Гръцко гладно нема

От: От: Гръцко гладно нема

Виж файлът 12562 ................... явно в ЕС мнго обичат да киснат в лайната
Ех тези пропаганди номера от времето на оно ...

Е що не отлита тази Гърция, а иска неистово да е в ЕЗ?
 
От: Гръцко гладно нема

Не се и натискат да останат кой знае колко да останат. Казват си хората или така или си ебете майката. Странно защо всички пропагандисти на ЕС удобно забравяте през ПСВ, ВСВ и Студената война как гърците винаги са били от правилната страна на оградата.

ЕС е паразит, няколко държави и икономики изсмукват ресурсите на подопечните си малки държавици залъгвайки ги и загробвайки ги за поколения с непосилни кредити и изисквания
 
От: Гръцко гладно нема

Не се и натискат да останат кой знае колко да останат. Казват си хората или така или си ебете майката. Странно защо всички пропагандисти на ЕС удобно забравяте през ПСВ, ВСВ и Студената война как гърците винаги са били от правилната страна на оградата.

ЕС е паразит, няколко държави и икономики изсмукват ресурсите на подопечните си малки държавици залъгвайки ги и загробвайки ги за поколения с непосилни кредити и изисквания

Ей този комунизъм няма край, нали Круме?
Когато взимаш кредити за харчене, ЕС лош че си го изсрал и сега си го иска обратно, а ти си горд и не искаш да плащаш.
Виж последните социологически проучвания и ще видиш колко искат за да в ЕЗ.
Твоята коми глава неувира май логиката - ако се дървиш и казваш да се е**т тогава искаш да напуснеш и ЕЗ и ЕС - но пък кой ще ти дава десетки милиарди на година по всички програми. Кой ще те храни, тогава ще трябва да работиш, а работата е под достойнството им.
Хайде ще се опитам ти го преведа на твой език, онзи магазин където го продаваше сключваш с някой сделка и всичко е 6+ само където ще ти плати след 1 месец ти му даваш всичките данни и той го управлява и после след 1 месец ти казва абе гледай си работата, нямам да ти ги дам, щото ти си луд да сключваш такъв договор, а пък и аз съм горд и реших ти кажа баста на задължението ми.
Може и друг пример продаваш голямо количество под формата на търговски кредити и контрагента ти играе същия цирк. Тогава като те жегне коми главата ти ще ореве орталъка, но когато е на някой друг е друго нали, Круме?
 
От: Гръцко гладно нема

Вляво, с мегафона blackout8, на фона на комунетата (предПриемЪчи) във форума, тематично изобразени като стена.
Оттук идва и изразът "Да спориш със стената" :)
portrait-young-man-shouting-using-megaphone-behind-concrete-wall-35604964.jpg
 
От: Гръцко гладно нема

аз пък мислим да ходим на почивка малко на крит, докато не са го преименували на за-крит, нали ще нося евро, ще ме носят на ръце :D
 
От: Гръцко гладно нема

аз пък мислим да ходим на почивка малко на крит, докато не са го преименували на за-крит, нали ще нося евро, ще ме носят на ръце :D

Вземи малко кешовица, че там вече са закрити банките :D
 
От: От: Гръцко гладно нема

Вляво, с мегафона blackout8, на фона на комунетата (предПриемЪчи) във форума, тематично изобразени като стена.
Оттук идва и изразът "Да спориш със стената" :)
portrait-young-man-shouting-using-megaphone-behind-concrete-wall-35604964.jpg

Това е добро :)
Цъкам го тенис на стена с тях, че е по забавно :)
 
От: Гръцко гладно нема

Много ме радвате. Реветет денонощно за демокрация и свободи на народите по света, но когато някой народ даде гласа си и иска да си решава съдбата сам почвате да го храните и да разтягате локумите :)

nikolaydelchev ако бях комунист щях да имам достатъчно пари и да не ми се налага да се занимавам псевдопредриемачи философи. За хора привърженици на демокрацията странно защо не виждате, че демокрация в ЕС няма.
 
От: Гръцко гладно нема

Много ме радвате. Реветет денонощно за демокрация и свободи на народите по света, но когато някой народ даде гласа си и иска да си решава съдбата сам почвате да го храните и да разтягате локумите :)

И ти като блИстера почваш... Я ми отгововри - Народът давал ли е гласа си и избирал ли е предишните гръцки правителства, които са теглили заемите? Тогава било ли е демократичнО, нима това не е доброволно демократично решаване на съдбата си? Или това "демократично" няма нищо общо с онова "демократично" и прилагаш двоен стандарт? Само на това ми отговори. :)
 
От: Гръцко гладно нема

Много ме радвате. Реветет денонощно за демокрация и свободи на народите по света, но когато някой народ даде гласа си и иска да си решава съдбата сам почвате да го храните и да разтягате локумите :)

nikolaydelchev ако бях комунист щях да имам достатъчно пари и да не ми се налага да се занимавам псевдопредриемачи философи. За хора привърженици на демокрацията странно защо не виждате, че демокрация в ЕС няма.

И как щеше да имаш пари, ако си комунист? Сега нямаш затова се натискаш да ставаш? Комунист с пари може да стане само когато комуниста ограби другите!

Много си прав свобода и отговорност, това, че някой си е дал гласа, че не иска да прави реформи, не иска да намалява дефицит и НЕ ИСКА ДА ПЛАЩА ЗАДЪЛЖЕНИЯТА СИ - е КОМУНИЗЪМ!

Не коментираш примерите, които ти дадох - значи съм прав на 100% за теб :)

Аз приветствам избора на гърците - казаха не искат нищо да правят, за това в най-скоро време ще се срещнат със съдбата си - това ме яд, че можещите гърци ще го духат. Както ме е яд, как се лее комунизма в предприемачески форум.
 
Последно редактирано:
От: От: Гръцко гладно нема

И ти като блИстера почваш... Я ми отгововри - Народът давал ли е гласа си и избирал ли е предишните гръцки правителства, които са теглили заемите? Тогава било ли е демократичнО, нима това не е доброволно демократично решаване на съдбата си? Или това "демократично" няма нищо общо с онова "демократично" и прилагаш двоен стандарт? Само на това ми отговори. :)


Излиза, че хората не могат да си променят мнението. Тук нали имаме аналогична ситуация. Правителството на Орешарски искаше да тегли заем стана ебаси цирка. Боковците изтгелиха мега заем всички пляскат с ръце и се кефят. След 10 години ако има референдум като този в Гърция как смяташ биха гласували българите?
 
От: От: Гръцко гладно нема

Излиза, че хората не могат да си променят мнението. Тук нали имаме аналогична ситуация. Правителството на Орешарски искаше да тегли заем стана ебаси цирка. Боковците изтгелиха мега заем всички пляскат с ръце и се кефят. След 10 години ако има референдум като този в Гърция как смяташ биха гласували българите?

Къв мега заем сме теглили? Да не съм пропуснал нещо?
 
От: Гръцко гладно нема

...само за две години - 2014-а и 2015-а г., правителствата ще натоварят българските данъкоплатци с плащането на общо 17 млрд. лева нови борчове. Именно заради тази лоша тенденция през идните години само лихвите по обслужването на държавните заеми, без да броим погасителните вноски, ще надхвърлят колосалната сума от 1 млрд. лева. ..

Интересно все някой на някого дължи пари. Казваш гърците харчили сега ще плащат. Само, че някой не са харчили и не искат да плащат. Както аз не искам да плащам тези 18 млрд дори и 10 лв тях и всячески се стремя да го избягвам.

Вероятно за вас не е проблем да плащате нечии масрафи за това и сте толкова демократични.
 
От: От: Гръцко гладно нема

Излиза, че хората не могат да си променят мнението. Тук нали имаме аналогична ситуация. Правителството на Орешарски искаше да тегли заем стана ебаси цирка. Боковците изтгелиха мега заем всички пляскат с ръце и се кефят. След 10 години ако има референдум като този в Гърция как смяташ биха гласували българите?

Не можели да си променят мнението Хаххахаха :lol:

Ама това да не ти е баничарницата пред блока??? "Дай ми една боза." Изпиваш я и после казваш "Дай ми един айрян сега вместо изпитата боза" :D
Много ме кефите с тия тъпи разсъждения!!!

За домашно да се прочетат и научат значенията на думите "обществен договор" , "споделена отговорност", "права и задължения".
 
От: Гръцко гладно нема

...само за две години - 2014-а и 2015-а г., правителствата ще натоварят българските данъкоплатци с плащането на общо 17 млрд. лева нови борчове. Именно заради тази лоша тенденция през идните години само лихвите по обслужването на държавните заеми, без да броим погасителните вноски, ще надхвърлят колосалната сума от 1 млрд. лева. ..

Интересно все някой на някого дължи пари. Казваш гърците харчили сега ще плащат. Само, че някой не са харчили и не искат да плащат. Както аз не искам да плащам тези 18 млрд дори и 10 лв тях и всячески се стремя да го избягвам.

Вероятно за вас не е проблем да плащате нечии масрафи за това и сте толкова демократични.

Значи нищо мега, просто отново четене на пропаганда и популизм.
За Януари 2014 имаме общ дълг от 7.6 милиарда евра, За Август 2014 имаме 9.5, а за Май 2015 12.3 милиарда евра.
Така, че от Януари 2014 до Май 2015 дълга се увеличил 4.7 милиарда евра или 9.4 милиарда лв.
От Август след любимият ти премиер дълга е 9.5 сега е 12.3 или увеличение от 2.8 или 5.6 милиарда лв.

Повече дълг за 2015 няма да се взима - така, че Круме използвай си тази глава за нещо, стига си търчал на ляво и на дясно из комунистически сайтове, а си ползвай сивото вещество, може и да отвориш сайта на Министерството на Финансите и да видиш какво има там.
А и да не забравим огромна част от дълга, е заради КТБ и буферите в банковата система. Така, че не те знам кво ревеш - всичко ще се върне. Ако ФГБВ изобщо вземи нужното си.
Рева за новите дългове са за дефицитното харчене, за сега все още сме на + така, че хептен няма причина за нов дълг.
Комунистическата ти глава не може да вдени какво е кредитна линия за 16 милиарда за 3 години и взет дълг за година при нормативен дългов таван.
А и добре, че взехме дълга в началото на годината, защото сега лихвата щеше да е много по-висока.

Чудно ми е такива като теб как ходите до кенефа и знаете как да се оправяте там, след като сивото ви вещество сте го делегирали на някой друг?
 
От: Гръцко гладно нема

Гърция върви с бързи темпове към съдбата си(няма да казвам каква, е че всички сте със слаби сърца и не обичате да ви се говорят лоши неща):

Шойбле: Никакви пари за Гърция без нова програма

Без програма няма никакви опции за помощ на Гърция от страна на еврозоната", каза Шойбле непосредствено преди срещата на финансовите министри на еврозоната в Брюксел във вторник. По думите му към днешна дата Гърция успешно се е борила с това да няма програма.

„Сега ние с нетърпение очакваме новите предложения на правителството в Атина“, добави финансовият министър.

Шойбле, както и латвийският вицепрезидент на Европейската комисия Валдис Домбровскис и словашкият финансов министър Петър Казимир са обединени в скептицизма си, че може да бъде намерено бързо решение за гръцката криза.

Въпреки че не искам Grexit, той не може да бъде напълно изключен, ако не се възстанови доверието“, заяви Домбровскис.

С други думи, вече се искат много по тежки реформи и условия, а след ОХИ-то на лесните условия, не знам как ще се споразумеят. Срещата на гърците с Видовият ден тече на бързи обороти, после ще ви питам пак дали се дървите така, както сега.
 
От: Гръцко гладно нема

Човек, мисля че ти беше, който предричаше некъв апокалипсис в Русия и как рублата щяла да се срине и какви ли не глупости в темата за Русия. Е кво стана? Нищо. Сега за Гърция Видовден щяло да има, фалиракис на маслинакис, имоти на кило, лошите кредитори ще си вземат Гърция у джеба и ше си я носят на майната си ХАХАХАХА ! Факта е, че маляките преебаха системата и то много тарикатски. За което едно голямо евала, шапка им свалям алелуя бейби :D Единствено ме е яд, че преебават еврото...не че нещо ма много съм го надиплил :lol:
 
От: Гръцко гладно нема

Човек, мисля че ти беше, който предричаше некъв апокалипсис в Русия и как рублата щяла да се срине и какви ли не глупости в темата за Русия. Е кво стана? Нищо. Сега за Гърция Видовден щяло да има, фалиракис на маслинакис, имоти на кило, лошите кредитори ще си вземат Гърция у джеба и ше си я носят на майната си ХАХАХАХА ! Факта е, че маляките преебаха системата и то много тарикатски. За което едно голямо евала, шапка им свалям алелуя бейби :D Единствено ме е яд, че преебават еврото...не че нещо ма много съм го надиплил :lol:

Запомни си писанията и времето ще покаже, кой крив, кой прав - после да не останеш с пръст в устата или някъде другаде и да се питаш - защо така стана.
Каквото съм писал за Русия през 2014, почна да се материализира в края на 2014.

В края на 2014 съм писал за турският пАток, че няма да го има докато Курмеца и всички Путнофили умираха от кеф, че Русия ни е прецакала - каква жалка картинка са.... вчера разбираме, че Газпром преустановява дейност по Южният Коридор.

Отричането на реалността, не променя реалността.

Повече здрав разум и четене на история, по-ясно ще виждаш какво става напред. От популизъм оферта нулева. Все пак тук трябва ужким да сте предприемачи и да вървите срещу популизма, но уви явно сте и толкова предприемачи :)
 

Горе