Какви са вашите идеи за новото правителство

От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Швейцария е една от най-милитаризираните държави в света, най-демократичната и една от държавите с най-висок стандарт. Всеки мъж трябва да знае как се борави с оръжие в случай на нужда. Ако либералните ценности ти карат да си смъкваш гащите и да ставаш наложница, проблемът си е твой. Българската армия е структура с вековни традиции, наистина има нужда да се реформира по модерен образец, но всеки един български мъж трябва да може да защити себе си, семейството си и държавата си в случай на нужда.

И искам да ти кажа, че това да смяташ военните за дебили говори достатъчно за теб. Сигурен съм, че като стане военен конфликт, ти и такива като тебе ще сте първите, които ще избягат, на едно с жените и децата.
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Българска армия няма вече 70 години. А ако си мислиш, че казармата те учи да защитиш каквото и да било, имаш сериозен проблем. И да, военните са дебили в огромната си част и го казвам като човек имал достатъчно дълго време контакт с тях.
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Вече резултатите са факт и трябва да се мисли за коалиране между отделните политически партии. От сутринта се тиражира правителство на ГЕРБ + Реформаторите + НФЦБ. Обаче има доста удивителни, Бойко иска да е пак цар, другите не го искат.

Моите идеи за новия говнермент са следните умозаключения:
И на них да инги ебем мамата у гъзо
и
И они също да го дуат :D

А Боконестата Мутра сега специално да внимава да не си навира тиквуна много-много, щото тоз път няма само да пцувам по форумите, а ще има гонка по Устав ! Полевият Устгав, namean !
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

А кой ще те научи на елементарни военни принципи и да боравиш с оръжие, Кунева ли? Айде гаси компа и лягай по-добре, че нещо те е напекло слънцето.
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Ми казармата не успя да ми даде никакви нови знания по темата. Що, теб научи ли те?
Иначе, да, знам как се борави с оръжие - огнестрелно, автоматично и полуавтоматично, че боравене с оръжие е доста общо понятие.
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

И искам да ти кажа, че това да смяташ военните за дебили говори достатъчно за теб. Сигурен съм, че като стане военен конфликт, ти и такива като тебе ще сте първите, които ще избягат, на едно с жените и децата.

е, няма страшно, путин пак ще ни освободи
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Да се опитваш да водиш разговори с русофили е все едно да се опитваш да водиш разговори с русофоби. Минков, ако искаш да те спаси някой руски педераст, бягай в Масква на червения площад.

Проданов, аз съм националист и се възхищавам на българската войска отпреди 1944 г. Пишеш ми, че сме нямали армия от 70 години, но съм сигурен, че и идея си нямаш какви са били военните тогава. А ако разбереш, тогава два пъти повече няма да искаш да имаме армия и задължително военно обучение. Аз искам да има такова още от училище (идея на ГЕРБ между другото), а също и задължително военно обучение (което не значи автоматично 2 години карцер) за всеки мъж населяващ тая държава. Такава армия искам аз, а не бягащи наборници, които да ловят есенните листа падащи от дърветата.
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Ще ме светнеш ли защо няма да искам, ако разбера? Що реши, че нямам идея го оставям в страни...
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Да се опитваш да водиш разговори с русофили е все едно да се опитваш да водиш разговори с русофоби. Минков, ако искаш да те спаси някой руски педераст, бягай в Масква на червения площад.

не мога, спряха ни влака
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Не ни трябва армия (няма кой да нападаме, и няма кой да ни нападне), а ни трябва една добра жандармерия (или полиция), която да се справя с вътрешните проблеми, като лека, тежка, свръхтежка, организирана и неорганизирана престъпност. Естествено придружена с нужната съдебна система и достатъчно на брой големи затвори и каторги.
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Не ни трябва армия (няма кой да нападаме, и няма кой да ни нападне), а ни трябва една добра жандармерия (или полиция), която да се справя с вътрешните проблеми, като лека, тежка, свръхтежка, организирана и неорганизирана престъпност. Естествено придружена с нужната съдебна система и достатъчно на брой големи затвори и каторги.
А ако някой те нападне, какво ще правиш бе молодец? На юг от нас се води война. На север от нас се води война. На нашия не му трябвала армия :oops:
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Ми хайде да видим. Правиш армия, да речем 100 000, добре обучена и богата. Напада те Турция. И кво правиш?
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

А ако някой те нападне, какво ще правиш бе молодец? На юг от нас се води война. На север от нас се води война. На нашия не му трябвала армия :oops:

А сега като "имаме" армия, какво ще направи тя бе гус'дин поручик?

С тая безсмислена пародия на армия дето я "имаме", който ни хване ще ни разцепи за 1 час. Ама няма кой и за какво, толкова сме им безинтересни.

Огромна и безсмислена черна дупка за пари е нашата "армия".
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Ми хайде да видим. Правиш армия, да речем 100 000, добре обучена и богата. Напада те Турция. И кво правиш?
Днешните войни са от партизански тип. За да победят 100 000 армия, която води партизански действия и е обучена за такива, турците трябва да инвестират 2 милионна армия. И пак не е сигурно, че ще победят. Плюс това, например през ПСВ БА наброява над 800 000 души, така че, турците ще видят бая зор.

А сега като "имаме" армия, какво ще направи тя бе гус'дин поручик?
Днес нямаме армия. Не виждам какво продължаваш да философтваш. Огледай се и ми кажи по-прости от нас ли са турци и гърци, че поддържат големи на брой и добре въоръжени армии?
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Харчат милиарди, за да си правят паради, е за тва философствам.
А да, и за да си взимат проценти от държавни поръчки.
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Харчат милиарди, за да си правят паради, е за тва философствам.
А да, и за да си взимат проценти от държавни поръчки.
С такава политическа система, с такива управляващи, такава "армия". Ти какво очакваш, поставените политици на чело на армията да правят нещо различно от колегите си ли?
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Днешните войни са от партизански тип. За да победят 100 000 армия, която води партизански действия и е обучена за такива, турците трябва да инвестират 2 милионна армия. И пак не е сигурно, че ще победят. Плюс това, например през ПСВ БА наброява над 800 000 души, така че, турците ще видят бая зор.


Днес нямаме армия. Не виждам какво продължаваш да философтваш. Огледай се и ми кажи по-прости от нас ли са турци и гърци, че поддържат големи на брой и добре въоръжени армии?

Днешните войни са от градски тип. Не партизански. И изискванията в тях са съвсем различни, и най-важното е логистиката. Разбирай - пари. Ние никога няма да имаме достатъчно пари за добре подготвена и обезпечена армия. Всякакви сравнения на текущата ситуация с ПСВ са напълно безумни.
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Днешните войни са от градски тип. Не партизански. И изискванията в тях са съвсем различни, и най-важното е логистиката. Разбирай - пари. Ние никога няма да имаме достатъчно пари за добре подготвена и обезпечена армия. Всякакви сравнения на текущата ситуация с ПСВ са напълно безумни.
Партизанска война му викат у нас. Колкото до другото, може да се сравнява единствено мобилизационния запас на населението. И това, че нямало да имаме достатъчно пари са алабализми. Много ясно, че сега няма да имаме, щото ги краде елита. Как пък всички около нас могат, само ние НИКОГА нямало да имаме.
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Между другото това, че няма военно обучение или казарма не спира хората от военна повинност във военно време, а дезертьорите се наказват с разстрел както си му е реда. Ислямска държава вече е в България има и неуспорими доказателства въпрос на време е да започнат да режат глави и у нас, а техният лидер неоосманист Реджеп Таийп Ердоган открито заяви, че има териториални претенции към България, неговата противоконституционна партия у нас го потвърди в предизборната си кампания на турски език. Казарма трябва да има не само за момчетата, а и за момичетата не по-малко от 6 месеца и разбира се не повече от 12. Народът трябва да знае как се борави с оръжия, как се оцелява в критични ситауции и как при нужда да защити родината си, за която нашите предци са се борили и която 1300 години е поливана с кръв. Това трябва да бъде военното обучение ставане в 05:30 физзарядка, успоредка, лост, тренировки, тактики стрелби и.т.н, а на миене на кенефи с четка за зъби, мерене на плац с игла или белене на картофи с пълнител от калашник. Въпреки, че в 21 век войните опират повече до техника от колкото до жива сила, държавата трябва да започне да купува самолети, танкове, хеликоптери, ракети, ПВО, радари и.т.н от САЩ, защото от Русия в момента няма да ни разрешат, но не става само с техника без жива сила или обратното, трябват и от двете... :D.
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Нормално за неоосманистите начело с Ердоган. Ислямска държава правят това, което преди 100 години е правил башибозука в Тракия с нашите прапрабаби и дядовци. Само че, пусти бай Ганьо помни много малко. Трябва кръв да се пролее и тогава ще се сети, ама ще е, както казва народа, "Сетила се Мара да се побара".
 

Горе