Имате ли AI приятелка ?

Според мен сега е момента да се изкарват пари с AI, някой има ли идея как може да стане това?
Имам един списък тука...
 
Имам един списък тука...
Мятай го насам :D

Сега с тези сайтове може ли освен да генерираш мацка някак да добавиш на снимката и определен продукт - примерно гривна, шапка, бельо? И може ли примерно да я запазиш да е една определена, точно както тази айтана, в смисъл създаваш я един път и после я ползваш нея, тоест после ползваш същата жена много пъти за различни снимки, но АИ знае че искаш точно нея да ползваш, а не ти генерира всеки път различни?
 
Мятай го насам :D

Сега с тези сайтове може ли освен да генерираш мацка някак да добавиш на снимката и определен продукт - примерно гривна, шапка, бельо? И може ли примерно да я запазиш да е една определена, точно както тази айтана, в смисъл създаваш я един път и после я ползваш нея, тоест после ползваш същата жена много пъти за различни снимки, но АИ знае че искаш точно нея да ползваш, а не ти генерира всеки път различни?
Зависи какво точно питаш. Да, може да си направиш модел. Обаче този модел, при всяка нова генерация, ще се различава в някои детайли. Единия вариант е да си направиш модел, и след това да го използваш картинката за следващи генерации, в платформите които имат такава опция.
Аз започнах преди по-малко от месец, но не съм забелязал да може този модел да е един и същ дори в не толкова важни детайли - като типа рокля или прочее, там ми се струва по правило, че редовно ги генерира различни. Но примерно, ако искаш косата да е една и съща - също не съм видял да може, другия вариант е да въртиш примерно 10 пъти та евентуално да стане. Може и от първия път да стане.
Но в лице - да добре се справят, поне тези които съм пробвал.
Обаче в твоя случай, какъв проблем е това? Не виждам да е проблем.
Или ако искаш като Айтана, може да става с обучаване на модел, но това не съм го пробвал и не знам.
 
Мятай го насам :D
С по 1 дума са и само аз знам какво съм имал предвид. Да обяснявам в детайли ме мързи а и са неприложими за повечето хора - сам виждаш примерно деф как един междуселски автобус не може да натъкми...

Сега с тези сайтове може ли освен да генерираш мацка някак да добавиш на снимката и определен продукт - примерно гривна, шапка, бельо? И може ли примерно да я запазиш да е една определена, точно както тази айтана, в смисъл създаваш я един път и после я ползваш нея, тоест после ползваш същата жена много пъти за различни снимки, но АИ знае че искаш точно нея да ползваш, а не ти генерира всеки път различни?
По-назад съм писал.
 
...господин продуцент, май френд... :p
Фейк инфлуенсърките са най-достъпното и тъпо нещо. Съответно от много месеци се прави от милиони юзъри и няма смисъл от упражнението. Аз го практикувах само по време на първоначалното разцъкване с цел "да скивам какви аджеба са тия аита" и зарязах след като ми баннаха инстаграм профила.

Както винаги е било - повече пари има там където се влагат повече усилия, повече знания и т.н.
 
Както винаги е било - повече пари има там където се влагат повече усилия, повече знания и т.н.
На скоро мислих над това, и смея да твърдя, че е така за дългосрочен план на развитие.

Съвременните кухи лейки( тик ток поколението) , това не го разбират 🤔
 
С по 1 дума са и само аз знам какво съм имал предвид. Да обяснявам в детайли ме мързи а и са неприложими за повечето хора - сам виждаш примерно деф как един междуселски автобус не може да натъкми...


По-назад съм писал.
Ей това, ще ти натъкмя аз на теб:) AhTi специалистино.

Аз съм го натъкмил буса, и точно в този стил в който исках.
 
Последно редактирано:
Ето все пак накратко и в по-човешки вид основни идеи за изкарване на пари от AI - подредени от лесни към трудни:
  1. инфлуенсърки (обсъждали сме го)
  2. блогове с AI-генерирано съдържание
  3. книги - електронни или хартиени (Amazon KDP)
  4. видеа за Youtube (на тоя етап са малко мъка)
  5. комикси (мъка)
  6. игри - зависи от механики и жанр
  7. SaaS - най-различни видове, от конкуренти на leonardo.ai или нишови/специлизирани, през ai girlfriends, генерации на глас, транскрибции, ... (много варианти)
 
Зависи какво точно питаш. Да, може да си направиш модел. Обаче този модел, при всяка нова генерация, ще се различава в някои детайли. Единия вариант е да си направиш модел, и след това да го използваш картинката за следващи генерации, в платформите които имат такава опция.
Аз започнах преди по-малко от месец, но не съм забелязал да може този модел да е един и същ дори в не толкова важни детайли - като типа рокля или прочее, там ми се струва по правило, че редовно ги генерира различни. Но примерно, ако искаш косата да е една и съща - също не съм видял да може, другия вариант е да въртиш примерно 10 пъти та евентуално да стане. Може и от първия път да стане.
Но в лице - да добре се справят, поне тези които съм пробвал.
Обаче в твоя случай, какъв проблем е това? Не виждам да е проблем.
Или ако искаш като Айтана, може да става с обучаване на модел, но това не съм го пробвал и не знам.
Може. Аз съм правил
 
Кои сайтове ползвате?
Според мен сега е момента да се изкарват пари с AI, някой има ли идея как може да стане това?
Имаш ли представа какви са правата над неща правени с АИ?
Мисля, че в момента този, който задава генерацията иам права над "нещото".
В САЩ има някакви мераци да оспорват това нещо, обаче едва ли.

Само това знам.
 
Последно редактирано:
Може. Аз съм правил
Може да дадеш конкретен пример - платформа, някои конкретен туториал. А може и да е различна от тези за които основно е смоменато досега.
Виждам, че леонардо.аи има доста туториъли, но генкрафт няма почти нищо. Да, нови са. Леонардо са по-изпипани, генкрафт обаче малко повече въображение показва, каквото и да значи това за АИ, това видях засега.

Комикс може, контрата не е прав, но не и в тези платформи за които говорим. Има хора, които са направили завършен продукт.
 
AI-то не може да генерира готови екшън сцени. В комиксите обикновено има такива, хората ги очакват.

Може да се направят, просто ще иска повече усилия и евентуално ръчен труд.
 
AI-то не може да генерира готови екшън сцени. В комиксите обикновено има такива, хората ги очакват.

Може да се направят, просто ще иска повече усилия и евентуално ръчен труд.
Искаш да кажеш батални. И не знам защо се назландисваш да не ме цитираш.
Да, АИ има рестрикции. Може да се направи стандартен комикс, но не изцяло чрез АИ.
Ето ти пример.
 
Искаш да кажеш батални. И не знам защо се назландисваш да не ме цитираш.
Да, АИ има рестрикции. Може да се направи стандартен комикс, но не изцяло чрез АИ.
Ето ти пример.

Ссупер, ше го скивам после.
Нема нужда да цитирам коги се обръщам с напътствия към всички мои чеда.

Не е нужно да са батални - може да са сексоални, може да си играе сам аеробика героят - все са мъка.
 
Ссупер, ше го скивам после.
Нема нужда да цитирам коги се обръщам с напътствия към всички мои чеда.

Не е нужно да са батални - може да са сексоални, може да си играе сам аеробика героят - все са мъка.
Тва си е чиста фарисейщина, или йезуитщина, което си избереш. Това с цензурата.
Аз разбирам, че ако се позволи публикуване ще стане мазало, обаче би трябвало поне генериращия да може да си види какво е направил. Според мен е абсурдно, сега при леонардо не знам как е, но генкрафт примерно не можеш да използваш думи като бикини. Обаче има варианти в които ти изкарва почти гола жена. Идиотщина.
Обаче ме спечелиха с тази ръка, която ви бях пуснал. Може и да е някакъв вариант на нещо което някой не-АИ някога е направил, вероятно е такова. Но мен ме разби. Супер е.

Иначе, като ги гледам всеки се бори за лайкове и т.н.
 
Е да - леонардо и прочие популярни тулове са си цензурирани.
Ако искаш голотийки, се ползва селф-хостнато Stable Diffusion XL.

Даже си пада леко безсрамно ай-то. Ако почнеш да му описваш по-детайлно каката (телосложение и дрехи), често решава да я изплюска дибидюс гола - един вид 'скивай че всичко е точно!" :D .
 
Е да - леонардо и прочие популярни тулове са си цензурирани.
Ако искаш голотийки, се ползва селф-хостнато Stable Diffusion XL.

Даже си пада леко безсрамно ай-то. Ако почнеш да му описваш по-детайлно каката (телосложение и дрехи), често решава да я изплюска дибидюс гола - един вид 'скивай че всичко е точно!" :D .
Ще видя. То трябва да има защото това е част от живота. И нали уж АИ трябва да е в услуга на хората. А и дори да вземеш само това - ако примерно искаш да си направиш дизайн на бельо чрез тия платформи е малоумно, underwear е също забранена дума според генкрафт.
Това АИ си прави някакви схеми. Примерно аз наблягам на сайбърпънк генерациите, на мен ми изплющя ей това


image0-0.jpg

След, като няколко пъти генерирах "Diamonds are forever", после добавих "Transformers"
Прави някакъв профил от не само твоите генерации, ами и лайкове на други и т.н.
 
@contra
Там където беше пуснал картинка с опция redraw, къде е тва?
Според мен е добре, там може да стане комикс, където и да е.

Обаче, тоя аватар... стига бе, хората започват да те асоциират с Цветанка
 

Горе