Търся: Wordpress/Fullstack програмист

krisopk

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Здравейте, търся Wordpress/Fullstack програмист.

- Wordpress: Познаване на основни плъгини и работа с теми
- CSS: Да може да сменяте шрифове, цветове и да позиционирате елементи. Важно е да се наясно с Responsive design.
- Javascript: Неща, текстове, които са труди да се намерят с PHP се правят с Javascript. С други думи .html() .attr() .on() и т.н.
- PHP: Рядко се налага нещо кой знае какво да се прави с PHP, може би най-много някой емайл да се праща или някой include. По-скоро трябва да може да търсите някой текст къде се намира.
- Основно искаме по готовата тема (платена и купена) да сложите текстове на клиента без да я чупите.

Работи се с набор от готови и купени теми, като се изисква да се намести съдържанието по тях. Понякога има промяна в някои от секциите.
Целия процес по вързване на домейна с хостинга (DNS), създаване на емайли и други такива тривиални неща. Много рядко се изисква нещо сложно.
Клиентите не са с pixel-perfect педантичност, даже са доста обикновени, важно е на телефон и ipad да бъде всичко наред. Важно е да знаете писмето и четимо английски, понеже основно са чужденци и трябва да се може да се разберете какво иска.
Комуникирате си директно с партньор, клиента или понякога през мен. Има и много поддържащи задачи, които са лесни и се свеждат от инсталация и конфигурация на някой плъгин, смяна на текст, направа на контакна форма
(Contact form 7) и разни такива. С основния партньор, който ни е Sales работим от 3 години заедно, така че имаме ясно изградени взаимоотношения.
Подходящо е и за хора, които искат да работят вечер, но се изисиква ежеденевен ангажимент (дори понякога час на ден е достатъчен).
 
Кое му е full стака на това? С една дума си търсите wordpress баламурник aka инсталатор / конфигуратор на теми.
Обаче ми харесва как почти няма изречение в така наречената обява, където не се споменава колко е лесно и елементарно всичко и то няколко пъти, но пък за сметка на това, за заплащането нищо не се говори - който иска на-малко той, нали всичко е лесно и просто
. Но и защо пък и да се очаква заплащане- то всичко е много лесно, бутнеш там, преместиш едно, сложиш второ, drag&drop трето, и нещата стават, лесна работа!
Поста ми щеше да липсва ако автора беше споменал поне ориентировъчно заплащане.


пс: въпрос към четящите - какъв е замисъла когато се търси човек за нещо, да му се обясни предварително няколко пъти колко лесно и просто е всичко?
 
Последно редактирано:
ReminD, виждам че с времето не си си променил и си запазил своя дух и автентичност (добре че не си сменил nickname-а си отново, не че по конструктивните баламурски тексове нямаше да те позная)
Все пак ще си позволя да отговоря:
- Не съм казвал, че е лесно и просто (освен поддръжкащите задачи, като за смяна на снимка в Wordpress се изисква познания по ИТ от 4-5 клас).
- Описал съм реално каква работа се върши, ако някой я смята за лесна и проста за мен това е чудесно, тъй като е наясно с всички в нея.
- Много хора тук си имат теми и сайтове, в които предлагат такива услуги, като и голяма част от тях си имат готови пакети, които са обявили, тъй като вече направих някакво проучване. Има хора, които искат да работят на сайт, други на месечна сума, трети на процент и т.н. Сега ако можеш да правиш по 4 сайта на месец е едно, ако правиш по 1 сайт на месец е друго. Всичко си зависи и от свободното време на човек. Ако иска full-time job е едно, ако е на парче от време на време е друго. Гъвкав съм за тези условия. Разбира се ако на някой не му харесва заплащането - работа в сектора много - има за всички.

Благодаря за писалите (не сте баламурници), днес ще се постарая да отговоря на всички.

Кое му е full стака на това? С една дума си търсите wordpress баламурник aka инсталатор / конфигуратор на теми.
Обаче ми харесва как почти няма изречение в така наречената обява, където не се споменава колко е лесно и елементарно всичко и то няколко пъти, но пък за сметка на това, за заплащането нищо не се говори - който иска на-малко той, нали всичко е лесно и просто
. Но и защо пък и да се очаква заплащане- то всичко е много лесно, бутнеш там, преместиш едно, сложиш второ, drag&drop трето, и нещата стават, лесна работа!
Поста ми щеше да липсва ако автора беше споменал поне ориентировъчно заплащане.


пс: въпрос към четящите - какъв е замисъла когато се търси човек за нещо, да му се обясни предварително няколко пъти колко лесно и просто е всичко?
 
Разбира се ако на някой не му харесва заплащането - работа в сектора много - има за всички.
Да де, да си дойдем на думата, къде е това заплащане? Споменавайте ги тея неща в темата. Щото едно е да търсиш инсталатор на wp/ конфигуратор на теми, друго е да търсиш Fullstack.
 
Да де, да си дойдем на думата, къде е това заплащане? Споменавайте ги тея неща в темата. Щото едно е да търсиш инсталатор на wp/ конфигуратор на теми, друго е да търсиш Fullstack.
Има нещо сбъркано, че ако можеш да инсталираш плъгини вече си wp гуру.
 

Горе