ЕРГЕНЪТ няма такъв смях в ефира

Само да кажа, че в Испания проституцията е легална.
Отчитата се и плащат такси/осигуровки.
По време на пандемията (Ковид), жриците си взимаха помощи и не работиха, докато ЕТ не можаха да вземат Ковид помощи.....
До толкова е легална.
Ако това стане и в БГ ще се дръпнат много пари от данъци.
 
Странно, не знаех, че там е легална. Ходил съм, но не съм забелязал. За сметка на това на всяка втора крачка ми предлагаха трева, пък уж май тя не е съвсем легална. Явно са намерили някакви варианти в законодателството.
 
Странно, не знаех, че там е легална. Ходил съм, но не съм забелязал. За сметка на това на всяка втора крачка ми предлагаха трева, пък уж май тя не е съвсем легална. Явно са намерили някакви варианти в законодателството.
Тревата не е легална, но никой не обръща внимание на нея. Имам къща в едно малко селце до морето и съседа ми го прибират през ден за трева (целия долен етаж е направен за отглеждане на трева). След 5 дена пак си вкъщи и продължава. Също така доколкото знам имат право на едно растение за лично ползване на човек от къщата.
 
The law for cannabis in Spain is complicated. It is legal to cultivate and smoke cannabis for your own personal use. However, it is illegal to sell or traffic cannabis . It is also illegal to smoke cannabis in public places, but there are “cannabis clubs” where members can go to smoke cannabis.

“serious penalty to have or consume drugs, even if the user isn't trafficking, in public places or public transportation services”. However, a person can carry up to 100 grams of cannabis for self-consumption; which is the dose that could correspond to between 3-5 days.
 
Ясно да, то и аз предположих, че е някакво средно положение, защото мен баш по центъра на големите градове ме офертираха разни тъмни момчета през 50 метра, но уж така тайно :D

А проституцията как е уредена, имаш ли идея? Може би са някакви клубове, а не като Белгия/Холандия.
 
 
 
Това е поп културата. Развалят и мъжете и жените с песни, филми и реалити предавания. Джукита, големи задници, завист, самовлюбеност, изневери, алчност, консумаризъм. Чалги, Сузанитита, Кардашиян. Това е днешният свят.
 
Последно редактирано:
Това е поп културата. Развалят и мъжете и жените с песни, филми и реалити предавания. Джукита, големи задници, завист, самовлюбеност, изневери, алчност, консумаризъм. Чалги, Сузанитита, Кардашиян. Това е днешният свят.
Да, време ни е за сериозен рестарт. ;)
 
Ако беше Магърдич сценарист на предаването, нямаше да спрат боя.

Бездарници - лишиха ни от най-интересното.
 

Горе