WordPress 4.1.2 проблем с кирилицата - Как да го оправим

От: WordPress 4.1.2 проблем с кирилицата - Как да го оправим

Сега забелязах, че Related posts не се показват след ъпдейта
Странното е че всички други сортирания като most viewed, most recent и други се показват нормално
Някой има ли същия проблем?

Аз затова реших да изчакам малко преди да ъпдейтна. Миналия път не го направих и брах ядове. Добре, че беше VMiloykov, че иначе сигурно още щях да се чудя как да оправя нещата или щях да си стоя на старата версия. Ще изчакам още малко и тогава, че да не вземат да излязат още проблеми.
 
От: WordPress 4.1.2 проблем с кирилицата - Как да го оправим

Единия стои на 4.1.4 другия вече да на 4.2.0. Иди ги разбери тея авто ъпдейти.
 
Re: От: WordPress 4.1.2 проблем с кирилицата - Как да го оправим


Да, пощата ми се побърка. Всичко е ОК, супер, че е само security. :) Да закърпят. Тук трябва да са закърпени тези прословути коментари. :)
 
От: Re: От: WordPress 4.1.2 проблем с кирилицата - Как да го оправим

Да, пощата ми се побърка. Всичко е ОК, супер, че е само security. :) Да закърпят. Тук трябва да са закърпени тези прословути коментари. :)

Последния ъпдейт(4.1.2) дето прецакаха нещата пак беше "уж само секюрити". :) Нещо много ъпдейти пускат, за има няма 4-5 дни това е 3-тият ъпдейт.
 
Re: От: Re: От: WordPress 4.1.2 проблем с кирилицата - Как да го оправим

Последния ъпдейт(4.1.2) дето прецакаха нещата пак беше "уж само секюрити". :) Нещо много ъпдейти пускат, за има няма 4-5 дни това е 3-тият ъпдейт.

Да, не са изчислили всичко на 4.2, което е нормално. Ако си забелязал така беше и след 3-ката. ;) Няма как, като при антивирусните - винаги има нещо, което не е догледано. :)
 
От: Re: От: Re: От: WordPress 4.1.2 проблем с кирилицата - Как да го оправим

Да, не са изчислили всичко на 4.2, което е нормално. Ако си забелязал така беше и след 3-ката. ;) Няма как, като при антивирусните - винаги има нещо, което не е догледано. :)

Да, няма как да изчистят всичко. Аз ще го гледам утре да видим какво са оправили с този ъпдейт, че все още не съм го видял. :D
 
От: WordPress 4.1.2 проблем с кирилицата - Как да го оправим

При мен има подобен проблем. Не мога да променям текст, не се запазват промените. Изключих всички плъгини, няма ефект. Върнах на по- стара версия и се оправи, но автоматично се ъпдейтна на 4.2.1 и пак.
От C panel изтрих новата версия на wp-db.php (public_html/www.sait.com/wp-includes) и качих от WP 4.1 . Сега като се опитам да променя текст, при опит да го запазя излиза бял екран.
 
От: WordPress 4.1.2 проблем с кирилицата - Как да го оправим

Здравейте, реших да използвам тази тема за да споделя моят проблем. Поднових си wordpress-a до версия 4.2.2 и веднага започнаха проблемите. Някои постовe и страници не приемта промените на съдържанието ( било то ръчно написано или копирано) , други не приемат копирано съдържание, а трети си бачкат без проблем. Направо съм в шах и мат какво се случвам. Наложи ми се да правя промени на 10+ страници, както и техните преводи през database таблиците.
Ще се радвам, ако някой поогне :)
 
От: WordPress 4.1.2 проблем с кирилицата - Как да го оправим

Здравейте, реших да използвам тази тема за да споделя моят проблем. Поднових си wordpress-a до версия 4.2.2 и веднага започнаха проблемите. Някои постовe и страници не приемта промените на съдържанието ( било то ръчно написано или копирано) , други не приемат копирано съдържание, а трети си бачкат без проблем. Направо съм в шах и мат какво се случвам. Наложи ми се да правя промени на 10+ страници, както и техните преводи през database таблиците.
Ще се радвам, ако някой поогне :)

Здравей,

Изпробвай решението, което съм написал само, че не с версията, която съм писал в темата, а тази преди 4.2.2 (предпоследната). Трябва да се оправи :)
 

Горе