world of tanks

testkiwi

Well-Known Member
С изненада установих, че играта е направена от беларуски другарчета. Представяте ли си :D

Евала, все повече неща се правят по нашите географски и по манталитет сходни ширини. Cut the rope, което беше големия хит след angry birds е пък руска работа.

Скоро няма ли да има нещо българско, което да е следващия голям хит? Или има вече ама не съм разбрал :-o
 
От: world of tanks

World of tanks е една от най-успешните игри в последните 2 години и е много добре направена. Беларусите много са се постарали :)
 
От: world of tanks

Мда играта е готина. Игрех я миналата година но минах на battlefield 3 за разпускане, че нещата се развиват малко по бързичко пък и там има танкове :wink:
 
От: world of tanks

Aз ще погледна за кво става дума, само защото е от наши хора :D Иначе вчера по канал 1 гледам реклама в 20 часа и си викам - баах мама му, рекламират компютърна игра по телевизията :D

А нещо българско има ли на световно ниво дето да не знам?
 
От: world of tanks

Пробвах я преди два дни и утрепах един още първата битка голям кеф, но не смея да.Влиза.пак за.да.не.се.окаже че е било късмет :)
 
От: world of tanks

Aз ще погледна за кво става дума, само защото е от наши хора :D Иначе вчера по канал 1 гледам реклама в 20 часа и си викам - баах мама му, рекламират компютърна игра по телевизията :D

А нещо българско има ли на световно ниво дето да не знам?

Май няма :D
Танкчетата са разбили всички рекорди по най-прогресивно привличане на играчи.
 
Явно си е силна, сега и тема гледам тук, а преди това яко реклама. Аз не играя игри, и вие реално сте ми индикатор. Значи е голяма работа тази игра. Мислях, че някой се е объркал да рекламира игра по телевизията, но май аз съм се объркал нещо. :) Изглежда интригуваща, но да си кача честно, даже и да я намирам за такава, трудно ще отделя време да седна дори и да видя за какво става дума. Може ли с две думи за какво става дума в нея. Едно време играх танкчетата на Нинтендото, но 100% няма нищо общо. :) Прилича ми на стратегия повече. ;)
 
От: world of tanks

А нещо българско има ли на световно ниво дето да не знам?

Хановете е направена от българи. Даже мисля имаше такава тема във форума.
 
Re: От: world of tanks

Хановете е направена от българи. Даже мисля имаше такава тема във форума.

То и Цар беше голям хит, също правен от наши хора. ;) Какво стана с тази игра. Още ли има същата популярност? Но темата е за танковете, все пак. ;)
 
От: world of tanks

Някой да обясни с 1-2 изречения какво представлява играта, че наистина доста я налагат
 
От: world of tanks

Ами 5 гигабайта игра. Все едно играеш. Батълфилд ли Батълфронт беше с леко дървена графика и в постоянен мултиплеър. Купуваш по-добри оръдия и части различни. Биеш се и печелиш пари за да си купиш още по хубави танкове. Пуска ви в отбор 15 срещу 15 [/QUи пукай на воля.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: world of tanks

Тези които обичат бързият геймплей изобщо не е за тях. Танкове са това. Бавни и тромави.
Типовете танкове са:

1. Леки - най-бързите и маневрени но са на един удар живот. Разузнавачи - Преди всички.
2. Медиум - Комбинация между бързина и дебелина на ламарините. Близък бой - втора линия.
3. Тежки танкове - Тромави но ламарините са и дебели. Фронтова линия.
4. Артилерия - Киснат в базата и имат птичи поглед над определен радиус като изстрелват патрона към небето и пада към маркирана цел.
5. Снайперисти - Стоят надалеч и имат много силни патрончета. Яка броня отпред отзад на един удар живот.

В общи линии се завзема базата на противниковият отбор или се избиват всички помежду си и така свършва рунда.
Изисква се тактика на отбора и координация. Отначало ще Ви пусне с пълни идиоти по натам става по сериозно с по големите танкове.
За най-тежките танкове е невъзможно де се играе безплатно тъй като мунициите са и скъпи и ремонта и е скъп. Т.е. плащате си на месец по 15лв. май беше
но докато се стигне до там Ви чакат месеци игра.

То стана направо ревю на играта въх :beer:
 
От: world of tanks

Мда играта е готина. Игрех я миналата година но минах на battlefield 3 за разпускане, че нещата се развиват малко по бързичко пък и там има танкове :wink:
Мда и на мен ми е мудна ворлд оф танкс, фен съм на батълфиелд 1 и 3 версии:)
 
От: world of tanks

World of Tanks е една от най-добрите игри в последните 2 години и набира все повече популярност. Играта отначало може да се стори мудна за някой, но това не е NFS :) Вече дори има турнири в ESL, а и се замисля дали да не се включи в World Cyber Games, което ще е голям успех за играта.

Лично аз съм й голям фен, но нямам много време за игра :)

А относно StarCraft 2, като фен на Близард съм играл на всички игри от World of warcraft II до сега (WoW, Diablo, Brood War etc ) и ако някой разцъква може да направим 1-2 батъли в оригинала разбира се :)
 
От: world of tanks

Ето една статия от много запален фен на играта, който я играе от самото и начало цък.
А сега ще пускат или мисля са пуснали и нова която се казва: World of Warplanes
 
От: world of tanks

World of Tanks е една от най-добрите игри в последните 2 години и набира все повече популярност. Играта отначало може да се стори мудна за някой, но това не е NFS :) Вече дори има турнири в ESL, а и се замисля дали да не се включи в World Cyber Games, което ще е голям успех за играта.

Лично аз съм й голям фен, но нямам много време за игра :)

А относно StarCraft 2, като фен на Близард съм играл на всички игри от World of warcraft II до сега (WoW, Diablo, Brood War etc ) и ако някой разцъква може да направим 1-2 батъли в оригинала разбира се :)

ами добави ме в battle.net ( sc2 ) / username: ReminD , character code : 441
 
От: world of tanks

Принципно военните игри винаги са имали успех, защото това е заложено в човешката идентичност - да се избиваме, независимо кога, къде, защо, как и тн. Наскоро си пуснах пак един готин филм с един от любимите ми актьори - Никълъс Кейдж (''Lord of War'' има го в загундата). Това ме накара да се разровя и се оказа, че още в първите намерени фосили на сапиенси са открити белези от стрели и разни други подобни бойни приспособления:). Че се тепаме, докато не се самоунищожим като вид ми се струва:)
 

Горе