Wordpress'n'Beer - Среща на предприемачите от Варна

ventus

New Member
Здравейте, драги съфорумци. Да, има подобна тема, но там никой не се осмели да каже точно място, време и тема. И така аз предлагам ние, предприемачите от Варна, другата седмица да се съберем следобяд в Motor bar, зад ВИНС'а, за по 1 бира и плямпане на тема wordpress. Нямам предвид да се напием в 16-18 часа:lol:. За мен бройката не е от голяма значение. Може да сме само 3ма, но да има качествен диалог.
 
От: Wordpress'n'Beer - Среща на предприемачите от Варна

супер идея
подкрепям я
 
От: Wordpress'n'Beer - Среща на предприемачите от Варна

Нямам предвид да се напием в 16-18 часа...

Няма смисъл от напиване - на всеки истински варненски wp-фен му стига и една мантра. Просто требе да коленичите в кръг пред входа на ВИНС-а, да надуете бузи като раджа пред крава в делтата на Ганг и да повторите три пъти:

оооо, велики многоръки господарю на плъгините...
оооо, страшилище на базите данни и гълтачо на процесорно време...
нека се сбъднат повелите ти и да се преродиш във вечността, за да може отсега нататък всички твои врагове да започнат да те назовават "cms", а не "блог-платформа".
нека в тази цел ни подкрепят всички касти от Силициевата долина до Бангалор.

Ооооооммм!

След което да джурнете биричките с кеф като внимавате да не ви мерне Кали, скрита в образа на некой рокер....
 
От: Wordpress'n'Beer - Среща на предприемачите от Варна

ventus, идеята е хубава, но във Варна масови бирено-кафени срещи се правят лятото ;) Тъкмо ще дойдат съфорумци и от други градове като съчетаят може би с лятната си почивка ;) Същевременно и ще сме се поопознали и съответно ще се знае с кого на каква тема ще е интересно да се поговори

П.П. хвърли едно око и на тази тема
 
ВИй нормални ли сте?
Вордпрес на бира да обсъждате?

Нали уж бирата е за разпускане?
Тва обикновено значи или някаква весела тема или да се избере подходящ таргет за охейтване/напопържане...
Речовият негативизъм спомага за по-добрия релакс.

Примерно ако трябва да сте на тема ЦМСи може да изберете Джумла... ДОста по-освежени ще се чувствате след дискусията :) .
 
От: Wordpress'n'Beer - Среща на предприемачите от Варна

Да, и аз подкрепям....за съжаление някои, като мен, няма как да дойдат. Но организирайте се и се запознайте. От опит знам, че да познаваш човека, който се занимава със същото като теб е голямо предимство. Утре както се вика може да се чуете за да споделите кой какво е чул по световните форуми за соц. сайтовете или подобно. Това го правя в момента и не ми струва пари, защото се познаваме и както се вика си правиме услуги един на друг. Не, че и тук не става, но личния контакт е друго ниво. Не го възприемайте , като среща с непознати или губене на време. ;) Опредлено не е така. Ааа, и ако направите - дайте снимки. :)
 
От: Wordpress'n'Beer - Среща на предприемачите от Варна

Какво стана със срещата?
 

Горе