Wordpress Menu - Въпрос за подменюта!

dalasweb

Well-Known Member
Здравейте днеска сме на вълна work!
Възможно ли е следното:
Имам страница с 5 бутона горе под хедъра!За нас Услуги , Продукти... ... ...
Възможно ли е като натисна Услуги в страницата за услуги в дясно или ляво да има друго меню ,като следва
услуга 1
услуга 2
услуга 3
услуга 4 и т.н.

После като мина на Продукти пак да се покаже меню в дясно или ляво
Продукти1
Продукти2
Продукти3
Продукти4

usluga1.pngprodukti.png

всеки бутон с различно меню в дясно или ляво
 
От: Wordpress Menu - Въпрос за подменюта!

Здравейте днеска сме на вълна work!
Възможно ли е следното:
Имам страница с 5 бутона горе под хедъра!За нас Услуги , Продукти... ... ...
Възможно ли е като натисна Услуги в страницата за услуги в дясно или ляво да има друго меню ,като следва
услуга 1
услуга 2
услуга 3
услуга 4 и т.н.

После като мина на Продукти пак да се покаже меню в дясно или ляво
Продукти1
Продукти2
Продукти3
Продукти4

Виж файлът 4414Виж файлът 4415

всеки бутон с различно меню в дясно или ляво

Да, възможно е.
 
От: Wordpress Menu - Въпрос за подменюта!

и кой плугин да ползвам че таквоз животно нема!
 
Здравей. Много е важно темата, която си избрал да има такива опции. Иначе реално адваш страница и в процеса на прибавяне излиза дроп-меню, което те пита дали да е топ страница, както си създал вече като "услуги", "продукти", "за нас" и др. Другата опция ти дава възможност да зададеш под коя страница да е създаваната от теб. Но както казах, важно е самата тема да го позволява. И според мен правилата подредба на страници (поне от потребителска гледна точна) е в ляво. В дясно седят други елементи, които са второстепенни - по-маловажни.

Имам точно такъв тамплейт (платен), като например, в "За нас" в ляво имам "Екип", "Контакти", "Мисия", "Кариери" и т.н. Но това го извиквах чрез уиджит, който е към темата. За това казвам, че е важно. Иначе на дефолтния тамплейт, това може да се случи в дясно, като изнесеш уиджита Pages. Но е важно да има правилна подредба, защото е важно за потребителя. ;)

Успехи.
 
От: Re: Wordpress Menu - Въпрос за подменюта!

Имам точно такъв тамплейт (платен), като например, в "За нас" в ляво имам "Екип", "Контакти", "Мисия", "Кариери" и т.н. Но това го извиквах чрез уиджит, който е към темата. За това казвам, че е важно. Иначе на дефолтния тамплейт, това може да се случи в дясно, като изнесеш уиджита Pages. Но е важно да има правилна подредба, защото е важно за потребителя. ;)

Успехи.

като изнесеш уиджита Pages ... ако го изнеса мисля че ще се покавза едно и също нещо





Мерси!
 
От: Wordpress Menu - Въпрос за подменюта!

Правилно мислиш. Поне в общия случай.
 
Re: От: Re: Wordpress Menu - Въпрос за подменюта!

като изнесеш уиджита Pages ... ако го изнеса мисля че ще се покавза едно и също нещо
Прави си, но ако уиджита има опции за настройки, може да се покажат и подстраниците. Но тук вече не знам до къде са му възможностите. Предложението на Noke е добро. ;)
 
От: Wordpress Menu - Въпрос за подменюта!

Сега остава да намерим такваз тема ама безплатна!
 

Горе