ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

bormanbg

Active Member
Здравейте, попаднах на ZeekRewards и...

(банерите и линковете са реферални!)




Програмата е свързана със скандинавския аукцион Zeekler.

Като цяло може да се печели по шест начина:

1. Печалба от афилиейт (affiliate): ZAP комисионни: 20% на всички покупки на привлечени от Вас клиенти на аукциона Zeekler.com

2. Печалба от афилиейт (affiliate): Вашият магазин: Разликата между цените на едро и цената на дребно, в магазина.

3. Печалба на дребно от публикуване на обяви: Всеки ден можете да публикувате по една обява в одобрени от ZEEK сайтове, обявата Ви се плаща (за публикуването и) на следващия ден, можете и да спечелите от тази обява ежедневни награди чрез ZeekRewards по програмата за споделяне на печалбата. Като печелите и до 10% за всяка стока продадена чрез обявата за първо ниво и до 5% за второ ниво (за тези, които имат 2-ро ниво).

4. Печалбите на дребно Абонамент: Печелите 20% месечно на дребно от всички лични абонаменти на препоръчаните от Вас хора, независимо от ранга на квалификация или от позиционирането в матрицата.

5. Печалба от афилиейт (affiliate): Магазини Дейзи: Печелите афилиейт (affiiate) комисионни чрез програми за пазаруване в интернет, като приложението Ви се предоставя от ZeekRewards.

6. Матрицата: Спонсорa печели и от матрицата, само ако е закупил може да бъде само някой от пакетите ВИП клиенти. Бонусите са в неограничена дълбочина!

Мисля, че е добре да се опита, може пък наистина 2 минути могат да променят живот, знае ли човек... :)

Можете да се регистрирате и от тук: ZeekRewards регистрация

Малко повечко инфо за ZeekRewards - http://zeekrewards.earningnation.com/
 
Последно редактирано:
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Disadvantages of Zeek Rewards

The main disadvantage of ZeekRewards.com is that you need to become a premium member in order to make money with the program. You will still receive VIP points and be entered on the 2×5 forced matrix as a free member, but you need to pay your monthly membership in order to convert them into cash.

Aside from this, the revenue sharing program offered by Zeek Rewards is only 50%. This may seem big for some people, but if you are going to divide it with everyone who is qualified to share the pool, you will only be receiving a few dollars every day.

If you really want to make money with ZeekRewards.com, you need to spend a lot of money; buying VIP points, upgrading your account, and advertising your affiliate link. If you are going to combine all of these expenses, do you think you will still get more than what you spent?

Zeek Rewards Review – The Weigh In

ZeekRewards.com is not a scam. In fact, the program is helping a lot of people to make a few dollars every day. However, if you are looking for an online business that will help you make more money. Zeek Rewards is definitely not the best program for you. The time that you will be spending with the program, together with the amount of money that you need to spend, makes ZeekRewards.com one of the least advisable online programs today.
 
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

:)

Този текст горе го има на цели 12 места из нета...имаше един филм "Москва не вярва на сълзи" :)

Ако след 60 дневния период не си намерил 4-5-6 човека и не си видял смисъла, да, тогава да не дадеш 10 долара месечно за ВИП, но ако човек мисли сериозно да се захване с нещо...няма смисъл да продължавам, че ще започнем да спорим :)
 
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Този текст горе го има на цели 12 места из нета...имаше един филм "Москва не вярва на сълзи" :)

Разбрах логиката ти. Щом го има на 12 места, значи е спам. Ако беше само на 1 място, щеше да е достоверно. :lol:
 
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Мнения има всякакви из нета, на един му харесва, на друг не. Всеки си търси...едни си търсят ниша, други си имат нишата и не искат да допуснат конкуренция...както и да е. Преди да я пусна тази тема, съм изчел над 300 мнения сигурно в интернет за ZeekRewards, не гледам предубедено - мненията са всякакви - от пълно "ЗА" до пълно "ПРОТИВ", така че...знам едно - факт е че я има, факт е че плаща, факт е че могат да се изкарват пари (все пак за това става дума), и нищо лошо не виждам да се опитва в нова програма. Това е! :)
 
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

и нищо лошо не виждам да се опитва в нова програма.

Няма лошо да се опитва, но което е по-важно, е да се направи правилният избор. Никой няма нужда от напразни опити. If you know what I mean ... :)
 
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

...правилния избор...кой може да каже кой е правилния избор?! :)
Преди няколко дни спряха няколко сайта, за някои те са били правилния избор...
За МЛМ знам едно - домати, камъни, идеи...каквото и да продава, ново ли е на интернет пазара и хареса ли ти схемата...

Окс, аз изчезвам да поработя малко днес:) Хубав ден!
 
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Това е секция само за ПРОВЕРЕНИ лично от потребителите програми.

Аз съм се регистрирал в ZeekRewards в средата на декември, след 2-3 седмици правя 60 дни и едва след като получа плащане смятах да представя програмата във форума с мой скрин доказващ плащането.

равя по 3-4 долара (точки) на ден, да видим дали ще ми ги конвертират в реални и пари и платят и едва тогава щях да е представя във форума иначе можеше да я пусна още декември



Ето и блога който съм направил за програмата и тепърва ще ъпдейтвам, но само ако има смисъл

http://zeekrewards.alle.bg/
 
Последно редактирано:
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

niks, досега не съм си позволил да обидя никого в този форум, няма и да си позволя подобно нещо! Просто не ми идва отвътре подобно отношение, без значение кой е нов тук и кой е стар!

Факт е, че този афилиейт плаща!


Ок, админа да изтрие темата, след като счете за нужно че съм публикувал преди "старо куче". Хубав ден!
 
Последно редактирано:
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

В интернет скринове колокото искаш, не е въпроса друг да получи а този който представя програмата и то преди да представи програмата

Нека дойде този на който пусна скрина и той да представи програмата.

Аз в момента изпробвам над 10 подобни програми от които много хора са получавали пари но АЗ още не съм, и какво очакаваш да взема да ги пусна всичките тук с реферални линкове та после да ме псуват половината потребители.

Никой не обиждам просто прегледай останалите теми и ще видиш че 90 % от хората които са ги отворили при представянето на програмата са качили скрин на получено от тях плащане, тогава сам може да си направиш извода как може да се изтълкува твоята постъпка и ако всеки всеки направи като теб на какво ще заприлича тази секция

PS

Можеше да си спестим критиката ако си беше направил труда да прочетеш важните теми в таза секция

Важна: Анкета: Да бъдат ли представяните програмаи задължително със скрииншот че са платили

Нищо лично, поздрави:)
 
Последно редактирано:
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Ок, ако може Админа да изтрие темата, аз се опитах, но не става, мога само да я заключа, но от това няма да има смисъл.
 
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Защо ще я триеш ?

Получи пари, качи скрин и си ъпдейтвай темата има още много информация за програмата. Дано да се задържи на пазара

Преди 2 години бяха отворили 20 теми за Хотфайл и 10 Турбобит или каквото там беше
 
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Тук са някои от плащанията на моя спонсор (човека преди мен).
Пишем си доста често, вчера му написах да изпрати скрийншотове, изпратил ми е десетина, съжалявам че сега чак ги публикувам.
 
Последно редактирано:
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Не са от твоя спонсор а на някакъв нещастен руснак Евгени Приходко който май стои на върха на пирамидата за България.

И на мен Василева ми изпрати същите скринове

Програмата върви към абсолютенен СКАМ, според новите условия няма да може да си изтеглите парите и след 60 дни, а след като платите 10 долара ъпгрейд до 59-я ден ще ви предложат 3 инвестициони плана така че кешаута отива на 90 или 120-тия ден, като междувременно трябва да направите още 2 плащания по 10 долара преди 90-я и преди 120-я ден и тогава евентуално да поръчате плащане.

Накратко казано трябва да вкарате поне 30 долара и да пускате реклами 90-120 дни за да си получите парите ако въоще ги получите

Дори и да плати на някой, няма нормален човек който да загуби това време, за 30-40 долара на месец, пари които до миналата година правех на месец от два букс сайта
 
Последно редактирано:
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Да, мейловете ги изтрих, защото така бях помолен (ако ще ги пускам в нета, да изтрия мейловете). Дано да не си прав за пътя по който върви според теб програмата (не казвам че със сигурност не си прав - това никой не го знае за никоя програма). Знам, че във всички МЛМ програми, ако не вложиш пари някакви - няма начин и как да получиш съответно :) Опитах преди време без пари в една...ядец :) В момента се развиваме доста добре в една българска (но няма начин как да я публикувам тук в този форум, защото тук всичко е за онлайн). Тук в ZeekAwards са дали 2 месеца гратис - за 2 месеца е нормално да разбереш дали "ще те бъде", след 2 месеца рискуваш единствено 10 долара (ако все пак решиш да продължиш с още месец).
А това кой стои на върха за дадена държава - никакво значение няма, отдавна съм се научил да не надничам в канчето на по-старшия - от по-старшия само мога да черпя опит и да ме вдъхнови с нещо, както и да го използвам за помощ :)))
Аз си продължавам упорито и това е :) Времето ще покаже.
 
Последно редактирано:
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Реферални линкове и банери към ZeekAwards се разпространяват вече по всички Букс сайтове, което е още една индикация за развитието и съдбата на тази програма.

Аз участвам само още 2-3 седмици докато направя 60 дни, междувременно ще изпратя запитване до съпорта дали ако платя нивото от 10 долара ще ми позволят да си изтегля поне минимума от 20 долара, не ми ли убедят че ще ми платят и най важното не ми ли платят загубеното през тези 2 месеца време не само че ги зарязвам но ще ги обявява за абсолютен SCAM както в сайта който създадох за тях така и по всички останали сайтове и форуми.

Да продължиш да си губиш времето повече от два месеца без да ти платят, тук не говорим за упоритост а за меко казано наивност или директно за простотия

Моят извод до този момент е че това е пирамида от която се печелят от 2 до 10 долара в зависимост от нивото на което си, за всеки привлечен реферал който от своя страна също плати дадено ниво, а най много печелят тези които са на върха на пирамидата, респективно нейните създатели в случая руснаците.

Публикуването на реклами е само камуфлаж за прикриване на пирамидата и действителния начин за печалба от ZeekAwards

Дано да се окажа лош пророк, едва ли....... надушвам SCAM-а от километри
 
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Здравейте, имам рег в зеек от октомври 2011 и получих едно плащане.

След 30ия ден си платих ъпгрейд за 10$ и 10$ за бид. В момента имам 420 вип точки.
За запознатите, прилагам план 70/30 като с тези 30% си плащам статуса, купувам нови бид, които се обращат във вип точки.

Ако не знаете, фирмата промени правилата и забрани всякаква друга реклама освен одобрената от тях. Дори по форумите! За всеки нарушил правилата ще има БАН.

Принципа им на плащане е: ако поискате сумата в първите дни от седмицата ще ги получите след 3 седмици. Ако ги поискате между петък и неделя - на 2та седмица.

Поради промяната на правилата им, не поствам плащането, но всеки който се заинтересува може да го получи или в ЛС или по избран от него начин.

Говоря за плащане получено лично от мен!
 
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

niks, това е скандинавски аукцион. Не е нужно да вкарваш повече $ от необходимото.

А за руснаците - хората са много напред с материала. Виждат възможност и я използват. Дори са разгадали по кое време и кои трагове могат да спечелят.

Ако не си забелязал, стоките спечелени от търга се изпращат само за страни като САЩ и КАНАДА.

На останалите се предлага стойността на продукта да бъде изплатена в пейпал.

Има и стратегии на работа. Но това е дълга тема и е за хора, които наистина се интересуват :) :idea:
 
От: От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Това е секция само за ПРОВЕРЕНИ лично от потребителите програми.

Аз съм се регистрирал в ZeekRewards в средата на декември, след 2-3 седмици правя 60 дни и едва след като получа плащане смятах да представя програмата във форума с мой скрин доказващ плащането.

равя по 3-4 долара (точки) на ден, да видим дали ще ми ги конвертират в реални и пари и платят и едва тогава щях да е представя във форума иначе можеше да я пусна още декември



Ето и блога който съм направил за програмата и тепърва ще ъпдейтвам, но само ако има смисъл

http://zeekrewards.alle.bg/


за това може да те баннат от зеек, моята таблица изглежда по друг начин първите две и последните две колнки са пълни :rolleyes:
 
От: ZeekRewards - Американски афилиейт от скоро на пазара

Ето мое лично получено плащане. Засега нямам поръчано друго, защото реинвестирам всичко и си плащам статуса със заработените пари.

Фирмата в момента пуска и своя дебитна карта, за да избегне допълнителните такси, които плащаме на Алертпей и т.н

Ако има заинтересувани, моля пишете ЛС.

pla6tane zeek.JPG :roll:
 

Горе