Гърция напуска Европата!Следва България!

От: Гърция напуска Европата!Следва България!

От друга страна,днес Русия открито заяви,че ако постъпи молба за заем от Гърция,ще я разгледат много сериозно,т.е. ще им дадат.
Хахаааа... В рубли, нали! :)
И в другата тема ти го постнах, ама и тук, да те радва (от днес е, а не от страшния вторник):
27zgmjk.gif

Русия вече е в киреча. Достатъчно е човек да прочете новините от тия дни, за да добие представа за идващата страшна криза:
За пръв път Москва остави Приднестровието без парична помощ
Руската СБ Банк спря кешовите си разплащания
Колко неграмотен трябва да си, за да пишеш такива глупости. Русия щяла да помага на Гърция... буахахахаа
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Хахаааа... В рубли, нали!

Иди се лекувай,бе,момче! Куба изкара 60г. изолация и ембарго,Северна Корея и тя няколко десетилетия.А за "страна огромная" е лудост,ако си мислиш,че ще я спрат или фалират. Даже не си чувал за "Sarmatian" още...:oops:
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Тя Русия няма пари за своите територии - щяла да дава на Гърция.

Стига с тея вицове бе :lol: :lol: :lol:

А пък Куба изкарала 60 години в изолация. Пък Северна Корея сигурно ще изкара 100.

Както се казва - на кой му пука. В Куба знаеш ли кво е евтино да ходиш на ваканция там. Ама далече.

Че се накефим много ако в Гърция стана така, че ни е близчко тука. Стига съм плащал по 50 Евро на вечер на спане. Искам по 20 лв да плащам вече. :lol: :lol: :lol:
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Иди се лекувай,бе,момче! Куба изкара 60г. изолация и ембарго,Северна Корея и тя няколко десетилетия.А за "страна огромная" е лудост,ако си мислиш,че ще я спрат или фалират. Даже не си чувал за "Sarmatian" още...:oops:
Знам, че мечтата ти е България да стане като Куба и Северна Корея и да е изолирана от запада. Да се възхищаваш на тия пропаднали страни е наистина болно, момче!
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Айде като сме тръгнали да говорим за Приднестровието

http://www.mediapool.bg/v-proruskoto-pridnestrovie-na-horata-im-e-dotegnalo-da-zhiveyat-v-strana-koyato-ne-sashtestvuva-news219475.html

Десетки хиляди са емигрирали от Приднестровието, където средната заплата е около 200 евро на месец. В областта сега има повече пенсионери, отколкото хора в активна възраст.

С други думи най-бързия начин да се забиеш надолу е да пуснеш руския цървул.

И при нас в БГ е така, щото остана голямо руско влияние.
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Знам, че мечтата ти е България да стане като Куба и Северна Корея и да е изолирана от запада. Да се възхищаваш на тия пропаднали страни е наистина болно, момче!

Бъркаш.

Мечтата на всеки атакист е станем богати като САЩ или поне като Швейцария или Япония, че сега не върви да си мечтаят за САЩ. :lol: :lol: :lol:
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Бъркаш.

Мечтата на всеки атакист е станем богати като САЩ или поне като Швейцария или Япония, че сега не върви да си мечтаят за САЩ. :lol: :lol: :lol:

А мечтата на всеки соросоид е да му сложат каишка или гривна с чип,и да го боцкат тъмнокожи манафи с американски паспорти. :-o
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

А мечтата на всеки соросоид е да му сложат каишка или гривна с чип,и да го боцкат тъмнокожи манафи с американски паспорти. :-o

Тц, не позна

Мечтата на всеки соросоид е като мечтата на всеки атакист. :lol: :lol: :lol:
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

А мечтата на всеки соросоид е да му сложат каишка или гривна с чип,и да го боцкат тъмнокожи манафи с американски паспорти. :-o
Въпрос: Колко болен трябва да си, за да твърдиш, че:
Белгия, Франция, Германия, Италия, Люксембург, Нидерландия, Дания, Ирландия, Обединено Кралство, Гърция, Португалия, Испания, Австрия, Финландия, Швеция, Естония, Кипър, Латвия, Литва, Малта, Полша, Словакия, Словения, Унгария, Чехия, България, Румъния, Хърватия
са соросоиди????
Отговор: Мноооооого болен! И луд!
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Въпрос: Колко болен трябва да си, за да твърдиш, че:
Белгия, Франция, Германия, Италия, Люксембург, Нидерландия, Дания, Ирландия, Обединено Кралство, Гърция, Португалия, Испания, Австрия, Финландия, Швеция, Естония, Кипър, Латвия, Литва, Малта, Полша, Словакия, Словения, Унгария, Чехия, България, Румъния, Хърватия
са соросоиди????
Отговор: Мноооооого болен! И луд!

Колко прост трябва да си,за да не проумееш,че не народите са соросоиди,а част от управниците им+глупаците,които гласуват за същите и ги защитават по форумите ?!... :lol:
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Колко прост трябва да си,за да не проумееш,че не народите са соросоиди,а част от управниците им+глупаците,които гласуват за същите и ги защитават по форумите ?!... :lol:
Ако се зачетеш в мненията си, ще откриеш, че според теб целия ЕС и САЩ са соросоиди. Иначе си прав - не можем да мразим всички руснаци, за това, че са ги принудили да изберат Адолф Путин за президент, който да ги въвлече в поредната война.
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Ако се зачетеш в мненията си, ще откриеш, че според теб целия ЕС и САЩ са соросоиди. Иначе си прав - не можем да мразим всички руснаци, за това, че са ги принудили да изберат Адолф Путин за президент, който да ги въвлече в поредната война.

Тц - всички богати са соросоиди.

Иначе мързеливите гърци, пияните руснаци, дето само помпят нефт и го продават и като взе че падна цената станаха по-бедни от нас и още няколко други като бедните кубинци, Северна Корея и евентуално Венцеула са пичове и горди народи, които живеят извън матрицата и са господари на собствените си съдби. Макар и много мизерни и бедни, но това са подробности.
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Кой изобщо отваря дума за напускане на ЕС? Говорило се е единствено за напускане на еврозоната, правете разлика, преди да се правят толкова компетентни и експертни изказвания. Колкото до заема - Гърция не може да си позволи да не го върне, за сметка на това, Европа е напълно готова да посрещне този риск.
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

@Владко, стига с тези мокри сънища на промит мозък от ТВ Алфа, имаме такава позната вчера ми звъни гледах по ТВ Алфа, Волен каза нам си какво и вече ще се бием и се притеснвам за сина и да не го вземат за запасняк - WTF?!?!??!?!?! А смешното в случаят, е че моменчето има леки проблеми и въобще не е помирисвал казарма и е освободен от каквито и да те такива задължения.

Нека Гърция излезе от ЕЗ нека върне драхмата, нека да спре да плаща дълга си и автоматично се връща има няма 50-60 години на зад. Викате любимата ви Русия? Това, че Ципрас е проект на Русия е ясно и на децата от 1-ви клас, те са троянският кон, който не стана БГ. А иначе Ципрса и ко, явно не си виждат насранят задник който серее лоени лайна и говорят за достойнство и унижение, все едно някой да вземе 100 бона и после да реве на банката унижиме :D или нов директор на компания да дойде и да каже, който теглил той ще връща :D Но нека да не връщат дълга, нека да не приватизират нека да връщат още на държвната служба и да дават и 14 заплата. Кой ще им ги даде? Русия ли? Та тя няма свободни средства в конвертируема валута да изплати своите дългове седнала с Гърция да се занимава - стига мокри сънища за този интернационал.

А иначе нека гърците да излязат от ЕЗ, ако са пичове ако могат и от ЕС да се чупят не знам как ще стане, но дори и за ЕЗ директно и от Шенген ще отпаднат и после ще им е интересно. БГ само ще печели от ситуацията вижда се, кой е сериозният в случая и какво иска народа във всеки случай не Русия и Евразия - и още по важното от ЕС виждат, сериозността на положението и как БГ е стратегически локирана - ако нашите дупедавци изиграят правилно картите чудеса могът да станат. А и не случайно толкова западни офиц. лица се изсипаха последният месец. Сега русофилите да не кажате, че е било с цел анти Русия - то самата анти Русия се намира в Кремъл Путин и ко. и неговата далновидна политика преди година и нещо политически и икономически държеше Украйна, беше станала сателит на Русия важна тухла в Евразийският проект и за една нощ я загуби с великата си политика. Само хвала на такъв лидер сега направи война, която няма му се види края и за капак ще се изолира .... Абе да живее интернационала нали Владко :)
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

А бе, какво ме причисляваш към ТВ Алфа и Атака??Не съм гледал тази телевизия никога! Значи руснаците имат 1-2 Троянски коня в Европа,а това че американците имат 25-26 троянски магарета пак в Европа,си е окей за теб,така ли ?ЕС, според мен има смисъл, само ако води независима и изгодна за страните членки политика. Поне такава беше идеята за създаването му-да се конкурират със САЩ. Но нещо делата и думите на ЕС странно приличат на делата и думите на един политически труп,за когото току що писах в друга тема(имам предвид Янка).Така не става и затова съществуването на ЕС в този си вид няма никакъв смисъл.
А по темата за Гърция-според мен има логика да излязат от евро зоната и да не си платят дълга,при положение,че има кой да им даде нов дълг...
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Ами държиш се така, все едно си на час по лъжичката на руската пропаганда с цел обединение на интернационална - вече ги пришихте Гърция към СССР.

Да има логика, а после според теб какво ще стане с Гърция? Знам, че не си много по икономиката, ама трябва да има мнение каквото и да е. Мога ти дам леко жокерче БГ 90-97.
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Ами държиш се така, все едно си на час по лъжичката на руската пропаганда с цел обединение на интернационална - вече ги пришихте Гърция към СССР.

Да има логика, а после според теб какво ще стане с Гърция? Знам, че не си много по икономиката, ама трябва да има мнение каквото и да е. Мога ти дам леко жокерче БГ 90-97.

Блеки, аз съм за СВЕТОВЕН МИР.Идеята за това се подкрепя от Русия и Китай, докато САЩ и ЕС са точно на противоположната страна.Между другото след 97г.,все още имаше работа,производство и бизнес и въпреки голямото зануляване,всички се възтановихме бързо.Даже най-успешния период за бизнеса в България беше след 97 година.Докато сега какво е?Строга финансова дисциплина,лева вързан към еврото,но..Голямото НО-няма работа,няма производство,цените най-скъпи в Европа-заплатите най-ниски...Няма нищо по-хубаво от това,на гърците да им се случи една "Виденова зима", ако им се случи,няма да е като нашата,защото в битката между големите сили,те избират да не са пешка като нас,а поне кон или офицер.
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Правилно си разбрал, обаче ние минахме по правилният път през 97-ма имахме дясно правителство, а долу имат ултра ляво. А иначе Март месец 97 вързахме лева към марката и това беше най-силното нещо, което и сега се отблагодарява. За другото ами просто по Костов се реформираше и държавата се отдръпна от бизнеса и остави бизнеса да цъка сам и резулата е ясен от 2005 на сам държавата иззема от бизнеса - не знам какви цени високи виждаш като са много ниски спрямо западните аналози но както и да е. Номера е да търгнеш по пазарна политика не по лява. Световен мир се постига при наличието на пазарна икономика и огормна търговия и преминава през малък вмешателство на държавата в тези две сфери - за жалост Русия има още да рупа сельодка за да достигне до пазарното ниво. Путин ги е вкарал в режим на саморазруха както и Ципрас - така, че грешни са ти референциите за мир. Като видиш какви пари пръскат Русия за военната машина или пък как заплашват не знам кой е мирен и не - да се записват към НАТО и тогава всичко ще е цветя и рози.
 
От: От: Гърция напуска Европата!Следва България!

УжасТ.

Иначе по темата, всичко е ясно. Гърция няма да излиза от където и да е, ще може да влиза, където и да е, и няма да плаща (което е типично за всеки грък, където и да е).

Ако се абстрахираме от балканските дребни национализми, то гърците са си умни хора. Никой няма да им опрости дълговете, но и те никога няма да си ги платят. Основният кредитор (Германия) ще вдига шум, но няма да търси реален конфликт (тъй като дадените на Гърция кредити потънаха в купуване на немски машини и стоки). Останалите "членки" bites the dust. След година идват избори във ФРГ - а там я камилата, я камиларя. Не че Меркел е лоша by default, напротив, тя си е готина лелка, но е управляема и зависима. Гърците го знаят.

2015-2017 е периодът, през който западната част на Европа (наречена ЕС) ще изживее своето аутодафе. Или ще изгори, или ще се пречисти.
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Някой по начетен да обясни какво са:
Европейски съюз
Еврозона
Шенген
Сибирската мечка :p
 

Горе