Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

От: Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

Според мен, без да те ангажирам с мнението си, трябва да направиш някакво елементарно сайтче. Изичестенко, но и приятно на вид. Все пак се опитваш да продадеш продукт за печалба и методи, с които можеш да изкараш пари. Някак си не ми вдъхва доверие тоя набързо скалъпен блогспот. Сякаш не си успял да изкараш $20 от методите си. Също, от кой са ревютата, така написани можеш да си напишеш сам и още 20. Абе, сигурно ти е готина книжката, ама откъм оформление на офертата се постарай повечко. Успех.
 
От: От: Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

Според мен, без да те ангажирам с мнението си, трябва да направиш някакво елементарно сайтче. Изичестенко, но и приятно на вид. Все пак се опитваш да продадеш продукт за печалба и методи, с които можеш да изкараш пари. Някак си не ми вдъхва доверие тоя набързо скалъпен блогспот. Сякаш не си успял да изкараш $20 от методите си. Също, от кой са ревютата, така написани можеш да си напишеш сам и още 20. Абе, сигурно ти е готина книжката, ама откъм оформление на офертата се постарай повечко. Успех.
Благодаря! За следващата книжка всичко ще е поправено 8)
 
От: Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

Няма да забогатееш от продажби на е-книги за интернет маркетинг.Смени тактиката.
 
От: Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

Така като го гледам тоя Блогспот никога няма да я купя тази е-книга,дори да струва 1$ а не 7$.
Моят съвет е да отидеш в Clickbank,който е най-голямата афилиейт мрежа за продажба на е-книги,да гепиш един hoplink
с по-висока gravity и да разгледаш salespage-a.Може да откраднеш някоя идея от там.
Създаването на salespage,която да конвертира си е цяла наука.
 
От: Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

Няма да забогатееш от продажби на е-книги за интернет маркетинг.Смени тактиката.
Не съм тръгнал да забогатявам от е-книги. Трупай мнения на друго място. :mad:
 
От: Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

Моят съвет е да ... гепиш един... . Може да откраднеш някоя идея от там.

Браво! Да живее кражбата!
 
От: От: Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

Браво! Да живее кражбата!

Баце, ти колко мислиш креативни хора има :) 90% е кражба или спам в нета, особено в БГ


Относно темата: Късмет с книгата, дано си заслужава. Просто следващия път както те посъветва redrum и ще имаш още по-голям успех.
 
От: Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

И защо не би си купил от блогспот? С какво променя 15-те начина за печалба от интернет :d Вероятно е наука да гепнеш 'salespage', след като не си опитал сам да създадеш продаваща страница...

Така като го гледам тоя Блогспот никога няма да я купя тази е-книга,дори да струва 1$ а не 7$.
Създаването на salespage,която да конвертира си е цяла наука.

***

Съдържанието в книжката е поднесено точно и ясно обосновано. В същото време, ако си напреднал предприемач, ще предприемеш нови стъпки с иновативни идеи, които могат да се породят от неизпитаните от теб методи. Ако си начинаещ - ще си благодарен, защото имаш стимул за стартиране на интернет бизнес с изпитани варианти за печалби. Ако си сред разочарованите бизнесмени - винаги има незапълнена ниша с нестандартна идея за бизнес... ;)

Успех на автора и с новите творчества!
 
От: Електронна книга "15 Начина за печалба от интернет"

Заплатих за книгата, и сега ?!

Изчакай, скоро ще я получиш. Можеш да се свържеш и на посочения мейл за контакт. Аз получих файла за по-малко от час.
 

Горе