БГ мама се била разцепила???

От: БГ мама се била разцепила???

Забаван, и той съобщи за Разцепването Bg-mama vs Bul-mama.

Пуснал съм и едно линкче към бул мамите, другите мами не ма кефят толкова, а и нали сме приятели тука предприемачите и те :p

Много забавно написано :) Гледам, че вече и активно се гласува за двубоя :)

Penman, за момента всички разходи по форума се плащат от собственичката. Няма реклами, няма дарения от потребители. Определено не съм аз човекът, който да решава какво някой друг ще прави със собствените си пари, но не ми изглежда уместно да се възлага на външен човек да пише материали, при условие, че форумът не е създаден с цел печалба и някой трябва да се бръкне в джоба си за тези разходи. Ако се събере доброволно по някоя дребна сума от много потребители е едно, друго е един човек да си извади от джоба тези пари. Пък и обикновените потребители отдавна са доказали, че са мощен генератор на съдържание - нека вземем само една уикипедия предвид.


За съветите, най-добре директно да ги копирам или да кажа на УФСЪ да ги погледне тук.
 
От: БГ мама се била разцепила???

fifi, предала съм за регистрацията ти. Можеш да провериш по някое време - тази вечер или утре. За примерни лога - предполагам, че пак с анкета ще е най-удачно да се действа, защото колкото потребители, толкова и мнения.

Blinky, така е. Лека вечер на всички :)


Мерси. Вече се логвам успешно. :)

А за логото, когато се решите - пиши, може и да се измисли нещо.
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

:) Благодаря, щеше да стане още по-готино и с обложка и всичко както са и другите битки, но имам проблеми с pc. и фотошопа ми крашва като отворя да правя нещо по-голямо, но нищо по-нататък ще го украсим повечко. ;)
Много забавно написано :) Гледам, че вече и активно се гласува за двубоя :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

иначе да кажа гледам на скрииншота липсват банерите, хубаво се ползва адблок ама с него с изпускат готините оферти нарочно гледам въртя оферти за домейни за по два три долара, и хубави впси от по $5 за 512 рам в банерите кой видял видял.
Упс съвсем съм забравила за адблокера. Познайте защо беше сложен :) Сега ще го разкарам. На личния си лаптоп само съм го сложила. Служебния няма никакви такива неща, все пак тези реклами и на мен ми изкарват заплатата.
 
Няма проблеми само казах как процедираме ние :) трябва да винаги да има нещо готино евтино и полезно в рекламите дори и да не печелим нещо съществено от него и който не гледа да губи :) Иначе не претрупваме сайта макс 3 реклами има в различни зони и нищо скачащо и разтягащо се :)

виж съветите за сео плъгините и логина с фейсбук http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=49969&p=531253#post531253

това ние ноу-хауто засега и фифи предложи някой да ви направи лого и да махнете имейла за потвърждение при регистрация ние някога като се развивахме го имахме този проблем понеже се хостваме в чужбина и сме без такова капча и въпрос стигат
 
Упс съвсем съм забравила за адблокера. Познайте защо беше сложен :) Сега ще го разкарам. На личния си лаптоп само съм го сложила. Служебния няма никакви такива неща, все пак тези реклами и на мен ми изкарват заплатата.

Рекламите са нещо хубаво, няма спор в това. Все пак един уеб сайт трябва да живее с нещо, и даже да отделя средства, за да се развива. Немислимо е без тях, а и ако при някой е основен начин за докарване на допълнителни доходи, направо самоубийство. Но определено трябва да са ненатрапчиви и добре поставени. 8)
 
Вижъте съотношението на жени и мъже в бул мама:
Съотношение мъже/жени: 1:17.7

Момчета.. позволено ви е да налазвате форума.. 1 към 17.7 е доста добра цифра.. няма как да не ви върже там :lol:
 
От: Re: БГ мама се била разцепила???

Ние сме пратили като делегат единия от шефовете, да опипа почвата пък после, ако каже отиваме :lol:

Вижъте съотношението на жени и мъже в бул мама:
Съотношение мъже/жени: 1:17.7

Момчета.. позволено ви е да налазвате форума.. 1 към 17.7 е доста добра цифра.. няма как да не ви върже там :lol:
 
Като ги чета, скоро май ще има репортаж за тях по ТВ7. Дано кажат нещо креативно.

Но такива са телевизиите....като се случи нещо кофти в нета първи да те отразят. Обаче някой направили сайт за нещо, с което помага на хората, не си интересен. :)

Дано не им се случи случка по новините. Обикновено везните са наклонене към този, който е платил. :) Но все едно, реклама е, ако решат да им споменат името все пак, защото и това пропускат.
 
От: От: Re: БГ мама се била разцепила???

Ние сме пратили като делегат единия от шефовете, да опипа почвата пък после, ако каже отиваме :lol:

С такова съотношение доста ще има да опипва :p
 
От: БГ мама се била разцепила???

Аз се опитах да чета само тая тема (ЕДНА ТЕМА!!!) в техния форум, обаче не мога да им смогна :shock:
 
От: От: От: Re: БГ мама се била разцепила???

Той мастер бре ще се справи :p
С такова съотношение доста ще има да опипва :p
 
От: БГ мама се била разцепила???

Аз, смогнах братле обаче с голям зор, иначе те , ако се черпят за брой постове техния капон трябва да е на десет милиона поста :D , че нашата цел като гледам ще я минат за има няма месец два :D
Аз се опитах да чета само тая тема (ЕДНА ТЕМА!!!) в техния форум, обаче не мога да им смогна :shock:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Аз се опитах да чета само тая тема (ЕДНА ТЕМА!!!) в техния форум, обаче не мога да им смогна :shock:

Майтап няма... При тях всички тема са петъчни:shock:. Много високо КПД имат потребителките там:)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Не е истина колко са плодовити от към съдържание... Днес имат над 8к поста, от които най-вероятно над 8к офтопик :)
 
И влезе ли някой на криво, излиза изръфън. Много е Cool там в това отношение. ;)

Иначе и аз трудно им смогвам, докато драсна едно мнение, вече са минали няколко след последното, което съм успял да прочета в темата. Направо като вихрушка, но и там всеки ден по 1000 е нещо нормално. Не е зле като за разрастващ се форум. ;)

Ние тук поне се изчакваме. :) Не бързаме с мненията, бавно, плавно. ;)

Там ставаш разногледа, ако си решил да следиш всичко. То не е възможно де. :) Четеш си каквото те интересува и пишеш каквото те вълнува и не се разсейваш. Така е в големите форуми, няма време да се огледаш другаде, защото си изгубил деня. :)
 
От: Re: БГ мама се била разцепила???

Аз не им следя темите, но снощи погледнах постовете - бяха малко под 30к, в момента са 37538 Публикации...

И влезе ли някой на криво, излиза изръфън. Много е Cool там в това отношение. ;)

Иначе и аз трудно им смогвам, докато драсна едно мнение, вече са минали няколко след последното, което съм успял да прочета в темата. Направо като вихрушка, но и там всеки ден по 1000 е нещо нормално. Не е зле като за разрастващ се форум. ;)

Ние тук поне се изчакваме. :) Не бързаме с мненията, бавно, плавно. ;)

Там ставаш разногледа, ако си решил да следиш всичко. То не е възможно де. :) Четеш си каквото те интересува и пишеш каквото те вълнува и не се разсейваш. Така е в големите форуми, няма време да се огледаш другаде, защото си изгубил деня. :)
 

Горе