www.ns1.bg ?

явно пак не си чел достатъчно, кой те кара да си местиш домейна при тях, напиши произволно име на домейн и си купи хоста за 6 месеца, просто с името на домейна ще ти кръстят хоста, нищо повече
 
Повече от отвратителен хост. Не го препоръчвам даже и на конкуренцията.
Съсипаха ми 2 уебсайта. Сайтовете правеха повечко трафик и вместо да ми предложет да мина на горен план... хубавците проявиха самоиниацитива и ми спирали сайтовете на всеки 1-2 дни през ноща или когато трафика е голям. Следователно гугъл взели мерки понеже в повечето случай сайтовете не били достъпни и ги премахнаха от резултатите си.

Говоря за сайтове с над 1000 органични посещения дневно и правещи по повече от 100евро на месец.
Сещате се, че в момента сайтовете правят по не повече от 10евро на месец нали? ;)

На всичкото отгоре и наглеят!
Имах предлатени около 70лв и поисках да ми ги върнат, защото са некоректни и са ми нанесли огромни щети върху сайтове, а те ми сочат правилата си, където пише, че кръв повръщат пари не връщат...

Мисли добре преди да купиш нещо от тях.
Направо са те обрали с една дума.
 
явно пак не си чел достатъчно, кой те кара да си местиш домейна при тях, напиши произволно име на домейн и си купи хоста за 6 месеца, просто с името на домейна ще ти кръстят хоста, нищо повече
Какво означава произволно име на домейн? Да напиша например някой твой домейн?

Нещо не ми е ясно каква е тази защита. Това защита към тях ли е или атака към мен :)
 
аз не мога да разбера какво ще защитаваш, купуваш хостинг, напиши си в регистрацията квото ти падне за домейн, никъде не ти искат да им даваш домейна си, ако не купи си хостинг като белите хора за 200 лева на година и не се мъчи
 
аз не мога да разбера какво ще защитаваш, купуваш хостинг, напиши си в регистрацията квото ти падне за домейн, никъде не ти искат да им даваш домейна си, ако не купи си хостинг като белите хора за 200 лева на година и не се мъчи
Еми човека ти каза как са постъпили с него. Разгледах им сайта, може би трябва да им изчета най отдолу забутаните Блог и Често задавани въпроси?

Аз пък не мисля, като теб, кат си ларж ок, аз не съм, въпрос беше че явно не са коректни.
 
аз не мога да разбера какво ще защитаваш, купуваш хостинг, напиши си в регистрацията квото ти падне за домейн, никъде не ти искат да им даваш домейна си, ако не купи си хостинг като белите хора за 200 лева на година и не се мъчи
И мен ме остави той човека написа как са постъпили с него - вместо да го предупредят, че си минава лимита да си прецени кво да прави са му направи мизерия...
 
всички правят подобни мизерии български и чужди хостинг компании, както написах още в началото - за проекти на малки сайтове и експерименти става, за трафик естествено не
 
всички правят подобни мизерии български и чужди хостинг компании, както написах още в началото - за проекти на малки сайтове и експерименти става, за трафик естествено не
Мизерия винаги може да се направи и от глупост. Но ето ти един от най добрите поне според мен, а и според ревютата.
https://www.mochahost.com/
Всичко добре обяснено, всякакви опции за хостинг и прочее... И не става въпрос за никакви 200 долара...

На мен не ми харесва как мислят много от българите, са ни привикнали ние да се съобразяваме с големите фирми, едва ли трябва да си делим работат, никакви предъпреждения, никаква информация, но винаги ти пращат кога идва момента за плащане.

Тва на принципа по телевизията дават само глупости - ами не гледай телевизия. Ами не е така, не мисля така.
 

Горе