www.bux-bg.com

ZLoBiL4e7o

New Member
Ето го и българският вариант на един от най известните сайтове за печелене на пари от кликове
English version - bux.to
Българската версия - bux-bg.com
Ето и малко информация:
ЧЗВ Потребители
Bux-Bg.to не е сайт чрез който можете да станете милионери.
Какво е Bux-Bg.to?
Bux-Bg.to е платформа за преглеждане на сайтове за което потребителят получава съответното възнаграждение.
Как да се свържем Bux-Bg.to?
Можете да се свържете с нас като използвате формата КОНТАКТ.
Как работи ?
Вие преглеждате сайтове от менюто РЕКЛАМИ.След зареждането на сайта горе в ляво на текущият прозорец ще започнат да се отброяват секунди от 30 до 0.След стигането на 0 ще се покаже зелена отметка това означава че сте спечелили 0.005лв ако се покаже червен 'Х' значи не печелите нищо.Червеният 'Х' се получава ако се опитате да измамите системата или сте отворили повече от 1 реклама от менюто РЕКЛАМИ.
Може ли хора от семейството ми да се присъединят към програмата ?
По принцип да но ако използвате един и същи компютър и се опитате да мамите няма да получите възнаграждение.Имайте в предвид че системата следи много внимателно за потребители с повече от един акаунт.
Може ли да имам повече от един акаунт ?
Не.Ако бъдете хванат с повече от един акаунт (всеки преминава специална проверка преди да му бъде платено) вашите акаунти ще бъдат затворени,вашият IP адрес баннат и вие няма да получите никакви пари.
Моят IP адрес е динамичен може ли да се регистрирам ?
Да, но може да имате само един акаунт.

Колко мога да спечеля ?
Вие получавате по 0.005лв за всеки посетен от вас сайт. Сумата която можете да спечелите зависи само то вас.
Как мога да изтрия акаунта ми ?
Неактивните потребители се изтриват автоматично от системата.

Как да си получа парите?
След като сте достигнали сумата от 5 лева можете от менюто МОЯТА СТАТИСТИКА да изберете плащане. След няколко дневно преглеждане на логовете и ако не сте нарушили правилата ще се свържем с вас за да уточним най-удачният начин за плащане.
Какви са начините за плащане ?
Можете да получите парите си с пощенски запис, в Εgold,PayPal илиAlertPay.
Това е копирано от сайта.
Ако искате да сте мои реферали регнете се от http://bux-bg.com/?r=zlobil4e7o

ПП: Ако ми станете реферали (освен че ще се радвам) ще събера по бързо пари и ще ви кажа дали плащат.
И най - вече помогнете ми на мен както аз сега на вас !
 
От: www.bux-bg.com

ако не беше този сайт сега нямаше да пиша от яхтата ми... правя по $200 000 и съм много доволен имам 30 компютъра и постоянно кликат така на ден си вадя джобните 7-8 хиляди на ден
 
От: www.bux-bg.com

има такива клонинги на букс в нета...
 
От: www.bux-bg.com

Абе клонинг или не за 4.20 1000 посещения. Смятам да се възползвам 1% да останат в сайта ми това ще ми излезе най-добрата инжестиция.

П.С. Явно не е 1 човек защото постоянно има накой онлайн с потребителско име Админ в форума и в Skype.
 
От: www.bux-bg.com

Колеги, много забавни неща разправяте :d Аз се регистрирах преди седмица и вчера си купих чисто ново Ферари, след седмица мисля да се сдобия с огромна вила на Ривиерата. В края на месеца си купувам Мадона за жена!
 
От: www.bux-bg.com

Азе бегам да купя Yahoo, таман Бил Гейтс не успя, аз ше гУ купя :lol::lol::lol::lol:
 
От: www.bux-bg.com

Мисля че темата заслужава да е тук (Кофа).
Сайт като Букстото и български, мисля си че идва и следващият милионер от тази програма...:) Абе, не се занимавайте с глупости. Трябва да се мисли креативно и както казах да се мисли.
 
От: www.bux-bg.com

е как бе баце само ти ли не си я пробвал гледай кво става храним семейства с нея. Сега ще ходя на околосветско пътешествие. Прегрява банкомата като почна да тегля парите ще си взема един тиган яйца да си изпържа :lol:
 
От: www.bux-bg.com

Нали?:) И аз мислех да си купя едно ферари и една надоваема овца. Защо овца ли? Защото съм изкарал достатъчно пари от тези страхотни програми и карам ферари - това ще мине за екстревагантност, а не за извращение.:)
 
От: www.bux-bg.com

Тук пак некви мислионери, а?:)
Няма да се научат да избират добрите неща, било то програми или сайтове за уебмастър услуги. Където не се иска мислене се иска мускул, да го знаете и за напред. :)
 
От: От: www.bux-bg.com

Абе клонинг или не за 4.20 1000 посещения. Смятам да се възползвам 1% да останат в сайта ми това ще ми излезе най-добрата инжестиция.

П.С. Явно не е 1 човек защото постоянно има накой онлайн с потребителско име Админ в форума и в skype.

е той сайта не е ли твой :)
 
От: www.bux-bg.com

ако не беше този сайт сега нямаше да пиша от яхтата ми... правя по $200 000 и съм много доволен имам 30 компютъра и постоянно кликат така на ден си вадя джобните 7-8 хиляди на ден

И ти ли ?? А мислех, че съм само аз така :Р
 

Горе