ЕРГЕНЪТ няма такъв смях в ефира

И това трябва да е интересно? :)
такива неща през живота си не си гледал повярвай ми.....
 
:p
 
Верно аз толко кроко не съм виждал и в река Нил 😆

Единствено тази Васка, нии мои върнем никогаш 😚
 
Верно аз толко кроко не съм виждал и в река Нил 😆

Единствено тази Васка, нии мои върнем никогаш 😚
Да, тя е най-яката. А другите е.....както написа един приятел: Сега е момента да си търсиш нормална жена, че другите са на участие в едно предаване. :D
 
o_O
422704650_1338233676873633_3906320084415101923_n.jpg
 
Да, тя е най-яката. А другите е.....както написа един приятел: Сега е момента да си търсиш нормална жена, че другите са на участие в едно предаване. :D

Бе нямаме много опирни точки, ама за жените сме в един филм - гаранция ахахаха
Ама и пак е нещо, щото пък бая колеги вече преплуваха реката 😆😆😆
 
Пуснете анкета за гласуване за момите - да има повече user engagement, а не да седи публиката на празна софричка и да се чуди за какво говорят тия.
 
На мен ми харесва даенсин старс. За дърво в танцуването, като мен:) Това е... абе сложно ми изглежда.
 
Пуснете анкета за гласуване за момите - да има повече user engagement, а не да седи публиката на празна софричка и да се чуди за какво говорят тия.
Ще ги погледна, зарад теб. Даже погледнах.
Те нарочно ли са ги избирали с напомпани джуки?
 
Почти няма нормални. Да не кажа, че няма.
Явно това се харесва сега, пластмаса и много боя. :D
И са сложили един чувствителен младеж за ергена, добре замислен маркетинг. Освен, ако не е Леонардо ди Каприо, всъщност точно такъв стил са избрали.
Малко ми е странно, да гледаш жена с очевидно лайснати устни и да я наричаш амазонка. Може да я е асоциирал с анаконда. Хах.
Всеки случай на мен това шоу не ми е интересно. Прекалено много фалш. Прилича ми на Биг Брадър, което поне беше наистина риалити и просто в даден момент определени хора, или групички започват да не се понасят.
 
Последно редактирано:
И са сложили един чувствителен младеж за ергена, добре замислен маркетинг. Освен, ако не е Леонардо ди Каприо, всъщност точно такъв стил са избрали.
Малко ми е странно, да гледаш жена с очевидно лайснати устни и да я наричаш амазонка. Може да я е асоциирал с анаконда. Хах.
Всеки случай на мен това шоу не ми е интересно. Прекалено много фалш. Прилича ми на Биг Брадър, което поне беше наистина риалити и просто в даден момент определени хора, или групички започват да не се понасят.
Новият сериал на конкуренцията изглежда обещаващ. Крокодилите са ясни, там всичко е сценарий за клюкарника ;)
 
Аре бе тоз ергенот, няма ли да кани вече Васето на лична среща.. МАЙ МАЙ го е шубе, че ще му щТръкне клечката и не мои се смиряса после 😆

А дали не вкарва от време на време по една бръза в клозетните 🤣 че оня ден след една мокра среща, на сутринта ми се видя бая бледичък и поуспокоен 🤣
 

Горе