Wordpress: Out of memory голям проблем

ghost

Member
Здравейте, не знам дали е мястото на тази тема но ако трябва я преместете.
Имам WP сайт и си бачкаше добре до вчера изведнъж на всички страници ми изписва

Out of memory (allocated 48496640) (tried to allocate 77824 bytes) - като тука е различен файл зависи от къде се намирам
сайта се намира в хост.бг ако има значение това.

Имам инсталиран Wp-super-cache, пробвах да добавя в htaccess файл "php_value memory_limit 64M" сложих и в wp-includes/cache.php най-отгоре "ini_set('memory_limit','64M');" сложих и мои php.ini в главната директория само с "memory_limit = 64M" и пак не става даже не мога да вляза в wp-admin.php моля помогнете да се справя с този гаден проблем.
 
От: Wordpress: Out of memory голям проблем

Сложи това в wp-config.php
define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');
Ако не свърши и това работа - говори със съпорта на host.bg и ги помоли да ти увеличат лимита. Явно не позволяват override на настройките си.
 
От: Wordpress: Out of memory голям проблем

да забравих да кажа, че и това сложих в wp-config.php
аз им писах преди 30 мин ама нали са хост.бг кои знае кога ще ми отговорят и колко адекватно
 
От: Wordpress: Out of memory голям проблем

@Izida - Материала който си дала е от суперхостинг, а човека каза, че хостинга му е в host.bg
@ghost - Разгледах хелп секцията на хост.бг и видях, че явно позволяват ползването на .htaccess за включване/изключване на някои функции на php, все още не мога да разбера защо не ти отразява стойността. Някакъв отговор от страна на "съпорта" им има ли?
 
От: Wordpress: Out of memory голям проблем

отговора от хост.бг е че ползвам 64М мемори лимит вече и съм имал твърде много модули за това претоварва и казаха че вървял прекрасно на Php5 което не разбрах какво искат да ми кажат. Сайта има само този кеш и seo plugin. Има по 50-60 уникални на ден ...
 
От: Wordpress: Out of memory голям проблем

Или тези се гъбаркат с теб, или имаш мемори лийк. След като казваш, че ползваш само 2 плъгина - варианта да е от wordpress + plugins отпада. Какъв темплейт ползваш?
Ето моите резултати:
1361802m.jpg


Според тиксото в момента има над 200 човека онлайн, а дневно уникалните посещения са над 8000.
Пробвай да сложиш "дефалт" темплейта и ползвай TPC! Memory Usage за да наблюдаваш заетата памет.
 
От: Wordpress: Out of memory голям проблем

праиш некви неща дет искат много мемори
и при мен имаше същия проблем като поствах 1к+ поста на ден

set_time_limit(300);
ini_set('memory_limit', '96M');

ако не стане

set_time_limit(300);
ini_set('memory_limit', '100000M'); :shock:

просто го увеличи това 64М
при мене винаги е помагало:)
 
От: Wordpress: Out of memory голям проблем

темата ми е дооста пипана но не вярвам от няколко JS и хтмл да товаря меморито ..

написал е :)

TPC! Memory Usage пиши в гооогле
 
От: Wordpress: Out of memory голям проблем

@ghost - Не знам какъв хостинг план ползваш, но до сега често ми се случваше да ме ограничават от към ресурси и функции и за това преминах на VPS. Порових доста докато намеря това което на мен ми е изгодно в съотношение цена качество и за момента съм повече от доволен. Не знам на какъв план си в хост.бг, но горещо ти препоръчвам да погледнеш следния линк [url]https://itexpertsltd.com/vps.html[/URL] . От повече от 6 месеца ги ползвам и смея да поставя оценка 6 както за съпорт, така и за предлаганата услуга.

* Горния линк не е афилиейт и не печеля нищо от рекламата.
** Публикувах това си мнение, щото ми писна да гледам оверселването на услугите и отношението на българските хостери.
 
От: Wordpress: Out of memory голям проблем

нали казах, смени 64 с по голямо число и си готов
 
От: Wordpress: Out of memory голям проблем

@ktomov благодаря за съвета но сайта има едва 50-60 уникални и от време на време са 120 а в хост.бг май беше малък бизнес план (не ми се занимава да проверя сега)

@Harro няма как да го увелича след като от хоста ми казват че това е максимума за моя план.

Върнаха backup От преди седмица и сайта тръгна не знам как е станала тази грешка като сайта не е пипан и нищо не е променяно.
 

Горе