ЕРГЕНЪТ няма такъв смях в ефира

Това е поостаряло инфо, чак се плаша какво ще намеря с по-скорошна дата.

Обаче положението е страшно. Вероятно от 5 "инвалиди" само 1 е реален. Много сериозен теч.

А същевременно.

Ще има да чакаме пенсиите да ни изкарват бай мангурий след 30 години, ако изобщо ни дадат да се пенсионираме, ма той няма да работи, щот взима инвалидна пенсия и ще си играе кючек.
 
Мите, верно позавърти се покрай Медицинския и си намери някоя бъдеща ДОКТОРКА за жена.

Няма нужда да избираш много - предлагаш пръстен на първата дето ти върже, щото ше е безценно после всяка вечер да та посреща на вратата с апарата за кръвно и с глюкомера... ше си почти безсмъртен! :oops:
 
Тази сутрин се почувствах много тъпо. Още щом се събудих. Бях сънувал тъп сън. Светът също ми се стори една идея по-тъп. Много променен. Безпричинно. Към лошо.
През деня нещата се усложниха. Всичко около мен ми се виждаше необичайно тъпо.
Вечерта усетих, че не мога да върша елементарни неща. Сякаш изведнъж бях станал по-тъп от вчера. Беше ми трудно да броя, да смятам, да съставям словосъчетания от елементарни думи.
Реших, че съм получил инсулт. Бях обаче толкова тъп, че не можех да обясня на семейството си, какво ми е. Камо ли да извикам линейка.
Седнахме да вечеряме. Заех тъпа поза. Яденето ми се стори непоносимо тъпо. Другите забелязаха погнусата ми и споделиха с мен, че преди, тази храна ми е била любима.
Реших с нещо да се разсея. Поисках да пусна телевизора. Не знаех с какво. Подадоха ми дистанционното. Не бях наясно как се използва. Друг включи приемника. Не ме оставиха да се мъча. Започнаха да търсят нещо интересно. Тогава съзрях онова, което убива умното в мен. Направих знак да спрат. Вгледах се. Отговорът висеше тъпо на един от каналите. Бавно осъзнах, защо интелигентността ми умира. Трябваше ми време. Може би минута. Беше започнал новият сезон на „Ергенът“…
Сега лежа, лежа ранен и през тъпа болка мисля:
"Такива гадове уродливи, как можа нацията ни да ги селектира..."
Едва написах този текст. С помощта на изкуствен интелект......

Константин Кацаров - Автор

 
Мите, верно позавърти се покрай Медицинския и си намери някоя бъдеща ДОКТОРКА за жена.

Няма нужда да избираш много - предлагаш пръстен на първата дето ти върже, щото ше е безценно после всяка вечер да та посреща на вратата с апарата за кръвно и с глюкомера... ше си почти безсмъртен! :oops:
?
Не съм сигурен дали нямаш и ти дилър
 
Е то и много от инвалидите не вършат добра работа и затова никой да не ги наема да работят и готово
Мите, честно, ти от вас излизаш ли, въобще знаеш ли къде се намираш?
Аз съм сигурен, че има инвалиди, които могат да свършат по-добра работа от средно статистическия Митко!

В интерес на истината, много работодатели наемат. Дават се дори и субсидии на работодателите
в размер на:
- 650 лв. за лица със средно и по-ниско образование на пълно работно време или в размер на 3,93 лв. почасово трудово възнаграждение за определеното непълно работно време;
- 700 лв. за лица с висше образование на пълно работно време /наети на длъжности, за заемането на които минималното образователно и квалификационно ниво, съгласно НКПД, е определено като завършена степен на висше образование/ или в размер на 4,23 лв. почасово трудово възнаграждение за определеното непълно работно време.

Има доста инвалиди работещи и онлайн.

Има друг голям проблем, инвалида иска да работи, работодателя иска да го наеме, но ако инвалида е на количка, не може да отиде на работа! То от жилището си не може да излезе сам, камо ли автобус да хване и на работа да отиде.

Не вършели работа, тъпанар!
 
инвалидите са много борбени хора
 
Мите, честно, ти от вас излизаш ли, въобще знаеш ли къде се намираш?
Аз съм сигурен, че има инвалиди, които могат да свършат по-добра работа от средно статистическия Митко!

В интерес на истината, много работодатели наемат. Дават се дори и субсидии на работодателите
в размер на:
- 650 лв. за лица със средно и по-ниско образование на пълно работно време или в размер на 3,93 лв. почасово трудово възнаграждение за определеното непълно работно време;
- 700 лв. за лица с висше образование на пълно работно време /наети на длъжности, за заемането на които минималното образователно и квалификационно ниво, съгласно НКПД, е определено като завършена степен на висше образование/ или в размер на 4,23 лв. почасово трудово възнаграждение за определеното непълно работно време.

Има доста инвалиди работещи и онлайн.

Има друг голям проблем, инвалида иска да работи, работодателя иска да го наеме, но ако инвалида е на количка, не може да отиде на работа! То от жилището си не може да излезе сам, камо ли автобус да хване и на работа да отиде.

Не вършели работа, тъпанар!
Боклук си голям! Излизам най-вероятно повече от тебе. Кой е казал, че не вършат работа бе ? Ей, не ме карай да те псувам.
Казах голяма част от инвалидите. Ти знаеш ли какви инвалиди има ? Не ми говори на мен ? Точно нашата фирма има човек по ЗХУ и по чл. 315 КТ. Точно аз се занимавам с тези неща и ми е много ясно. А знаеш ли колко фирми не ги наемат, защото после трудно се освобождават ? Опа, чакай то не трябваше да има държавна намеса. Щото като казвам, че тия хора трябва да имат по-високи пенсии, по-добри условия на труд и т.н ми говорите за саморегулация.
Преди дни имаше протести и хора с телк и хора, които казваха, че нямат пари от месеци ? Защо ли ? Защото ей такива работодатели като тебе дето знаят само у форумите. Я влез и прочети nadi в devbg jobs и после влез и виж постовете в devbg.
Що пък един от умниците като тебе не помогна, а се бъзикат ? Младо момиче с английски и програмиране. А ще ми говориш, че имало условия за възрастните.
Дори и да работят колкото другите , те трябва да имат пари без да работят. Тва е моето мнение. Така трябва да процедира една държава.
Много работодатели наемали.. айде искаш ли да те свържа с хора и да ги уредиш? С удоволствие ще го направя.
 
Последно редактирано:
Верно ли 700 лв дава държавата за назначен инвалид? :oops:
Бреее, че то може цяла агенцийка да си спретна от програмисти-инвалиди.

Те всъщност почти всичките програмисти са си инвалиди.
Ако има някой неинвалид, значи просто още не се е явил на ТЕЛК комисия..

ПП: тоя девбг сайт за първи път го виждам o_O
 
Верно ли 700 лв дава държавата за назначен инвалид? :oops:
Бреее, че то може цяла агенцийка да си спретна от програмисти-инвалиди.

Те всъщност почти всичките програмисти са си инвалиди.
Ако има някой неинвалид, значи просто още не се е явил на ТЕЛК комисия..

ПП: тоя девбг сайт за първи път го виждам o_O
само ако знаеше колко си прав в случая..... то не е само сайта devbg , има голяма група във фейса DevBG където ги ръководи един страшен цървул уж програмист с име Росен Генчев - върл Украйнски защитник от Доносническа България - ДБ . Нямаш си представа какви мозъчни инвалиди са там.... който е виждал меметата в тази група ще ме разбере за какво говоря точно ! Аз официално бях създал тема в която псувам като каруцар всички админи там и им напуснах групата на инвалидите.
 
Боклук си голям! Ей, не ме карай да те псувам.
О да, говори ми мръсно, палавнико ;)

Кой е казал, че не вършат работа бе ?
Точно ти!
Стига си обръщал палачинката и чрез глупава агресия и драма да се опитваш да прехвърляш вина.
Разбрахме какво каза, и съм сигурен, че точно ти може би си един от тези, които дискриминират хората в неравностойно положение.

Я влез и прочети nadi в devbg jobs и после влез и виж постовете в devbg.
Не го посещавам този сайт и нямам и намерение да започна да го посещавам, понеже не се интересувам от тематиката. Както тук, така е в всеки друг форум си има собствената драма
 
О да, говори ми мръсно, палавнико ;)


Точно ти!
Стига си обръщал палачинката и чрез глупава агресия и драма да се опитваш да прехвърляш вина.
Разбрахме какво каза, и съм сигурен, че точно ти може би си един от тези, които дискриминират хората в неравностойно положение.


Не го посещавам този сайт и нямам и намерение да започна да го посещавам, понеже не се интересувам от тематиката. Както тук, така е в всеки друг форум си има собствената драма
Всеки знае кой как постъпва. Не ми трябваш ти, нито твоето мнение
 
Верно ли 700 лв дава държавата за назначен инвалид? :oops:
Бреее, че то може цяла агенцийка да си спретна от програмисти-инвалиди.

Те всъщност почти всичките програмисти са си инвалиди.
Ако има някой неинвалид, значи просто още не се е явил на ТЕЛК комисия..

ПП: тоя девбг сайт за първи път го виждам o_O
Говорих за фейсбук групата
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Vbb
След 12 месеца може ли да се удължи ?
След 12 месеца какво става ?
@partytime
 
Говорих за фейсбук групата
Че ти какво правиш в тея злеташки групи?

Нема ли счетоводни?
 
След 12 месеца може ли да се удължи ?
След 12 месеца какво става ?
@partytime
След като се замислих отново, съм абсолютно сигурен, че ти си против тези хора, без значение какво говориш :eek:
Защо, какво са ти направили, защо не ги харесваш, не са равни на теб ли?
 
  • Haha
Реакции: OSH
Че ти какво правиш в тея злеташки групи?

Нема ли счетоводни?
Там съм за меметата. Аз не съм счетоводител в момента. Отказах се от счетоводната кариера
 
Последно редактирано:
 

Горе