АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Еми уж си ного умен па трява простак куту мени ти разяснява. Начи от каква националнос са ти роствените връзки и процентно соотношение можно сказат,,, ну я незнаю но тъй болше кавказки тип,, ярменец или грузином можно евреям, но не и руским человек

10x (колкото и да е неразбираемо). Руснак по произход, англичанин по придобиване.

Още лични въпроси или направо да те каня на lapdance?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Оо вери найс, мерси за англииското гостоприемство ама по добре съм на лашданс шита путготвя и претразполажа само ела на танци, инглиш
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Кво стана ве казачок англииския възпитаник поданик на Путин, да не са угелпи нешо смешко ааа
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Переведи,,,,

- Лексотан съдържа активното вещество бромазепам, което принадлежи към група лекарства, известни като бензодиазепини.
- Лексотан се предписва от лекаря на хора, страдащи от тежка тревожност, напрегнатост и други соматични или психични оплаквания, свързани със синдрома на тревожност.
- Използва се като допълнително средство при лечение на тревожност или възбуда, свързани с психични разстройства като афективни разстройства и шизофрения.
- Бензодиазепините са показани само за лечение на тежки, инвалидизиращи разстройства или в случаите, когато индивидът е подложен на изключителен дистрес.
Препоръчва се само кратък курс на лечение с Лексотан.


Прочети още на: http://www.puls.bg/spravochnik/so_997.html
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Всеки иска да живее свободно, това не знам дали го поФтарям, но и руските младежи и украинските тоже искат да живеят свободно и да се себеизразяват демократично, не знам какво лошо вижда Путин в това, янезнаю
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Всеки иска да живее свободно, това не знам дали го поФтарям, но и руските младежи и украинските тоже искат да живеят свободно и да се себеизразяват демократично, не знам какво лошо вижда Путин в това, янезнаю

Ами иди се изсери на Червения площад и ще разбереш
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Всеки иска да живее свободно, това не знам дали го поФтарям, но и руските младежи и украинските тоже искат да живеят свободно и да се себеизразяват демократично, не знам какво лошо вижда Путин в това, янезнаю

Мога да ти метна и друг хинт (освен лексотана):

Нямаш ли усещането, че не можеш да разбереш какво се обсъжда в темите поради това, че си конгениално* ..п?

– Это конгениально,– сообщил Остап Ипполиту Матвеевичу,– а ваш дворник довольно-таки большой пошляк. Разве можно так напиваться на рубль?
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Мога да ти метна и друг хинт (освен лексотана):

Нямаш ли усещането, че не можеш да разбереш какво се обсъжда в темите поради това, че си конгениално ..п?

Путьо колко пъти да ти пофтарям че си сбъркан и не знаеш какво е демокрация ааа, англииски поданик ае бегай, когато Украйна реши да се пресъедини към ЕС тогава започна руската офанзива, калтак нишо не разбираш само пропаганда плешиш
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Няма нужда от лексотан, амфетаминките са му изгорили мозъчето на бластерчето
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

@Страна и шо така си англииски поданик, нали в Русия всичко хорошо аа, ного си долеен рашън

Верно е, ногу съм долен. Целата патаклама с еднорозите е да спестя на орела таксата за виза, когато каца в София и некои други градове..

P.S. Лексотанът помага и при амфетамини.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Верно е, ногу съм долен. Целата патаклама с еднорозите е да спестя на орела таксата за виза, когато каца в София и некои други градове..

P.S. Лексотанът помага и при амфетамини.

Ну ето тоже стъидно и грустно и лексотан мне не памагить ну ти болтай и голтай лексотанам, дурак,,,
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тъкмо предположих, че конгениалният страдалец е откъртил след лексото...

Ще го пусна да извиси морно чело в орнитологията ...

"They've seen places beyond my land
And they've found new horizons
They speak strangely but I understand."

[video=youtube;qdoSy4ROZpg]http://www.youtube.com/watch?v=qdoSy4ROZpg[/video]

Лека
 

Горе