Wp сайтове, статии и преводи - качество достъпни цени

Firefly

Well-Known Member
Рейтинг - 90.5%
19   2   0
Да си пусна пак аз темата, че старата е заминала. Накратко какво предлагам:
slide012.jpg

slide022.jpg


Повече информация можете да откриете в портфолиото ми на адрес: webivanov.com

* Цената на Wp сайтовете е базова, което означава, че се увеличава при по-сложни сайтове.
** При по-голям брой статии и редовни поръчки, цената може да падне с 20% до 0.8лв/100 думи. Предлагам също оформяне и публикуване на написаните от мен статии, ако това е необходимо.

Ако имате някакви въпроси, питайте в темата, на лично или използвайте контактите в портфолиото ми.
 
Последно редактирано:
От: Wp сайтове, статии и преводи - качество достъпни цени

Екстра, имаш лс
 
От: Wp сайтове, статии и преводи - качество достъпни цени

Двама вече се възползваха, офертите са реални и валидни. Ако имате въпроси или опасения, не се колебайте да ги споделите.
 
От: Wp сайтове, статии и преводи - качество достъпни цени

Още няколко сайтчета направихме. Скоро ще бъдат качени и в портфолиото някои от тях.
 
От: Wp сайтове, статии и преводи - качество достъпни цени

Здравей искам да ми напишеш две статии . Ще ти пиша на ЛС повече подробности.
 
От: Wp сайтове, статии и преводи - качество достъпни цени

За статиите ще уточня, че избягвам да пиша по български теми (политика, новини, социални и т.н.), не ги и следя, че да съм в час. Ежедневно пиша на тематика лайфстайл, туризъм, кино, технологии и такива по-светвски и entertainment неща :)

vapdesignbginfo, не виждам проблема. Цената е именно базова, тоест един сайт може да струва и 15лв, ако човека предпочита сам да си го доразвива и завършва, а може да струва и 200лв, според изискванията на клиента. Това са предимно фирмени сайтове и новинарски блогове, понякога имам и по-различни поръчки. Целта не е да подбивам цените - след установения контакт с клиента, всичко е въпрос на договаряне и се опитвам да ценя времето си и да предоставя качествен продукт.

Има хора, намерили ме в този форум, с които по няколко години сме поддържали бизнес взаимоотношения и съм писал хиляди статии за тях и съм им направил десетки сайтове.

Това е едно бюджетно решение. Ако човек си търси нещо по-специално и уникално, разбира се ще потърси фирма с необходимата репутация и умения, която срещу съответната цена да му покрие изискванията.
 
От: Wp сайтове, статии и преводи - качество достъпни цени

А аз не те обвинявам за подбиване на цени, ако искаш безплатно можеш да ги правиш, а ако искаш ти им плащай - това е демокрацията :D
Но просто звучи и изглежда смешно.
 
От: Wp сайтове, статии и преводи - качество достъпни цени

Здравей колега, интересуват ме няколко статии за компютри на български. Остави един скайп да се разберем
 
От: Wp сайтове, статии и преводи - качество достъпни цени

Здравей колега, интересуват ме няколко статии за компютри на български. Остави един скайп да се разберем

Здравей,
може да ме намериш на скайп elated_m
 
От: Wp сайтове, статии и преводи - качество достъпни цени

Портфолиото ми е обновено и съм на разположение за нови проекти. Има и малка промяна в цените.

Мога да поемам и по-големи и сложни сайтове, по които ще работи екип (програмисти, дизайнери) - ако ви интересува такъв, пишете ми и ще обсъдим детайлите.
 
От: Wp сайтове, статии и преводи - качество достъпни цени

Тоз път вече се осрахте 15лв за базов сайт. :D


Точно пък ти ли си тръгнал да коментираш? Как изчисляваш кой за колко да си продава труда?

Като гледам портфолиото на Firefly, сайтовете, които е правил до момента в портфолиото са доста добри и не са чиста инсталация, а преработени.

Не мога да дам, обаче същото мнение за твоето портфолио.

Не искам да се заяждам изобщо, но с подобен коментар какво ще си помислят новопостъпилите във форума? O_O

Нека всеки сам преценя колко му струва труда и на колко оценява уменията си. :)

За всеки влак си има пътници. Разбирам портфолиото на firefly да се състоеше от някакви грозофилски и бъгясали истории, че коментираш и да се опиташ да предпазиш примерно юзъри (макар, че и тогава сами могат да видят), но аз не виждам подобни истории там. :)
 
От: Wp сайтове, статии и преводи - качество достъпни цени

Това е една от причините сега цената да е 45лв - приблизтелно толкова излиза така или иначе един по-обикновен сайт. Ако се говори за по-голям и сложен проект, както казах мога да го поема и да работи екип по него, като разбира се и цената вече ще е съвсем различна.

Скоро ще кача още няколко неща в портфолиото.
 
От: Wp сайтове, статии и преводи - качество достъпни цени

Едно предколедно намаление:
30% отстъпка за писане на статии*

*не важи за seo статии
**при минимум 1000 думи общ обем

Ако имате интерес, пишете ми на лично съобщение, на мейл [email protected] или на скайп: elated_m
 
От: От: Wp сайтове, статии и преводи - качество достъпни цени

Препоръчвам, човека си разбира от работата. Направи сайтчето много добро, пак смятам да се възползвам по нататък.
 
От: От: Wp сайтове, статии и преводи - качество достъпни цени

Наистина много добре работи,разбира си от работата и е отзивчив.
 
От: Wp сайтове, статии и преводи - качество достъпни цени

Няколко пъти са ме питали и все забравям да спомена и тук, че правя и субтитри. Имам доста голям опит. Субтитрите може да са превод на английски такива или директно на български с вкарване на тайминг. Цената зависи според материала и времетраенето.
 
От: Wp сайтове, статии и преводи - качество достъпни цени

Все още предлагам услугите си. Не се колебайте да питате, ако имате въпроси.
 
От: Wp сайтове, статии и преводи - качество достъпни цени

Вчера ходих при един хотелиер да гледам някакъв от предприемач му правил сайта, няма да кажа име, но се сетих от сайта му. Бил платил 100 лева и ми обяснява как изисква това това това и онова. Като му казах колко ще му струва сайт, той ме изгледа много странно и започна да ми обяснява как всички правели сайтовете за 100-200 лева, пък аз с моите *** лева за нещо кадърно направено е меко казано смешно. Да си чупи главата, той затуй е толкоз доволен сега. Нищо лично, просто вчера ми дойде това на главата и се сетих сега като видях темата ти. Цени си труда пич, не е срамно да изискваш по-голямо заплащане когато си цениш труда.


А ти не знам защо такива цени си сложил, изглежда смешно, едно време ти четях искамдазнам и един форум който имаше за филми.
 

Горе