YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Подобрете си начина на комуникация. На ваше място бих платил за PR статия за публичните места и бих я разхвърлял. Не е лошо да пуснете един демо акаунт и хора от форума да качат 4-5 сайта при вас. За да видят, как работите и сработвате, защото някой, като си даде парите през друг да купува от вас най-накрая, ако не са хубави нещата, го обира посредника. Въпреки, че съм ви дал едно рамо в моя сайт, ви желая успехи! :)
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Благодарим за позитивния коментар и предложението! :)
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Имаш пусната същата тема днес в 12:23 в гейм портал?!? Тъй,като ти гледам мненията там ич не можеш ме убеди да купя каквото и да е от теб.
А и при проверка за лиценз за whmcs - а изписва , че нямате такъв?

Neotbux?

тоз никнейм автоматично отказва 90% от потребителите тука. тва е нещо като псувня в предприемача, даже много рядко се псуваме на необукс щото е много обидно. видях че има още една буква ама пак си звучи мръсно

успех с продажбата и определено трябва да поизчистите брандирането и онлайн рписъствието като цяло щото наистина има значение. Въпроси от рода на "Как да взимам информация от сайт без да генерирам трафик" или "Проблем с cheked проверка PHP" просто пораждат странни вапроси като идат от устата на собственик на хостинг. Казах ти че оня хостинг дето ти говорих горе, изобщо не го бръснех за слива докато негов представител тук не ми направи впечатление с мненията си.

моя скромен съвет е участвай активно във форума/ите където продаваш с компетентни мнениа, стаии и савети към потребителите, по-добър начин да спечелиш доверието им от това - здраве му кажи. тука още не си пуснал съвет към някой или някоя полезна тема, примерно как да си защитим вордпреса или как сда запушим някоя дупка в момента, е имаше един младеш пита колко трафик харчи видео сайт, начи ако се разровиш има тонове въпроси, на които ако отговориш компетентно ще скриеш шапката на клиентите си

аз още раня някви надежди ама за момента твърдо вървя към 90-те процента
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Това са едни теми, в които имах малки проблеми, защото гласих един друг проект, но все пак не виждам какъв проблем прави да пиша теми относно програмиране?
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Това са едни теми, в които имах малки проблеми, защото гласих един друг проект, но все пак не виждам какъв проблем прави да пиша теми относно програмиране?

К, по принцип няма проблем никакъв естествено. Обаче начи аз се водя пхп програмер, не съм някво чудо на технологиите, пиша там някви скриптове. Ся понеже се знам ква съм тиква и кви глупости правя понякога съм научил че кат не знам нещо питам. Кого питам? Ми истинските професионалисти а не самоуки кавали като мене. Не знам що ама много често в тва число попадат разни хора от хостинг компании. Ся вярно те не са девелопъри и си личи, обаче определено чуват пхп-то много добре просто щото много често им се налаг ада оправят разни мазни натворени от такива пишман девелепъри кат мене. Много често от разни хостинг админи съм получавал толкоз смислени съвети, ч екат ме питат с кво се занимавам казвам, че поддържам сайта на майка си през ваканцията щот ме е срам да се назова техен колега

Та в контектса на горното по никакъв начин не мога да си обясня как нещо толкова елементарно като експлоуд на съдържанието на клетка от таблица би могло изобщо да замисли кой да е работил с пхп. Вярно че хостинг админа не е девелопър ама аналогията е се едно да кажа че аз не мога да работя с MS Word щото съм тесен пхп специалист и да пусна тема как да си центрирам текста без да ползвам табулации.

пусни няколко читави отговора на хора с хостинг проблеми тука във форума да разсееш тез мръсни съмнения дет са ма налегнали, пък и кат гледам интереса към темата - и не само мен ме глождят таквиз съмнения

хубаво ще е оня ник нейм там да помислиш за него щото кат гледам и оная тема в оня форум често се радва на интерес от нерегистрирани потребители
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Кво правим с лиценза а да попитам пак?
А и сигурен ли си, че си платил за темплейта ? Да не стане и с него както с панела?
Това са много важни въпроси повярвай ми , никой няма да ти стане клиент ако нямаш лиценз и за 2-те.
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Кво правим с лиценза а да попитам пак?
А и сигурен ли си, че си платил за темплейта ? Да не стане и с него както с панела?
Това са много важни въпроси повярвай ми , никой няма да ти стане клиент ако нямаш лиценз и за 2-те.

какъв лиценз, че ма притесни

и какво е станало с панела?
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Има си всичко. Спи спокойно... И без това е започнато конструиране на нова билинг система, защото всички ползват whmcs и става банално, пък друго е и да е авторска билинг системата.
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Системата работи напълно функционално и нормално. Няма вече да се товарим излишно за това, както всички виждат системите работят на пълни обороти и нормално. :) Ние си се грижим за всичко това.
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

И без това е започнато конструиране на нова билинг система, защото всички ползват whmcs и става банално, пък друго е и да е авторска билинг системата.

и заради едната баналност ще се хвърлите в месеци за разработка?
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Няма да е месеци. Не е толкова сложно, колкото изглежда в действителност. Просто имаме някой неща, които не ни се предоставят от услугите на whmcs.
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

И затова не сте си купили лиценз?
Няма да е месеци. Не е толкова сложно, колкото изглежда в действителност. Просто имаме някой неща, които не ни се предоставят от услугите на whmcs.
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Това е временна билинг система. WHMCS не ни задоволява напълно. Мисля, че крайният клиент не го топли много дали е WHMCS или собствена система. В момента WHMCS е на триал период, за да я изучим и да си даден точен и ясен отговор дали тя ще ни свърши добра работа или не.
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

А защо по нагоре излъга,че имате лиценз?
И това с изясняването не трябва ли да го направите преди да промотирате услугата си?
А и с темата как стоят нещата и тя ли е в "триал" период?
Това е временна билинг система. WHMCS не ни задоволява напълно. Мисля, че крайният клиент не го топли много дали е WHMCS или собствена система. В момента WHMCS е на триал период, за да я изучим и да си даден точен и ясен отговор дали тя ще ни свърши добра работа или не.
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Няма да е месеци. Не е толкова сложно, колкото изглежда в действителност. Просто имаме някой неща, които не ни се предоставят от услугите на whmcs.

сигурно няма нужда да казвам, че не е гот идея да питаш по форумите за съвети - няма да е добре за бизнеса ако вместо т ида даваш съвети на клиентите си те дават съвети на теб
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Съгналсен съм с теб, очаквайте до месец новата билинг система.
 

Горе