ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

zealot, не искам да спамя темата ти и затова се извинявам, но би ли участвал в конкурса ми за лого?

Здравей,
благодаря за предложението, но имам много поръчки и нямам свободно време. :(

Благодаря ти иначе! :)
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Здравей,
благодаря за предложението, но имам много поръчки и нямам свободно време. :(

Благодаря ти иначе! :)

Извинявай, подведох се по обявената от теб промоция:

В този ред на мисли обявявам следната промоция, която няма фиксиран край:

Всеки клиент, който доведе ТРИМА нови клиенти получава право на безплатна поръчка на стойност до 100 лева!
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Значи, искам да направя едно кратко, ясно и точно изказване.


Първо - Аз съм дизайнерът!

Аз се занимавам всеки ден с лога, банери и всякакви други щуротии. Редно е щом сте решили да работите с мен да ми се доверите!

Вземам под внимание всяко едно ваше желание, но в доста от случаите това, което искате не е това, което е хубаво и правилно! Това, че ме притискате да направя нещо само, защото на вас така ви харесва и защото вие сте този, който дава парите не значи, че е окей!

Приказката "Клиентът винаги има право!" важи само за кварталната бакалия!

Аз съм дизайнер, а не робот, който изпълнява всяка една ваша команда колкото и да е глупава тя понякога. Когато завърша даден проект искам да съм горд, че съм го направил, а не просто да взема парите и да набутам направеното в дъното на компютъра, за да не може никой да го види!

Когато ви се развали колата и отидете на автомонтьор предполагам не му давате акъл как да си върши работата или като се разболеете и отидете на лекар не му казвате какви лекарства да ви изпише, а му се доверявате, защото това му е работата!

Запомнете - парите не са ми най-важното! Занимавам се с това, защото ми доставя удоволствие!

- - - - - - - - - -

Който не е съгласен с това, което съм написал по-горе и не е готов да ми се довери напълно, когато работи с мен, по-добре да не ме търси и да не си хабим излишно нервите.

И ако може да избегнем излишните коментари, колко съм злобен може би и какво ли още не. Благодаря.

:)

ПС - Дано не сте останали с погрешни впечатления, но целите ми не опират единствено до това само да ви взема парите..
 
Последно редактирано:
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Дадох пробна поръчка, платих на 3ти Февруари. Работил съм с много дизайнери. Задачата е в рамките на 2-4 часа според опита и колко желание вкараш. След седмица попитах в скайп има ли развитие отговор още нямам. Утре стават 2 седмици. За един непретенциозен хедър ако ти трябва толкова време как да ти дам по-голяма поръчка?
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Е, как защо djeims, той си го е казал:
Аз съм дизайнер, а не робот, който изпълнява всяка една ваша команда колкото и да е глупава тя понякога... .
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Съжалявам много, но покрай тия бури къде бяха стана токов удар и останах без компютър за повече от седмица. За щастие всичко е окей вече и пак съм на линия. :)

@djeims, извинявам ти се отново и пред хората тук. В знак на извинение, че се забавих ще ти изпълня една поръчка безплатно на стойност до 50 лева.
 
  • Like
Реакции: Brad
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Отново добра работа на пича! Направи ми страхотен хедър за един проект!
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Човека е много добър.Питах го за нещо и той веднага отговаря.
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Много добра работа.
Както виждате и от портфолиото изработката е отлична.
 

Горе