Wordpress, blogger или купен домейн?

viking

Active Member
Имам колебание, кое да избера, защото съм нов и не знам кое ще ми пасне най-добре. Имам идеята, мисля сайта да е на английски, но да има и опция да се избира български, просто главно да е на английски да се гледа от англоговорящи. Предимно искам да го направя, за да изкарвам нещо допълнително. Също така ме интересува дали ще мога да сменя името - да няма .wordpress .blogspot. Четох, че в wordpress безплатния блог, не позволява почти нищо, нито реклами нито нищо, освен да си водиш блога, а в блогър можеш директно да кандидатстваш за AdSens (трудно ли те приемат, изкарва ли се от там). Общо взето като начало това ме интересува, ще се радвам на всякакви коментари. Благодаря.
 
От: Wordpress, blogger или купен домейн?

не избирай Wordpress.ком - там дори да си сложиш собствен домейн ти искат пари (18 долара мисля, че беше)

а при е точно обратното - всичко е безплатно, има хиляди безлатни темплейти, може да си редактираш и да си слагаш където искаш реклама. Домейн се слага лесно и безплатно.

ако искаш може направо да си купиш домейн - не е много скъм, но ще трябва и хост.

Предлагам ти първо да пробваш на блогспот.
 
От: Wordpress, blogger или купен домейн?

Да, така е за wordpress, а за АдСенс нищо не каза, лесно ли се кандидатства и добре ли се изкарва? И имали други начини за реклама в Б освен АДСенс.
 
От: Wordpress, blogger или купен домейн?

Може да си сложиш adsense в блога - дори в админ панела на блога има специално за adsense доста опции.
Нали и двете са на Google.

Незнам дали ще печелиш добре...има хора които печелят хиляди на месец, други няколко евра :mrgreen:
 
От: Wordpress, blogger или купен домейн?

А къде мога да намеря безплатни домейни? Извинявай за глупавите въпроси ама..
 

Горе