www.ns1.bg ?

pepo_999

Well-Known Member
явно пак не си чел достатъчно, кой те кара да си местиш домейна при тях, напиши произволно име на домейн и си купи хоста за 6 месеца, просто с името на домейна ще ти кръстят хоста, нищо повече

kpetrov

Well-Known Member
Повече от отвратителен хост. Не го препоръчвам даже и на конкуренцията.
Съсипаха ми 2 уебсайта. Сайтовете правеха повечко трафик и вместо да ми предложет да мина на горен план... хубавците проявиха самоиниацитива и ми спирали сайтовете на всеки 1-2 дни през ноща или когато трафика е голям. Следователно гугъл взели мерки понеже в повечето случай сайтовете не били достъпни и ги премахнаха от резултатите си.

Говоря за сайтове с над 1000 органични посещения дневно и правещи по повече от 100евро на месец.
Сещате се, че в момента сайтовете правят по не повече от 10евро на месец нали? ;)

На всичкото отгоре и наглеят!
Имах предлатени около 70лв и поисках да ми ги върнат, защото са некоректни и са ми нанесли огромни щети върху сайтове, а те ми сочат правилата си, където пише, че кръв повръщат пари не връщат...

Мисли добре преди да купиш нещо от тях.
Направо са те обрали с една дума.

kpetrov

Well-Known Member
явно пак не си чел достатъчно, кой те кара да си местиш домейна при тях, напиши произволно име на домейн и си купи хоста за 6 месеца, просто с името на домейна ще ти кръстят хоста, нищо повече
Какво означава произволно име на домейн? Да напиша например някой твой домейн?

Нещо не ми е ясно каква е тази защита. Това защита към тях ли е или атака към мен :)

pepo_999

Well-Known Member
аз не мога да разбера какво ще защитаваш, купуваш хостинг, напиши си в регистрацията квото ти падне за домейн, никъде не ти искат да им даваш домейна си, ако не купи си хостинг като белите хора за 200 лева на година и не се мъчи

kpetrov

Well-Known Member
аз не мога да разбера какво ще защитаваш, купуваш хостинг, напиши си в регистрацията квото ти падне за домейн, никъде не ти искат да им даваш домейна си, ако не купи си хостинг като белите хора за 200 лева на година и не се мъчи
Еми човека ти каза как са постъпили с него. Разгледах им сайта, може би трябва да им изчета най отдолу забутаните Блог и Често задавани въпроси?

Аз пък не мисля, като теб, кат си ларж ок, аз не съм, въпрос беше че явно не са коректни.

kpetrov

Well-Known Member
И мен ме остави той човека написа как са постъпили с него - вместо да го предупредят, че си минава лимита да си прецени кво да прави са му направи мизерия...

pepo_999

Well-Known Member
всички правят подобни мизерии български и чужди хостинг компании, както написах още в началото - за проекти на малки сайтове и експерименти става, за трафик естествено не

kpetrov

Well-Known Member
всички правят подобни мизерии български и чужди хостинг компании, както написах още в началото - за проекти на малки сайтове и експерименти става, за трафик естествено не
Мизерия винаги може да се направи и от глупост. Но ето ти един от най добрите поне според мен, а и според ревютата.
https://www.mochahost.com/
Всичко добре обяснено, всякакви опции за хостинг и прочее... И не става въпрос за никакви 200 долара...

На мен не ми харесва как мислят много от българите, са ни привикнали ние да се съобразяваме с големите фирми, едва ли трябва да си делим работат, никакви предъпреждения, никаква информация, но винаги ти пращат кога идва момента за плащане.

Тва на принципа по телевизията дават само глупости - ами не гледай телевизия. Ами не е така, не мисля така.

Горе