WP Mass installer

shangren

New Member
Този сайт инсталира WP заедно с всички необходими конфигурации и добавки. Инсталиране на 100 блога става за минути. Изисква се cPanel и Fantastico.
 
От: WP Mass installer

Не бих си дал паролата за cPanel на някакъв непознат сайт. В същност и на познат не бих я дал...
 
От: WP Mass installer

Здравейте,

Аз съм собственик / създател на wordpressinstaller.net.

Паролите са криптирани с алгоритъма 64bit сигурност преди да я съхранявате в база данни. Вашата парола никога не е видим за всеки, дори ти. В случай, че сте пропуснали парола и трябва да го изтеглите, парола могат да се изпращат на и-мейл, който сте използвали при регистрацията.

И все пак, ако се чувствате несигурни, можете да промените паролата CPanel след инсталация.

Съжалявам за моя език, това е преведена от английски език чрез използването на онлайн инструменти.

С уважение,
Mihir
 
Mihi, това е малко несериозно. Не бих ти дал каквато и да е парола. Не само за цпанел. Тия голи твърдения не ме убеждават да го направя. Искаш ли ти да ми дадеш паролата за пейпал акаута си, а аз ще ти обещая, че ще я пазя криптирана?
Също каква е гаранцията, че в тия 100 блога да кажем, които ще си инсталирам и ще си изгубя време да напълня, няма да почнат да се появяват разни скрити неща? Например линкчета и подобни. И каква е гаранцията, че ще се инсталира само WP на хоста, без скрити екстри?
 
От: WP Mass installer

По скоро бих използвал подобния инструмент ManageWP.com, от колкото това "чудо", въпреки, че дори и това едва ли бих го ползвал, освен ако не разполагам с мрежа от около 200+ wordpress инсталации.
 
От: WP Mass installer

Най-доброто нещо, което мога да ви кажа е, промяна и двете пароли (CPanel и WordPress) след инсталацията, ако не ми вярваш.

Аз ще се добави бутон "Изтрий този блог влизане информация". Тя ще изтрие този блог влизане информация от базата данни.

Ако има някаква сигурност тест / сигурност от всяка надежден печат доставчик, който може да гарантира сигурността на потребителите относно техните данни, аз ще отида за това.

С уважение,
Mihir

PS: Всички комуникация със сървъра ще бъде 256 битов SSL защитен в един ден или два.
 
От: Re: WP Mass installer

Mihi, това е малко несериозно. Не бих ти дал каквато и да е парола. Не само за цпанел. Тия голи твърдения не ме убеждават да го направя. Искаш ли ти да ми дадеш паролата за пейпал акаута си, а аз ще ти обещая, че ще я пазя криптирана?
Също каква е гаранцията, че в тия 100 блога да кажем, които ще си инсталирам и ще си изгубя време да напълня, няма да почнат да се появяват разни скрити неща? Например линкчета и подобни. И каква е гаранцията, че ще се инсталира само WP на хоста, без скрити екстри?

Ей това е най важния въпрос на който не видях отговор ;)
 

Горе