Yoast SEO нещо тотално се омаза.

От: От: Yoast SEO нещо тотално се омаза.

Ако се спазят основните неща, не, не не би трябвало да има негативен ефект, а напротив, или ще се запазят резултатите или ще има подобрение.

И кои са основните неща? Или по точно как правилно се мигрира ? Гледам и двата плъгина имат опция за импортиране /експортиране. Правилните стъпки биха били според мен
Експорт от Yoast
Деактираване и изтрива не Yoast
Инсталиране на All in One
Импортиране на това което експортирахме в точка 1

След това сайт мапа ще е нов , трябва да се добави пак в Wedmaster tools

Как ще се възприеме смяната обаче от гоогле нямам и идея... Аз като видя ъпдейт - ъпдейтвам . Проблеми досега не съм имал никога с Yoast.
 
От: Yoast SEO нещо тотално се омаза.

Как пък все ти имаш проблеми?
Или инсталацията ти е осрана или ползваш други теми/плъгини които осират нещата.
На база писаниците ти бих заложил и на 2-те.
 
От: От: Yoast SEO нещо тотално се омаза.

И кои са основните неща? Или по точно как правилно се мигрира ? Гледам и двата плъгина имат опция за импортиране /експортиране. Правилните стъпки биха били според мен
Експорт от Yoast
Деактираване и изтрива не Yoast
Инсталиране на All in One
Импортиране на това което експортирахме в точка 1

След това сайт мапа ще е нов , трябва да се добави пак в Wedmaster tools

Как ще се възприеме смяната обаче от гоогле нямам и идея... Аз като видя ъпдейт - ъпдейтвам . Проблеми досега не съм имал никога с Yoast.

Не, това не е правилния начин за мен. Нищо не се нито импростира нито експортира.
 
От: От: Yoast SEO нещо тотално се омаза.

Не, това не е правилния начин за мен. Нищо не се нито импростира нито експортира.

Благодаря , че сподели , какво НЕ се прави! Недей да споделяш , как се прави според теб. Все пак това е форум , да се заяждаме , а не да си помагаме и споделяме ....
 
От: От: Yoast SEO нещо тотално се омаза.

Благодаря , че сподели , какво НЕ се прави! Недей да споделяш , как се прави според теб. Все пак това е форум , да се заяждаме , а не да си помагаме и споделяме ....

Какво трудно има в това, не разбирам? Сметнах, че ще се сетиш и сам: просто махаш единия плъгин и инсталираш другия, чекваш му настройките и той сам си прави нещата и не трябва нищо да пипаш. Това е достатъчно.

А вече дали ще има промяна в класирането и в каква насока тя ще бъде си зависи от други фактори и тук навлизаме в Онпейдж seo-то и ще разводним темата.
 
От: От: Yoast SEO нещо тотално се омаза.

Какво трудно има в това, не разбирам? Сметнах, че ще се сетиш и сам: просто махаш единия плъгин и инсталираш другия, чекваш му настройките и той сам си прави нещата и не трябва нищо да пипаш. Това е достатъчно.

А вече дали ще има промяна в класирането и в каква насока тя ще бъде си зависи от други фактори и тук навлизаме в Онпейдж seo-то и ще разводним темата.

:oops: `
 
От: От: Yoast SEO нещо тотално се омаза.

Какво трудно има в това, не разбирам? Сметнах, че ще се сетиш и сам: просто махаш единия плъгин и инсталираш другия, чекваш му настройките и той сам си прави нещата и не трябва нищо да пипаш. Това е достатъчно.

А вече дали ще има промяна в класирането и в каква насока тя ще бъде си зависи от други фактори и тук навлизаме в Онпейдж seo-то и ще разводним темата.

и Си губиш всички мета дескрипшъни дето си писал ? Как после се оправят ако имаш 500 поста .....
 
От: От: Yoast SEO нещо тотално се омаза.

и Си губиш всички мета дескрипшъни дето си писал ? Как после се оправят ако имаш 500 поста .....

Според зависи... може и да ги загубиш, но ще спечелиш нови. :) И също така считам за неправилно да се пишат дескрипшъни. :)
 
Последно редактирано:
От: Yoast SEO нещо тотално се омаза.

Как пък все ти имаш проблеми?
Или инсталацията ти е осрана или ползваш други теми/плъгини които осират нещата.
На база писаниците ти бих заложил и на 2-те.

Нещо не си ме разбрал! Аз в момента нямам проблем! Споделих, че след като излезе нов ъпдейт, прочетох няколко десетки поста във съпорт форма на плъгина и видях, че проблемите им продължават. Поради тази причина не го ъпдейтвам все още. Сравних и поведението на поддръжката на двата плъгина. Едните решават проблемите веднага, а другите се заяждат с потребителите си.
По един или друг начин, аз си реших проблема с YOAST SEO. Дори споделих как, ако някой има подобен проблема да си го оправи.
Последният ми пост беше констатация, че продължават да пускат ъпдейти, които не са тествани и имат сериозни проблеми.
Надявам се сега да съм ясен и да си ме разбрал.
 

Горе