ZoOmBG - Увеличи забавлението!

noname_dark

New Member
Новата версия на сайта е вече факт! След дълги усилия от наша страна, направихме ZoOmBG по-функционален, по-динамичен и по-добър. Лошото е, че екипът реши да започне всичко от самото начало. Очаквайте скоро, ромове за емулатори, след това модификации за игри и цели безплатни игри, които може да свалите без никаква регистрация. И не на последно място... Регистрирайте се и ни подкрепете!
Благодарим много!
От екипа
 
Новата версия на сайта е вече факт! След дълги усилия от наша страна, направихме ZoOmBG по-функционален, по-динамичен и по-добър. Лошото е, че екипът реши да започне всичко от самото начало. Очаквайте скоро, ромове за емулатори, след това модификации за игри и цели безплатни игри, които може да свалите без никаква регистрация. И не на последно място... Регистрирайте се и ни подкрепете!
Благодарим много!
От екипа

Нонаме дарк, нещо не схващам - то ясно, че сте пуснали темата в офтопик ама това си е чиста реклама или нещо бъркам? може ли аз във вашия сайт да набича няколко подобни съобщения?
 
Е аз само 1 тема съм постнал...

Еми ок, можеше поне да го прокараш като ревю - използвайте малко въображение

м др сайтът не се отваря "Сайтът е спрян за техническа профилактика. Моля да ни извините!"
 

Горе