Какво мислите за този учител

От: Какво мислите за този учител

Еми много грешиш, но всеки си има мнение и трябва да се уважава.

Пак ще го повторя. Ако искаш децата ти да се занимават с програмиране едно от най-хубавите неща които може да им се случи е той. Добрите школи са точно 6 броя. Неговата е една от тях. Едната, обаче работи с ученици от 8 клас нагоре...
 
От: Какво мислите за този учител

Малък си, като пораснеш ще ме разбереш. Учителят може да е интересен, без да се прави на клоун. Учителят, като ходи на работното си място, трябва да изглежда нормално и прилично. Учителят, може да е близък с децата, но не може да им е приятел. Не за това е там. Те трябва да го уважават, като авторитет, а не като равен. Единствено това да не пишат е ок, но много учители го правят, а после дават ситензиран урока в дигитален вид, който иска да си го чете. Цялото държание на въпросния субект поврежда децата, лично според мен.
 
От: Какво мислите за този учител

То тоя не може да се изказва свободно, сигурно и програмния му код забива :lol:
 
От: Какво мислите за този учител

Прекалено женствен е, не ме кефи. Училището би трябвало да подготвя за реалноста на живота, което е, че ти режат главата, ако не си внимателен. С такова поведение в бизнес среда ще те смажат на секундата.
Бухахахааа... Женствен?! Един учител по програмиране може би трябва да прилича на нещо средно между Кобрата, Бойко и Скалата, а?
 
От: Какво мислите за този учител

Бухахахааа... Женствен?! Един учител по програмиране може би трябва да прилича на нещо средно между Кобрата, Бойко и Скалата, а?

По-добре като Бойко, отколото като тоя. Единия е премиер, другия учител. По-добре и като Кобрата отколкото тоя, единия има там колко милиона и колко титли, другия учител. Пък скалата не го знам кой е, ама пак сигурно е по-добре от учител.

Защото утре други ден, никой няма да се държи мило с тези деца, а ще ги мачкат по главата ако не внимават.
 
От: Какво мислите за този учител

По-добре като Бойко, отколото като тоя. Единия е премиер, другия учител. По-добре и като Кобрата отколкото тоя, единия има там колко милиона и колко титли, другия учител. Пък скалата не го знам кой е, ама пак сигурно е по-добре от учител.

Защото утре други ден, никой няма да се държи мило с тези деца, а ще ги мачкат по главата ако не внимават.
Прав си. Въобще не съобразих, че за даскал по програмиране се искат яки мускули и каратека поне черен колан. Един мачо ще седи идеално. А и учителките вероятно ще са много доволни.
 
От: Какво мислите за този учител

Прав си. Въобще не съобразих, че за даскал по програмиране се искат яки мускули и каратека поне черен колан. Един мачо ще седи идеално. А и учителките вероятно ще са много доволни.

Учетелите на това ниво, не трябва да учат децата само как да програмират, ами и как да се отнасят към живота.
 
От: Какво мислите за този учител

Учетелите на това ниво, не трябва да учат децата само как да програмират, ами и как да се отнасят към живота.

Учителите на това ниво трябва да провокират интереса и любознателността в децата.
 
От: Какво мислите за този учител

Учителите на това ниво трябва да провокират интереса и любознателността в децата.

Да, след това на децата като им се извика мениджъра да почнат да реват.
 
От: Какво мислите за този учител

Да, след това на децата като им се извика мениджъра да почнат да реват.

Не, децата ще намерят подхода към него. И вместо да реват ще го съжаляват.
 
От: Какво мислите за този учител

Не, децата ще намерят подхода към него. И вместо да реват ще го съжаляват.

Ахм, бедните ще съжеляват богатите, че имат пари. Ахх тези жалки хора, сигурно е много гадно.
 
От: Какво мислите за този учител

Ахм, бедните ще съжеляват богатите, че имат пари. Ахх тези жалки хора, сигурно е много гадно.

Стига си вадил от девет кладенеца вода. Кви мениджъри, кви пари, кви бедни, кви богати? Като те впечатляват мениждърите стани като тях. Креативните хора нямат време да се впечатляват от тях и да реват. Те действат.
 
От: Какво мислите за този учител

Хубаво е да им остава време за по един душ на тия креативни хора.
 
От: Какво мислите за този учител

Хубаво е да им остава време за по един душ на тия креативни хора.

От действане време не им остава.
 
От: Какво мислите за този учител

...............................
 
Последно редактирано:
От: Какво мислите за този учител

Когато човек не може да каже добра дума, по-добре нищо да не казва.
 
От: Какво мислите за този учител

Когато човек не може да каже добра дума, по-добре нищо да не казва.
Трябва да се казва истината, добра или лоша. Не казвам, че горното е истина, но все пак живота не е само позитивизъм.
 
От: Какво мислите за този учител

Да, след това на децата като им се извика мениджъра да почнат да реват.
То най-талантливите по информатика трябва в бъдеще самите те да бъдат менажери, а не работни пчелички. Това, че може да не са - това си е уродливостта на системата в която живеем.

Иначе не заставам на никаква страна - не съм гледал клипа. За хигиената - естествено че е задължителна. А правилното учителско поведение е точно това, което родителите на детето искат. Точка. Не може да влияеш на възпитанието на дете, което вече някой с естествени права е почнал да възпитава. Тъй като в случая това е преподавател по кръжок нещата са си ОК.
 
От: Какво мислите за този учител

Трябва да се казва истината, добра или лоша. Не казвам, че горното е истина, но все пак живота не е само позитивизъм.

Живота е такъв, какъвто ти избираш да го виждаш.
 
От: От: Какво мислите за този учител

Казвам ти как изглеждат хората, които прекаляват с наркотиците - като тоя некъпан мърльо. Може да има знания, да има умение да научи децата, но цялостната му визия и дръжание са като либерален клошар, какъвто всъщност е. Аз не бих желал подобен некъпан субект да се доближава до децата ми. Учителят трябва да е за пример, и като визия, и като държание. Трябва да има дистанция между учител и ученик, която не трябва да се губи. Имах един такъв глупак в средното, накрая нае*а една от съученичките ми в 12 клас. Беше ни равен де, за това.
+1 хахахах :) на пръв поглед май е бил в комуна
 

Горе