Wordpress com проблеми

eyankulov

New Member
Преди време си пуснах няколко сателита и ги бях нагласил да постват по около 3 поста на ден в продължение на няколко месеца. И тези месеци се минаха, минаха се и още няколко след тях в които изобщо не ги пипах и сега ми потрябва малко повечко ресурс. И решавам аз да погледна някой от постовете дали изобщо са се индексирали и какво да видя - няма ги... ама изобщо не са индексирани. Спомням си, че когато пусках сателитите всичко си беше на 6 и се индексираха, дори когато пусках по-нов сайт пусках по някоя нова статия м/у мелето с линк към новия блог, за да се индексира по-бързо (новия). В последно време пускам постове и се опитвам да дигна мрежата отново, но безуспешно... Реших да създам нова такава (на чисто - нови домейни, нов контент) и си публикувам по учебник - пускам сателита с 1 пост и чакам да се индексира и кешира (без много много да пипам блога). Индексира се, кешира се и решавам да направя нов пост да кажем след няколко дни от кеширането му и съответно новия пост изобщо не се индексира... пускам още 1 и той заминава. И така в няколко блога хостнати на wordpress.com. Реших, че нямат линкове - е па докарах от няколко rss feed directory-и, от няколко по-читави сателита (по чудо хванали pr)(гледам линковете към сателитите на български да са от сайтове на кирилица, за това използвам читавите сателити).

Та въпроса ми е случвало ли ви се е повечето (не всички) постове в даден сателит да изгърмят и ако да успявалили сте да си върнете предишния статут (на индексирани и кеширани всички страници) и ако "да" как?
 

Горе