БГ мама се била разцепила???

хехе и аз проучвам какво се случва, а за генерирането на сдържание ние си говорим и работим + пишем работно и си помагаме в общи теми, те си запълват времето между храненията на бебето например и си помагат в общи теми :) затова трудно смомгваме :)
 
От: Re: БГ мама се била разцепила???

хехе и аз проучвам какво се случва, а за генерирането на сдържание ние си говорим и работим, те си запълват времето между храненията на бебето например :) затова трудно смомгваме :)

+1, ама смееш ли да идеш, да се изпъчиш и да кажеш: "Вие пишете като луди тука, явно запълвайки свободно време между храненията на бебето...", което е очевидно, но признаването му би значело, че да гледаш бебе не е чак толкова времеотнемащо, колкото го описват 99% от майките, които от "както родих, нямам време въздух да си поема, а ти ми говориш за..."
 
От: От: Re: БГ мама се била разцепила???

Ааааааа, недей така с лошото, че ако го изцепиш туй и спукана ти е работата :D

+1, ама смееш ли да идеш, да се изпъчиш и да кажеш: "Вие пишете като луди тука, явно запълвайки свободно време между храненията на бебето...", което е очевидно, но признаването му би значело, че да гледаш бебе не е чак толкова времеотнемащо, колкото го описват 99% от майките, които от "както родих, нямам време въздух да си поема, а ти ми говориш за..."
 
От: От: Re: БГ мама се била разцепила???

Ха ха, тези неща не се казват гласно :)

+1, ама смееш ли да идеш, да се изпъчиш и да кажеш: "Вие пишете като луди тука, явно запълвайки свободно време между храненията на бебето...", което е очевидно, но признаването му би значело, че да гледаш бебе не е чак толкова времеотнемащо, колкото го описват 99% от майките, които от "както родих, нямам време въздух да си поема, а ти ми говориш за..."
 
От: БГ мама се била разцепила???

:D Сега като се загледах и какви рейтинги са писали, направо паднах: Рейтинг "Енергичен" пак добре, ама рейтинг "Люта чушка" направо не мога да се спра да се смея :lol:
 
От: БГ мама се била разцепила???

:D Сега като се загледах и какви рейтинги са писали, направо паднах: Рейтинг "Енергичен" пак добре, ама рейтинг "Люта чушка" направо не мога да се спра да се смея :lol:

Зарежи рейтингите, ти виж подписите с тия лъскави и мигащи гиф-чета. Просто очите ми агонизират...
 
От: БГ мама се била разцепила???

Млади сте и зелени (или поне така се четете).. Нямате и елементарна представа какво е да се пише в хубав дамски форум, това не е книга, а библиотека.

Но все пак се придържам към двете основни правила на живота:
1. Никога не давай цялата информация.
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Млади сте и зелени (или поне така се четете).. Нямате и елементарна представа какво е да се пише в хубав дамски форум, това не е книга, а библиотека.

Но все пак се придържам към двете основни правила на живота:
1. Никога не давай цялата информация.

Моля те, пикирай в близост до земята, че ни заболяха вратовете...

Може би си права, но пустата временна слепота, която ми причиняват подобни ала '90те гифчета, мигалки и прочие не ми позволяват да видя заглавията в библиотеката.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Що бре, Люта чушка е спуер яко, предлагам веднага на хейтърите у форума да им се сложи такъв ранг :lol:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Що бре, Люта чушка е спуер яко, предлагам веднага на хейтърите у форума да им се сложи такъв ранг :lol:

А това ще да е 3 нива под читател, библиотекар, мастер на книгата, пазител на знанието, Гандалф?
 
От: БГ мама се била разцепила???

Темата прекалено се разтегли и нямам време да я чета, но тъй като в началото имах преки наблюдения, ми се иска да попитам нещо:

Нормално е да има конфликти и разделения, но защо форум "Предприемач" взима страна?

Това ми е въпросчето.

Уточнения:
1. Наистина питам от любопитство и не е заяждане.
2. Аз не взимам страна в "разцеплението" на "мамите", защото по моите стандарти за справедливост, такова решение изисква да си
отлично запознат и с двете гледни точки, а това в случая би отнело дни, да не кажа седмици. Ценно време, което не бих си позволил да прахосам, освен срещу солидно заплащане.

:lol:
 
От: От: Re: БГ мама се била разцепила???

+1, ама смееш ли да идеш, да се изпъчиш и да кажеш: "Вие пишете като луди тука, явно запълвайки свободно време между храненията на бебето...", което е очевидно, но признаването му би значело, че да гледаш бебе не е чак толкова времеотнемащо, колкото го описват 99% от майките, които от "както родих, нямам време въздух да си поема, а ти ми говориш за..."

А на мен ми е интересно дали всяка от тях чете целите теми (от които се интересуват).
Аз примерно когато се интересувам от дадена тема - прочитам всичките мнения. Понякога те са доста като количество и почти всички са много по-дълги от техните.
На мен ми отнема доста време да прочета темата и да напиша мнение.

А те за малка тема приемат 150-230 страници. Четете ли ги? :shock:
 
От: От: От: Re: БГ мама се била разцепила???

А на мен ми е интересно дали всяка от тях чете целите теми (от които се интересуват).
Аз примерно когато се интересувам от дадена тема - прочитам всичките мнения. Понякога те са доста като количество и почти всички са много по-дълги от техните.
На мен ми отнема доста време да прочета темата и да напиша мнение.

А те за малка тема приемат 150-230 страници. Четете ли ги? :shock:

В началото абсолютно всички теми прочетох, но те бяха малко - сега абсурд да ги чета всички - следя няколко теми предимно за пазаруване и козметика, няколко по-общи, но теми като "спам на килограм" просто няма как да ги чета и следя постоянно. Е, понякога се включвам неадекватно, когато звездите ми го говорят :wink:
 
От: От: От: Re: БГ мама се била разцепила???

А на мен ми е интересно дали всяка от тях чете целите теми (от които се интересуват).
Аз примерно когато се интересувам от дадена тема - прочитам всичките мнения. Понякога те са доста като количество и почти всички са много по-дълги от техните.
На мен ми отнема доста време да прочета темата и да напиша мнение.

А те за малка тема приемат 150-230 страници. Четете ли ги? :shock:

Е, как ще четат? Ти само погледни, че темите вървят абсурдно като пенсионерска сбирка. Няма как на 67ма страница някой да пусне нещо с цитат от 64та, след него някой ударил поредният емотикон, само щото много му харесал, след него отговор "Ами не е така", която нито е ясно за кой и какво е....
 
То най-големия проблем на големите теми не е толкова четенето, колкото отсяването на полезни мнения. Иначе една страница може да я минеш за има няма 1минута с един бърз преглед. Ако повечето теми имаха над 50-60%, дори 70% полезни постове, то тогава е тегаво за четене, ако наистина си за да научиш нещо, а не да изчетеш всичко е искаш. Но няма как, така се получава в големите форуми. И с многото потребители и активност. ;)

Никой не взима страна, тук по-скоро питаме какво се случва и гледаме да помогнем. На мен и двата форума са ми Ок, но няма какво да си кривя и душата за модерацията на мамата и новия дизайн. Нищо против него нямам, аз лично. Това ми е направило впечатление през годините. Не съм бил много бетонен потребител там, а и не съм искал, за това нямам конкретно мнение, освен това, което споменах. :)

Имам повече очаквания за новия, защото могат да градят нещо от нулата и с опита си, както и грешките на другите. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Луда работа :D
тези които са активни в дадена тема по даден въпрос би трябвало да следят поне повечето коментари
или избират на случаен принцип коментар и отговаря - после може никой да не види отговора :mrgreen:

това е лошо на големите форуми и подобни разцепления са неминуеми
 
От: БГ мама се била разцепила???

Да, и аз му изгубих края тука....:lol: 2 дена ме няма в темата и сега трябва да чета с часове да наваксам :beer:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Да, и аз му изгубих края тука....:lol: 2 дена ме няма в темата и сега трябва да чета с часове да наваксам :beer:

И да не го наваксаш няма да е голям пропуск. Тука само си чешем езиците и тук таме някой се пробва да пробие та дано гепи линк от статия...Ето ти резюме на поне 18 страници от тази тема
 
От: БГ мама се била разцепила???

6835971T.jpg


Регнах се, налазиха ме и ми говорят мръсотии. Гледайте някаква какъв аватар има ХАХАХАХ :D
 
От: БГ мама се била разцепила???

Айде, и redrum се насади до маимите :clap: , а уж си имаше мама 8) , чудя се дали да не се присламчвам и аз :rolleyes:
 

Горе