zealotdesigns.com - професионални дизайн решения!

От: zealotdesigns.com - професионални дизайн решения!

Да ...
За да не си мислиш че само се заяждам, защото не това е намерението ми ... ето два банера един под друг за да сравниш качеството:

Твоя оригинален банер:
HostSean-468x60-v3.gif


HostSean-468x60-v3_optimized.gif

Твоя оптимизиран банер.

Позволих си да го "открадна" за малко. Ще бъде изтрит след като го видиш.
Не съм си играл много и има лека разлика в качеството (цвета по скоро) за сметка обаче на 120К ... може и по-добре.
Особено след като разполагаш със сорса ...

Никога не качвам нещо, което не е влезнало в употреба
Именно затова ти го казвам ...

Поздрави и успех!
 
От: zealotdesigns.com - професионални дизайн решения!

Varlov би ли споделил какъв метод ползва за оптимизацията :)
 
От: zealotdesigns.com - професионални дизайн решения!

Разбира се, съжалявам за офтопика ... но ще отговоря да не кажете, че се правя на велик ... :)
Macromedia Fireworks. Вече е на Адобе, но аз съм още със старата, че не харесвам Адобските продукти принципно ... както и да е.
Програмата е много добра за оптимизация на всякакви формати! В конкретния случай нищо не съм оптимизирал даже. Просто отворих банера и го запазих обратно.
За по-добра оптимизация трябва да се мисли изначало при създаването на банер сорса ...

Искренно се изненадвам на всички тук във форума, които пускат цени на gif банера, по-ниски от флаша. Приятели, гиф-а се прави много по-трудно! ...
Ако клиента иска качествен гиф (добре изглеждащ и добре оптимизиран) плаща повече от лесния за работа флаш.

Отнесох се, надявам се съм бил полезен и автора на темата не ми се сърди много за намесата в темата му.
Успех на всички!
 
От: zealotdesigns.com - професионални дизайн решения!

Да се изкажа и аз по темата. Zealot Designs са ми реализирали няколко логото, редица банери и други графични проекти. Качеството винаги е перфектно, претенциите ми винаги са били удовлетворявани, а цените също са сносни за бг пазара :)
 
От: zealotdesigns.com - професионални дизайн решения!

Опсаа, Здравейте!

Отдавна не се бях мяркал тук (отново), но здраво ме беше налегнал учебният процес в университета.

Ето няколко нови лога, които направих. Има и нови банери и разни брошурки и т.н., но тях ще можете да видите директно в портфолиото ми (тук).

Ето и логата:

FFLeague-Logo-copy.jpg

- - - - - - - - - - - -
profootball-logo-copy.jpg

- - - - - - - - - - - -
foolspace-logo-v3-1-copy.jpg

- - - - - - - - - - - -
clipsearch-logov2-copy.jpg


Поздрави,
Станислав Минчев
zealotdesigns.com
 
От: zealotdesigns.com - професионални дизайн решения!


Здравейте,
От днес, zealot designs обявява началото на три невероятни промоции!
1) На всяко 13-то число от месеца - 25% намаление за всички поръчки над 50 лева.
2) Всяка последна седмица от месеца – 30% намаление за всеки поръчан пълен сет от банери. (без значение flash, gif или статични)
3) Всеки настоящ клиент, който доведе нов клиент получава 20% отстъпка за следващата си поръчка.

- – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – -
Възползвайте се сега!

С уважение,
Станислав Минчев, zealot designs


(клик на банера за допълнителна информация)
 
Последно редактирано:
От: zealotdesigns.com - професионални дизайн решения!

Изработи ми лого за онлайн магазин, много съм доволен, мисля да ползвам услугите му и за в бъдеще!
 
От: zealotdesigns.com - професионални дизайн решения!

Здравейте,
ето няколко нови нещица.

линк от портфолито:
clipsearch-final.jpg


линк от портфолито:
avtochasti33-logo-copy1.jpg


Поздрави,
zealot designs :)

ПП - АКО ТЪРСИТЕ КАЧЕСТВЕНИ И ПРОФЕСИОНАЛНИ ДИЗАЙН РЕШЕНИЯ НА СТРАХОТНИ ЦЕНИ, ТО ТУК Е ВАШЕТО МЯСТО.
 
Последно редактирано:
От: zealotdesigns.com - професионални дизайн решения!

Zealot Designs даде началото на три невероятни промоции!

1.”Щастливият 13ти”
Ако сте един от многото, които винаги са смятали, че числото 13 носи единствено тъга, нещастие и проблеми, то zealot designs ще ви докаже, че не винаги е така! Чрез тази промоция, на тринайстия ден от всеки месец, Вие ще можете да се възползвате от 25% намаление за всички поръчки, които направите в този ден, стига те да са на стойност над 50 лева.

2.”Честно ли бе?!”
Самото име на промоцията говори много за нея! Всяка последна седмица от всеки месец Ви дава възможността да закупите пълен сет от банери с 30% намаление. Без значение дали са flash, gif или статични. Комплекта включва банери с размери: 728x90, 468x60, 300x250, 250x250, 160x600 и 120x240 пиксела.

3.”Ново двайсе! (%)”
Мечтали сте за солидна промоция, от която можете да се възползвате във всеки един момент от денонощието? Единствено е нужно да доведете нов клиент в zealot designs и автоматично получавате 20% отстъпка за следващата си поръчка, а той от своя страна, като нов клиент, получава 10%. И да, промоцията важи дори и ако доведете тъщата ;-) !

Възползвайте се сега!
 
Последно редактирано:
От: zealotdesigns.com - професионални дизайн решения!

Ето го и ценоразписа:

Cenorazpis-copy.jpg


(клик на банера за допълнителна информация)


Въпреки високите цени (според някои клиенти), ако се възползвате максимално от промоциите, които съм пуснал, все пак ще успеете да получите един качествен продукт и ще бъдете доволни. А и все пак качеството струва пари, а труда си е труд и няма да го хвърлям на вятъра за жълти стотинки.
Компромиси не правя, бизнеса си е бизнес. :)

И все пак де.. ако не ви оттърва винаги можете да си намерите "дизайнер",който да ви свърши работа за 5-10 лева и да си остави ръцете по "творбата". И без това всеки щрака по компютрите в днешни дни и дизайнери под път и над път.
 
Последно редактирано:
От: zealotdesigns.com - професионални дизайн решения!

Bulgaria%20Flag.png

По повод предстоящият национален празник, zealot designs обявява 40% намаление ЗА ПЪРВИТЕ 4 ЧОВЕКА , които направят поръчка!

За да бъде точно и коректно всичко и за да няма разни хора да си мислят, че са излъгани, нека тези, които искат да поръчат да изявят ПИСМЕНО желание тук в темата ми.

Ето го и ценоразписа, ако се интересувате от цените и бързате да сте сред първите 4: тук.

Поздрави,
zealot designs ;-)
 
От: zealotdesigns.com - професионални дизайн решения!

Здравей, ще се възползвам от предложението ти и ще ти пиша на лични по-късно
 
От: zealotdesigns.com - професионални дизайн решения!

Бих искал и аз да се възползвам от промоцийката за изработка на едно лого. Ще ти пиша на лично, за повече подробности
 
От: zealotdesigns.com - професионални дизайн решения!

Записвам се и аз за промоцията :)
 
От: zealotdesigns.com - професионални дизайн решения!

Здравейте,
Първо искам да Ви честитя празника с малко закъснение и да ви пожелая никога да не спирате да се гордеете, че сте Българи :)

За промоцията - все още е в сила и може да се възползва още един човек от нея. Тя е от типа "важи до изчерпване на количеството"

- - - - - - - - - - - - -

Ето и нещо ново:

clipsearch-eu-banner-728x90.gif


clipsearch-eu-300x250-banner.gif


clipsearch-eu-160x600-banner-copy.jpg


clipsearch-eu-banner-468x60.gif


Поздрави,
zealot designs

ПП - Скоро ще има още много нови неща ;-)
 
От: zealotdesigns.com - професионални дизайн решения!

Аз преброих трима. Означава ли, че мога да се броя за четвъртия с прИмоция или... Ако да, ще пиша на лично
 
От: zealotdesigns.com - професионални дизайн решения!

Да можеш, ти си четвъртият :)
 
От: zealotdesigns.com - професионални дизайн решения!

Здравейте,

zealotdesigns-plus-facebook-copy.jpg


с удоволствие искам да ви съобщя, че от днес zealot designs разполага и официална facebook страница. Чрез нея можете да следите най-новите промоции, новини и проекти!

Ето линк към нея: http://www.facebook.com/pages/Zealot-Designs/168978869818945
 
От: zealotdesigns.com - професионални дизайн решения!

Здравейте,
от доста време не съм поствал проекти тук, въпреки, че има много нови, но това е само, защото не съм имал възможност да го направя.

Ето някой от тях:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ezdach-logo-copy.jpg

» линк към сайта «

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
rocommended-company-logo-v1-copy.jpg

» линк към сайта «

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
pressure-washers-logo-copy.jpg

» линк към сайта «

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
vijkak-com.jpg

» линк към сайта «

Поздрави,
zealot designs

ПП - Скоро ще кача още доста нови! :)
 
Последно редактирано:
От: zealotdesigns.com - професионални дизайн решения!

Ще се радвам да чуя всякакви мнения, критики и препоръки ако има такива. :)
 

Горе