[WTF] keyword на стойност 83лв

От: [WTF] keyword на стойност 83лв

Не ги гледай тези резултати не са много верни. Сега си направих експеримент за ключова дума X според тула CPC е $0,05 а реално в Adwords-а иска $0,30 и нагоре. Има и други с по-голяма разминаване според тула пак са $,0,05 а в действителност ми иска по $1.

Или тула не е верен или тези от Adworts са си казали "Тоя има пари, ся ще го изгърбим!" :lol:
 
От: [WTF] keyword на стойност 83лв

Възможно е, възможно е... Ако ти се търси, виж имаше една моя тема за най-скъпо платените думи в адсенс. Имаше нещо от рода на "....... lawyers", като на мястото на точките стоеше името на град в Щатите. За един клик на тази реклама се плащаше по над $150. Проблема е, че имаше много филтри: по държава, град, търсещо устройство и т.н. Тоест наистина има толкова скъпо платени думи, но ти и сайта ти трябва да отговаряте на доста условия.
 
От: [WTF] keyword на стойност 83лв

Точно така. В един др. форум наскоро се оплакваше един, че главната му дума за която оптимизираца CPC е 12 долара, а той получава по 20-30 цента на клик.
Трудно, почти невъзможно е да получиш клик за 12 долара. Много зависи от сайта - трябва да е качествен (най-вече контента и трафика)
 
От: [WTF] keyword на стойност 83лв

Трудно, почти невъзможно е да получиш клик за 12 долара.

Така е, те на ли от Г бяха обявили, че дават по 20% ли беше, по 40% ли на издателите. :)
 
От: [WTF] keyword на стойност 83лв

А, ей това беше: "Mesothelioma lawyers" Та въпросната думичка носеше $231.77
 
От: [WTF] keyword на стойност 83лв

аз имах приход от $9.98 от 1 клик веднъж по новогодишните празници и после за $6.48 (в сайта ми Site Submit).
 

Горе