Гавра с безработните - глоба 500 до 1000 лв

От: От: Гавра с безработните - глоба 500 до 1000 лв

Ама ние това го правим от много години насам, плащаме си за да ни клатят. То си мисля, чер май свикнахме, а? :) Какво да кажа по въпроса, много хляб ще трябва да се яде докато си подсигурим нормални условия на живот. Нищо лично към тях, ама хората започнаха да имигрират към Румъния...за каква смешка си говорим тук. :) От най-подлите. Не го говоря на изус, чух това от приятел и ми каза, че ще е по-щастлив там. Дано, но като гледам - ще е. ;) По-щастлив ще рече по-нормани условия за живот. Реално това не е дефиницията на думата щастлив, но тук и нея побългарихме добре. :clap:

Еми емигрират, там и бизнес средата е по-добра и доходите предполагам. Няма да се учудя ако след няколко години Румъния стигне нивото на Гърция, докато ние сме затънали още по-надолу. Някъде четох, че вече сме първи по бедност в ЕС, явно сме задминали и Румъния. Честито!:lol:

Ето и малко смях по темата: цък

PS: сори, че оспамих...:oops:
 
Последно редактирано:
От: Гавра с безработните - глоба 500 до 1000 лв

Ние сме ... нали? Ама такива ни седят отгоре и както забелязвам те не го могат, а се учат да го правят. И резултатите им показват, че не се справят, ама никак. Как може да потъваш, докато другите се развиват? Това и аз не мога да си го обясня. Требе си талант за това. ;) Поредното доказателство е това, коет е в тази тема тук. Безработните ги спъват....не стига, че им е кофти (по на някои), че са безработни, а и държавата им е измислила поредната простотия. Честито и от мен. ;) И сега в крайна сметка...НАП запознали се с тази прочута декларация 7? :)
 
От: Гавра с безработните - глоба 500 до 1000 лв

Аз пък се чудя защо бат ви Бойко като се прави на голям мъж не погна престъпноста и да им изземе имуществото с недоказан произход ами погна бедните и безработните? Смешка!:D

Вчера говорих с една приятелка за тази декларация (баща и бил безработен и стана дума), че я размяткваше и на мен ми направи впечатление следното:

Декларация образец № 7 "Данни за възникване на задължение за внасяне на здравноосигурителни вноски"
Което аз го разбирам като "декларирам, че съм съгласен доброволно да бъда клатен от държавата" :D

Явно с този лист ще им е по-лесно принудително да оберат безработните. Отделно на работодателите глоба за не внесени вноски, на самоосигуряващите се глоба ако пропуснат 3 вноски май, направо що не ни тръшнат по една глоба на всички, че да мирясат. :)
 
От: Гавра с безработните - глоба 500 до 1000 лв

Вече достъпа до страницата на НАП е ограничен http://www.nap.bg/.
Ще разчитаме най вече на това, което ни се поднася по телевизията и на опашките в НАП.
:)
 
От: От: Гавра с безработните - глоба 500 до 1000 лв

Вече достъпа до страницата на НАП е ограничен http://www.nap.bg/[url]http://www.nap.bg/[/URL].
Ще разчитаме най вече на това, което ни се поднася по телевизията и на опашките в НАП.
:)

В Абсурдистан става все по-весело.:D

А ако случайно не си разбрал за новата глупост, която са я измислили кой ще е верният отговор:

а) НАП ви се извинява за причиненото неудобство!
б) НАП ви глобява, да сте разбрали!
 
От: Гавра с безработните - глоба 500 до 1000 лв

НАП ви се извинява за причиненото неудобство! - Това си мисля, че се отнася не само заради сайта им, а по принцип. :) Ама си мисля, че с една по-силна PR кампания ще получи повече положителни отзиви, доколкото може да се нарекат положителни. Какво да кажа, пародия!

Съвета ми към тях е както сериозен така и ценен:

Да си преместят сайта на по-сигурно място и да платят за най-добрата защита на пазара, защото с глупостите си псоледно време, които измислят ще натрупат много "фенове", които ще гледат да им правят мръсно нон стоп. На администраторите да им е яко дупето там. Знам какво е, защото даже и да си с положителна насока към обществото пак си интерес за терикатчетата, които се занимават с хаквове и кибер атаки, а какво остава когато и играеш против тях. Наистина, съвета ми е добронамерен. ;)
 
Последно редактирано:
От: Гавра с безработните - глоба 500 до 1000 лв

НАП ви се извинява за причиненото неудобство! - Това си мисля, че се отнася не само заради сайта им, а по принцип. :)

Съвета ми към тях е както сериозен така и ценен:

Да си преместят сайта на по-сигурно място и да платят за най-добрата защита на пазара, защото с глупостите си псоледно време, които измислят ще натрупат много "фенове", които ще гледат да им правят мръсно нон стоп. На администраторите да им е яко дупето там. Знам какво е, защото даже и да си с положителна насока към обществото пак си интерес за терикатчетата, които се занимават с хаквове и кибер атаки, а какво остава когато и играеш против тях. Наистина, съвета ми е добронамерен. ;)

Лесно е да се извинят и за неудобствата и когато глобяват ....нищо лично, просто такъв е закона !

Да си местят сайта направо на СветиПетър. com и да не мъчат народа :)
 
Последно редактирано:
От: Гавра с безработните - глоба 500 до 1000 лв

Не мога да повярвам - данъчните проявиха милост към трайно безработните, които са безработни от преди 1 януари 2010. Срокът след който ще ги глобяват за неподадена декларация е удължен до 30 юни (вместо 1 март) - цели два месеца отсрочка им се откъсна от сърцето.

Удължаването на срока не се отнася за безработните, които имат задължение сами да си внасят осигуровките след 1 януари 2010. За тях срокът след който плащат глоби е края на следващия месец.

Данъчните проявиха малко милост към безработните
 
От: Гавра с безработните - глоба 500 до 1000 лв

След като ЗО можеше да се проверява в страницата на НОИ сега ги преместиха в НАП.
Защо ли?
Усвояват "излишни" пари на данъкоплатците.
Вчера им пуснах една Д7 по пощата, та да се радват.
 

Горе