www.ns1.bg ?

kpetrov

Well-Known Member
Знаете ли нещо за тях, имат оферта от 1 лев, та ми е малко съмнително.
 
6 лева за първите 6 месеца, може да цопнеш към 20 сайта с малък трафик, за проекти са идеални
 
6 лева за първите 6 месеца, може да цопнеш към 20 сайта с малък трафик, за проекти са идеални
Но защо, когато си избера опцията регистрирай нов домейн, ми праска много повече сума... предполагам защо де.

А аз домейна мога да си го регна за 2 лева...

Абе конкретно ме интересува наистина ли предлагат хостинг за 6 лева за 6 месеца с опциите които са описани, или има някаква врътка при тях..
 
може да си регистрираш хост без домейн, избираш опцията че имаш домейн, след като се отиде вече на плащане ти приспадат сумата и остава да се платят 6 лева, ползвам вече 5-6 хоста при тях и проблеми за малки проекти няма
 
може да си регистрираш хост без домейн, избираш опцията че имаш домейн, след като се отиде вече на плащане ти приспадат сумата и остава да се платят 6 лева, ползвам вече 5-6 хоста при тях и проблеми за малки проекти няма
Там работата, че не можеш да си регнеш хост без домейн а за трансфер или за пренасочване искат съвсем различни суми.
 
може да си регистрираш хост без домейн, избираш опцията че имаш домейн, след като се отиде вече на плащане ти приспадат сумата и остава да се платят 6 лева, ползвам вече 5-6 хоста при тях и проблеми за малки проекти няма
Ето виж...


п.с. Нещо видеото не е станало, но не дават да си регнеш прросто хост поне то този план.
 
Човек с всяка тема яко се излагаш, преди да пуснеш следващата постой поне един час на сянка.
Слънцето не ти влияе добре.
 
третата отметка - Вече имам регистриран домейн и ще го пренасоча към този хостинг, вкарай си поризволен домейн и купувай
 
Човек с всяка тема яко се излагаш, преди да пуснеш следващата постой поне един час на сянка.
Слънцето не ти влияе добре.
Може и да се излагам, а може и ти да се излагаш, третата отметка също иска пари.

 
А ти без пари ли искаш да регнеш хоста, 6 лева много ли са или и за тях търсиш съдружие, четеш през редовете ....
 
Може и да се излагам, а може и ти да се излагаш, третата отметка също иска пари.

Работи си перфектно даже.
На третата отметка наистина ти изписва че цената е 39.90 за 6 месеца, но са ти написали че отстъпката ще бъде приложена на следващата стъпка от поръчката. Даваш напред и на следващия екран виждаш че дължиш 6 лв, само.

И тази отстъпка важи само при поръчка за 6 месеца. Ако опиташ да регистрираш за 1 година, не ти прилага отстъпката за първите 6 месеца. Така че регваш за 6 месеца с отстъпка, и после доплащаш за още 6 месеца.
 
Работи си перфектно даже.
На третата отметка наистина ти изписва че цената е 39.90 за 6 месеца, но са ти написали че отстъпката ще бъде приложена на следващата стъпка от поръчката. Даваш напред и на следващия екран виждаш че дължиш 6 лв, само.

И тази отстъпка важи само при поръчка за 6 месеца. Ако опиташ да регистрираш за 1 година, не ти прилага отстъпката за първите 6 месеца. Така че регваш за 6 месеца с отстъпка, и после доплащаш за още 6 месеца.
Ясно. ами не са го направил практично, ето на мен не ми се попълваха всички полета с данни, и спрях след като видях, че искат допълнително бонуси. Можело е малко по ясно да обяснят.
 
А ти без пари ли искаш да регнеш хоста, 6 лева много ли са или и за тях търсиш съдружие, четеш през редовете ....
Еми и ти не ме разбра, както аз не разбрах тях... помислих, че ще ми таксуват други пари за допълнителни услуги и спрях дотам.

А пък и аз изобщо не искам да си местя домейна при тях.

+ като е така какъв е проблема да купиш само хостинг? Аз не искам нищо повече никакви бонуси трансфериране или прочее. искам просто хард.
 
Повече от отвратителен хост. Не го препоръчвам даже и на конкуренцията.
Съсипаха ми 2 уебсайта. Сайтовете правеха повечко трафик и вместо да ми предложет да мина на горен план... хубавците проявиха самоиниацитива и ми спирали сайтовете на всеки 1-2 дни през ноща или когато трафика е голям. Следователно гугъл взели мерки понеже в повечето случай сайтовете не били достъпни и ги премахнаха от резултатите си.

Говоря за сайтове с над 1000 органични посещения дневно и правещи по повече от 100евро на месец.
Сещате се, че в момента сайтовете правят по не повече от 10евро на месец нали? ;)

На всичкото отгоре и наглеят!
Имах предлатени около 70лв и поисках да ми ги върнат, защото са некоректни и са ми нанесли огромни щети върху сайтове, а те ми сочат правилата си, където пише, че кръв повръщат пари не връщат...

Мисли добре преди да купиш нещо от тях.
 
Повече от отвратителен хост. Не го препоръчвам даже и на конкуренцията.
Съсипаха ми 2 уебсайта. Сайтовете правеха повечко трафик и вместо да ми предложет да мина на горен план... хубавците проявиха самоиниацитива и ми спирали сайтовете на всеки 1-2 дни през ноща или когато трафика е голям. Следователно гугъл взели мерки понеже в повечето случай сайтовете не били достъпни и ги премахнаха от резултатите си.

Говоря за сайтове с над 1000 органични посещения дневно и правещи по повече от 100евро на месец.
Сещате се, че в момента сайтовете правят по не повече от 10евро на месец нали? ;)

На всичкото отгоре и наглеят!
Имах предлатени около 70лв и поисках да ми ги върнат, защото са некоректни и са ми нанесли огромни щети върху сайтове, а те ми сочат правилата си, където пише, че кръв повръщат пари не връщат...

Мисли добре преди да купиш нещо от тях.
Има сума и услуги за мониторинг...
 
Повече от отвратителен хост. Не го препоръчвам даже и на конкуренцията.
Съсипаха ми 2 уебсайта. Сайтовете правеха повечко трафик и вместо да ми предложет да мина на горен план... хубавците проявиха самоиниацитива и ми спирали сайтовете на всеки 1-2 дни през ноща или когато трафика е голям. Следователно гугъл взели мерки понеже в повечето случай сайтовете не били достъпни и ги премахнаха от резултатите си.

Говоря за сайтове с над 1000 органични посещения дневно и правещи по повече от 100евро на месец.
Сещате се, че в момента сайтовете правят по не повече от 10евро на месец нали? ;)

На всичкото отгоре и наглеят!
Имах предлатени около 70лв и поисках да ми ги върнат, защото са некоректни и са ми нанесли огромни щети върху сайтове, а те ми сочат правилата си, където пише, че кръв повръщат пари не връщат...

Мисли добре преди да купиш нещо от тях.

Мне няма да купувам, само допълнително ме убеди, че там или не си разбират от работата или работят некоректно.

Онлайн законодателството не ми е ясно и не е моя работа да давам съвет, но все пак трябва да има начин да им поискаш реално сметка. Все пак и ти си страна по договора.

Най-малкото се набива на очи, че информацията която дават за дейността си е доста постна, и според мен съвсем нарочно това е направено.

Или па просто толкова могат.
 
@Sky
Не става въпрос за това, а за коректност в партньорски отношения.
Аз като техен клиент разчитам на тях да предоставят услугите, за които съм платил и ако има проблем, могат да ми пишат по всяко време един имейл и да уведомят, че примерно сайтовете ми израсховдват повече ресурси. Това е някакъв идиотизъм.

Ако ми кажат, че сайтовете ползват повече ресурси и се налага да мина по-горен план, това значи, че те ще правят повече пари от мен след като го направя, но те явно предпочитат да ми ръчкат из сайтовете и да спират достъпа до тях.
 
@Sky
Не става въпрос за това, а за коректност в партньорски отношения.
Аз като техен клиент разчитам на тях да предоставят услугите, за които съм платил и ако има проблем, могат да ми пишат по всяко време един имейл и да уведомят, че примерно сайтовете ми израсховдват повече ресурси. Това е някакъв идиотизъм.

Ако ми кажат, че сайтовете ползват повече ресурси и се налага да мина по-горен план, това значи, че те ще правят повече пари от мен след като го направя, но те явно предпочитат да ми ръчкат из сайтовете и да спират достъпа до тях.
Той @Sky заради мен ги защитава:) а може и по друга причина.

От няколко минути прекарани в тоя сайт успях да разбера поне това, системата им за поръчка е все едно и аз мога да я направя... Нито куоте, нито хелп, нито достатъчно добро обяснения по процеса на регистрация.
Отделно не видях никъде да са посочили, че не предлагат услугата - само Хост.

Може и да не разбирам, но не бих си преместил домейните към сайт който няма достатъчно солидна репутация.

В крайна сметка, бях задал един въпрос за правата, кое е повече хоста или домейна, и стигнах до извода, че сайта е на този който държи домейна, реално погледнато.... на самият сайт ако му се правят редовни бекъпи, щом домейна е твой никой не може да ти го вземе.

Със случая Замунда само бегло съм запознат, но там ми мисля, че стана нещо такова. Опитаха се да откраднат базата, но в крайна сметка главната замунда си остана ,net
 
Има сума и услуги за мониторинг...
То и за мен важи и не искам да се заяждам, но ти ми се ядоса или нещо такова заради други мои коментари и много бързо прецени, че се излагам, обаче май в процеса на развитие се оказа, че не съм се излъгал съвсем и съм усетил нещо гнило.
 

Горе