Имате ли AI приятелка ?

От първи опит в комик факторито:
7d46237191d8632776c0caa1633cd28d.jpg


В дясната кутийка горе: "a bus full of people, bus interior, shot from the back of the bus".
Вляво някоя тъпня от рода на "travelлing by bus to the big city".
 
От първи опит в комик факторито:
7d46237191d8632776c0caa1633cd28d.jpg


В дясната кутийка горе: "a bus full of people, bus interior, shot from the back of the bus".
Вляво някоя тъпня от рода на "travelлing by bus to the big city".
Syberpunk, ти глух ли си? Или не можеш да четеш.
И дори и това не става.
Прочети добре, какво съм написал.
 
Syberpunk, ти глух ли си? Или не можеш да четеш.
😄
Толко ли е сложно да добавиш едно "киберпънк" отзаде...
3ce8c9f5093453f29624939b4d13480c.jpg

  1. Travelling by bus to a dystopian cyberpunk city
  2. a bus full of people, bus interior, shot from the back of the bus, cyberpunk, dark cyberpunk
 
@contra търси се определена комбинация от стил и модел.
Знам, че опитвам нещо, което е доста сложно.
Абсолютно съм сериозен, че ще благодаря, ако някой успее.
Търси се тази сцена в сайбърпънк.
Давам ти пример, ако излезе по този начин пак става, въпреки че ми трябва тази сцена с автобуса в по реалистичен стил, но и така става.
image0_0.jpg
Прочети добре какво съм написал.
Може и АИ да не може да го направи, не знам, но пробвай.
 
Не ма занимавай с глупости - достатъчно време ти отделих.

Утре издавам книжле с АИ картинки в Амазон.
Ти продължавай да са чекнеш в тоя рейс 😁
 
Не ма занимавай с глупости - достатъчно време ти отделих.

Утре издавам книжле с АИ картинки в Амазон.
Ти продължавай да са чекнеш в тоя рейс 😁

Има ли схема(промт) да си измислиш "герой" и да генерираш различни ситуации с него?

Иначе ето един автобус:

image.png
 
Не ма занимавай с глупости - достатъчно време ти отделих.

Утре издавам книжле с АИ картинки в Амазон.
Ти продължавай да са чекнеш в тоя рейс 😁
Рейса е ключов.
 
Има ли схема(промт) да си измислиш "герой" и да генерираш различни ситуации с него?

Иначе ето един автобус:

image.png
Това е доста добре, този трябва да е по-насам. И да не е този. Но пак е вариант на класически стил, Gencraft e генериране на картинки, но точно там ми хареса сайбърбънк генераците.
Имам доста комикси и как да ти го обясня, приличат си.
 
Има ли схема(промт) да си измислиш "герой" и да генерираш различни ситуации с него?
Ако трябва да е разпознаваемо еднакъв (или близък) по външен вид, знам за 3-4 начина:

1. Да си тренираш специална Lora (не съм го пробвал това още)
2. Face Swap
3. Ако е за комикс евентуално може да свърши работа и по-детайлно описание на външния вид; или просто да бутнеш снимка на героя в image prompt-а - в комиксите и без тва нещата са леко замазани и героите се разпознават основно по дрехите, цвета на косата, прическата, ...
4. Да ползваш името на някое селебрити, или по-добре мишмаш от селебритита че да не е много очевадно.

Някой беше линкнал АИ специално за комикси дето предлага тая опция да си направиш герой и да го ползваш в много картинки.
 
Ако трябва да е разпознаваемо еднакъв (или близък) по външен вид, знам за 3-4 начина:

1. Да си тренираш специална Lora (не съм го пробвал това още)
2. Face Swap
3. Ако е за комикс евентуално може да свърши работа и по-детайлно описание на външния вид; или просто да бутнеш снимка на героя в image prompt-а - в комиксите и без тва нещата са леко замазани и героите се разпознават основно по дрехите, цвета на косата, прическата, ...
4. Да ползваш името на някое селебрити, или по-добре мишмаш от селебритита че да не е много очевадно.

Някой беше линкнал АИ специално за комикси дето предлага тая опция да си направиш герой и да го ползваш в много картинки.
Защото си приличат, това са все разновидности на марвелския стил. Ако те интересува ще ти дам заглавия от различни години и поне на мен са ми еднакви.
Сериозно ли не забелязваш, че ми трябва един такъв малко кинематографски сайбър пънк стил.
Не знам защо тази сцена с автобуса не се получава.
Ако ти можеш, давай.
 
@NovaPS
Това къде го прави.
и @contra питам същото.
(и къв е тоя аватар, майко мила...)
 
Леонардото
Това май също е за картинки, а не за комикс.
Ще дадеш ли насоки, да се ориентирам - интерфейса е много по-различен.
 
Ако трябва да е разпознаваемо еднакъв (или близък) по външен вид, знам за 3-4 начина:

1. Да си тренираш специална Lora (не съм го пробвал това още)
2. Face Swap
3. Ако е за комикс евентуално може да свърши работа и по-детайлно описание на външния вид; или просто да бутнеш снимка на героя в image prompt-а - в комиксите и без тва нещата са леко замазани и героите се разпознават основно по дрехите, цвета на косата, прическата, ...
4. Да ползваш името на някое селебрити, или по-добре мишмаш от селебритита че да не е много очевадно.

Някой беше линкнал АИ специално за комикси дето предлага тая опция да си направиш герой и да го ползваш в много картинки.
Това е едно от нещата, които точно ме интересуват. Преди малко пробвах и Леонардо АИ и нещата ми изглеждат подобни (като резултат) на генкрафт.
Аз също не съм пробвал това с тренирането на модел. И дали това ще работи.
Единия проблем е, че колкото и детайлно да опишеш нещо, дали ще е обект като автобуса, или субект - следващата генерация, е различна.
И ако тренираш модел, дали може да се генерират три кадъра, в които детайлите на обекта или субекта не са различни.

Аз всъщност успях да генерирам тази сцена, но така може да се получи нещо, като "фото разказ", а не комикс.
 
Ето и синематик sequence с автобус:

image (20).jpg

image (21).jpg

image (22).jpg
 
Другото е да се направят не променливи. Иначе не виждам как ще стане. И какъв ИИ ползваш. Ползвай chat gpt.
 
Кои сайтове ползвате?
Според мен сега е момента да се изкарват пари с AI, някой има ли идея как може да стане това?
 

Горе