WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Поканихме го, за да му помогнем да изкарва някой лев от нета, иначе по въпроса със съдебните му проблеми едва ли нещо можем да направим. Обаче виждам, че той не проявява никакъв интерес към работа и затова аз лично вече спирам да следя тази тема.
Трети път пиша. Давай бачкане. Ама и ти стоиш. Престани поне да будалкаш.
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Поканихме го, за да му помогнем да изкарва някой лев от нета, иначе по въпроса със съдебните му проблеми едва ли нещо можем да направим. Обаче виждам, че той не проявява никакъв интерес към работа и затова аз лично вече спирам да следя тази тема.
Трети път пиша. Давай бачкане. Ама и ти стоиш. Престани поне да будалкаш.
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Човек спри с тези стихове и тем-подобни ами кажи какво ти е нужно и, ако някой може да ти помогне. Аз лично и да искам не мога да ти предоставя работа тъй-като си я върша изцяло сам. Имай предвид че има доста добронамерени към теб хора в форума, но не давай повод на други да стават недобронамерени. Само за последните три мнения два пъти си писал едно и също на @rak.
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Трети път пиша. Давай бачкане. Ама и ти стоиш. Престани поне да будалкаш.

Че какво можеш, че да ти даде работа?
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Трети път пиша. Давай бачкане. Ама и ти стоиш. Престани поне да будалкаш.

Ти май четеш избирателно, само каквото ти отърва. По нагоре един колега ти прати линк към тема, в която търси някой да му свърши нещо на пхп, ама ти не реагираш. Също така, тука имаме голям пазар, където хората търсят и предлагат работа.
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Човек спри с тези стихове и тем-подобни ами кажи какво ти е нужно и, ако някой може да ти помогне. Аз лично и да искам не мога да ти предоставя работа тъй-като си я върша изцяло сам. Имай предвид че има доста добронамерени към теб хора в форума, но не давай повод на други да стават недобронамерени. Само за последните три мнения два пъти си писал едно и също на @rak.
Повторението беше грешка по технически причини. Значи пак повтарям. Що-годе заформям текстове с Word, PageMaker, HTML. Обработвам данни с Delphi и PHP Бях почнал да уча C# ама сега нямам ресурси да го усъвършенствам. Та който може да предлага. Заплащането минимално.
Разгледайте и http://PisateliPleven.Narod.ru Тука съм спазвал правилото "За без пари толкоз" Текста не съм го измислял аз.
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

тези които след тест не са те освидетелствали, са за съд.
Бре и аз това им казвам ама а де. Жалко, че няма да ни сложат в една килия с обвинител номер 1 на Ловеч прокурор Кирил Петров понеже той най-много съдейства ама какво да се прави.
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Ти май четеш избирателно, само каквото ти отърва. По нагоре един колега ти прати линк към тема, в която търси някой да му свърши нещо на пхп, ама ти не реагираш. Също така, тука имаме голям пазар, където хората търсят и предлагат работа.
Не е избирателно ама като дадеш отговор отиваш на последна страница а с моето здраве ..... По тази причина не се заех с първата ми предложена работа понеже все още не мога да стопля какво точно се иска. Утре ако сколасам да включа достатъчно добре какви са изискванията ще откликна веднага. А ти видя ли това? http://vladilovech.narod.ru/zip/test.rar До колкото разбрах трябва нещо от сорта на РНР. Мисля, че ще мога стига да стопля какво се иска.
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Зарежи, това няма да е лесно :)
Първо, не си разбрал естеството на форума.
Значи тук е свърталище на онлайн бръмчалки:
- Уебмастери-собственици. Въртят сайтове и печелят по определен начин от това.
- Уебмастери. Поддържат сайтове на едикой си, имат уменията за това, печелят от труда си
- Дизайнери. Правят разни джаджи и детайли, така че един сайт да става за гледане, Използват определени програми и разбира се способностите си за това.
-Програмисти. Пишат секви модули, калибристики и тн нещица, които се използват за функциите на даден сайт. Не е задължително да е за сайт, може и някаква програмка да е и тн галимацийка.
-Копирайтери (и не толкова копи) Тез пък пишат ли пишат :) Използват добрата си грамотност, убав краснопис и бая фантазия за съставянето/преправянето/подобряването и прочие на секви текстове, статии, новини и тн готинии дето повечето им викат - съдържание.
-Бръмчалки. Много пък бръмчат на добавяне на разни линкове някъде си, основно с идеята на SEO - писта за сайтове - бегачка. Други си правят 200 ника и пишат докторати по разни форуми..като идеята е главно да се надуят с подписът си :) :)
-Афилети. Други терикати пък лапат от лапаницата на други :)
Също съчетание от гореизброените.
Списъкът дори ми е беден май - сигурен съм че може да се допълва.
Общо взето каква ли не сган :D

Идеята на мястото да ги обединява сичките тия по ИНТЕРЕСИ. Един му треат домати, на друг ракия..трети вади музиката иииииииииии естествено сядат на масата :)

Горе-долу това е историята на един форум...ела па на този :)

Ти поне си също бръмчалка, първо трябва да си намериш място на масата. И понеже ако не пиеш колко другите бързо мое да паднеш от стола. За това - първо изчиташ (ако ти е интересно, според мен ще ти е) бая теми - страшни пости, където все още винарки смръдкат, по-уеки темички - сухички, обикновено са писани на трезво, както и много кенефни - предимно са плод на сутрешна махмурлия :) После търсиш подходящата маса (разделът аджеба) и се изтопорчваш в него..там с каквото си дошъл, я сливова, я няква греяна - няма значение, важното е да сложиш нещо на масата. Тоест си казваш за кво се бориш, с какво мое да излъжеш останалите. За по-голяма правдоподобност праскаш някакви примери, история, нещо от опитът ти (някоя весела рибарска история или як виц - щото на масата без тях бързо че ти отнемат микрофона - пиенето) След известно време вече почваш и да претендираш че пиеш по кило канче и бурканче..(бурканчето от 3 литра), но до тогава надигаш внимателно и мезиш леко :)

Аз съм убеден (кат ти видех цялата галимация), че можеш да се включиш в купона...стига да искаш разбира се. И да не се праиш на утепан кон...щото тука освен коне с капаци има и бая каруцари :D
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

За последните 10 години онлайн бизнес имам да събирам $$$$$ от такива като този, който не е платил въпросните 100 кинта. Ако влагах толкова енергия при всеки неплатен долар досега да съм изтрещял хиляди пъти. Плюеш и продължаваш...

Пич, направил си от мухата слон!!! А и като ти гледам сайта е супер... ама за 1999 година.

Не мога да ти влезна в положението, защото преекспонираш цялата ситуация. Голяма работа - не ти платили 100 лева. А ако не си си свършил работата добре?
 
От: От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

За последните 10 години онлайн бизнес имам да събирам $$$$$ от такива като този, който не е платил въпросните 100 кинта. Ако влагах толкова енергия при всеки неплатен долар досега да съм изтрещял хиляди пъти. Плюеш и продължаваш...

Пич, направил си от мухата слон!!! А и като ти гледам сайта е супер... ама за 1999 година.

Не мога да ти влезна в положението, защото преекспонираш цялата ситуация. Голяма работа - не ти платили 100 лева. А ако не си си свършил работата добре?

Явно не си разбрал нищо от ситуацията, че другаря се иска да ме екзекутира понеже не му работих ангария а мангизите ги бях прежалил още 2005-та септември. Страдащите и от комунистическо полудяване гледат да си слугуват на шизофрениите значително повече отколкото на парите. Решават си "За това ще плащам най-много толкова, а за онова няма и толкова" Да не давам конкретни други примери.
 
От: От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Явно такъв си и специалист, то и се вижда де, щом за толкова години не си се установил в интернет бизнеса и freelance сектора, нямаш място тука.
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Дисиденте, какво точно се опитваш да постигнеш? Ако искаш работа се дръж по-адекватно.
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Ти в момента имаш ли някаква работа, с какво си изкарваш хляба, ако не е тайна?
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Дисиденте, и аз вече трудно те разбирам. Ако наистина си търсиш някаква работа, и аз бих те посъветвал да се държиш по адекватно. Лафове като "Трети път пиша. Давай бачкане. Ама и ти стоиш. Престани поне да будалкаш." лесно могат да откажат всеки желаещ да ти даде работа.

За spy:
Не знам какво си чел, но това със 100-те лева не е проблемът описан в темата. Проблемът е поръчковият милиционерски тормоз. Той може да ти се случи и без някой да ти дължи 100лв.
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Ти в момента имаш ли някаква работа, с какво си изкарваш хляба, ако не е тайна?
Не мога да си изкарам хляба в буквалния смисъл на думата кльопам само картофи. Понеже не сколасах да ги извадя всичките отделно не можах да подготвя терена за посев сега трябва да икономисвам и отоплението. Понеже здравословното ми състояние хич не е здравословно мога да се справям само с работа за съвсем начинаещи в областта на компютъра. Ако някой намери такава обява да ме светне. http://vladilovech.narod.ru/potato2011_11_22_2.jpg
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Помислих малко и реших да се поставя ей тъй хипотетично на мястото на ония старец, дето не му платил 100 лева

ДА РАЗСЪЖДАВАМЕ МАЛКО!






Намират ми го този уебмастЪр да ми направи сайт, разбираме се за 100 лева, по едно време ми казва, че сайта е готов, поглеждам аз и о господи, какво да видя, ми то егати грозния сайт, тоя направо нищо не става от него, как може да прави такъв сайт, да не говорим, че сигурно е бил на .нещо-си.ru безплатен домейн. Нищо няма да му давам, това не е работа. Минава време, ония си сложил гола жена и ми рони бизнеса така, хмм, да му платя ли 100 лева за тоя умрял сайт? Нищо няма да му плащам, ще го дам на прокуратурата да махне голата снимка. От там вече тоя уебмастЪр почва да прави клипчета и да вбесява прокурорите и съдиите като пише песни за тях> нормално, и аз бих се ядосал някой ако почне такива глупости да пише за мен в интернет.




Предполагам, че така е разсъждавал стареца.
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Престани поне да будалкаш." лесно могат да откажат всеки желаещ да ти даде работа.
За spy:
Не знам какво си чел, но това със 100-те лева не е проблемът описан в темата. Проблемът е поръчковият милиционерски тормоз. Той може да ти се случи и без някой да ти дължи 100лв.
Съвета се приема веднага без възражение няма повече да го правя.
Първото ми посещение в РПУ беше за по-малко мангизи, които не бяха за мен. Бях касиер и домоуправител на входа 6 години и кусур. Бившия ми дружинен ръководител и жена му имаха навика да ми казват. За това ще палатя за това няма. Та накрая ми писна и реших да ги дам на съдия изпълнител. Събирам навалицата на събрание да подпишат искането веднага ме потърсиха 3 чегента. А после предупреждение в РПУ по чл. 63 да съм спрял да ги тормозя. по заповед на прокурор. А тогава глобата която можеше да им се наложи беше 4 лв. После Ванката Костов я вдигна на 60.
 

Горе