Какво мислите за този учител

От: От: Какво мислите за този учител

п.п. Айде, сравниха тоя мърльо с един от най-умните хора на планетата :-o Това е нещо като Нешка Робева, която сравни шестоъгълния петохуйник пред НДК с пирамидите :D

Само кажи, така като го гледаш вдъхва ли ти доверие? С тоя налудничав поглед и с тия лупи? Може би и не се къпе...
 
От: От: Какво мислите за този учител

Само кажи, така като го гледаш вдъхва ли ти доверие? С тоя налудничав поглед и с тия лупи? Може би и не се къпе...

Единия е инвалид, другия е физически здрав.
 
От: От: Какво мислите за този учител

Единия е инвалид, другия е физически здрав.

Брей! Да не си им чел медицинските досиета и на двамата? Разликата е че, единия знаеш кой е а другия не.

Много обичате да се правите на луди, като не сте прави.

Въпроса е че съдите за уменията на човек по външния му вид. Дадох ви пример, ти увърташ и намираш разлики за които НЕ ЗНАЕШ, а редрума се прави на духовит...
 
От: От: Какво мислите за този учител

Брей! Да не си им чел медицинските досиета и на двамата? Разликата е че, единия знаеш кой е а другия не.

Много обичате да се правите на луди, като не сте прави.

Въпроса е че съдите за уменията на човек по външния му вид. Дадох ви пример, ти увърташ и намираш разлики за които НЕ ЗНАЕШ, а редрума се прави на духовит...

Говоря за физическо здраве, то си личи, единия е на количка, другия може да си ходи. Виж вече ако учителя има психически отклонения, то тогава не бива да се допуска до деца независимо от уменията му. Кой знае кво може да му хрумне, да ги убие, изнасили и т.н.

Ти като си толкова либерален, пусни си децата при него и ги остави да станат лекета. Не ми пука особенно, аз си изразявам мнението за тези, които са посредата, да не направят някоя грешка, което може да струва доста скъпо на децата им. Все пак всяко дете има мечта, не бива да позволиш на някой некъпан идиот да ги разбие.
 
От: Какво мислите за този учител

Що не се поставите на мястото на учителя, какво е да преподаваш тази суха материя на подрастващи хлапета и дали може с нормален подход да се задържи вниманието им?
А що се отнася за външния вид, аз не бих съдил по него защото по някога външния вид лъже.
Бил кретен, бил олигофрен, бил луд, психопат и незнам си кво си убихте ме от смях, а сега станете и се погледнете в огледалото след 10 часа пред компа:lol:

gghddgh.jpg
 
От: Какво мислите за този учител

В училищата има едни много по-страшни хора от Яшу. Добре, че не ги виждате. Това са едни супер депресирани, нещастни, мрачни и подтиснати, недоволни от живота и заплатата си личности, които ви обучават децата.
Има и такива лекари, шофьори на рейсове и таксита, работници в предприятия за хранителни стоки, минерална вода, козметика. Тези хора са много по-опасни за децата ви.
 
От: Какво мислите за този учител

В училищата има едни много по-страшни хора от Яшу. Добре, че не ги виждате. Това са едни супер депресирани, нещастни, мрачни и подтиснати, недоволни от живота и заплатата си личности, които ви обучават децата.
Има и такива лекари, шофьори на рейсове и таксита, работници в предприятия за хранителни стоки, минерална вода, козметика. Тези хора са много по-опасни за децата ви.

Съгласен съм, но това не оправдава този учител. Има си линия, която не трябва да се прекрачва. А хигиената пък да не говорим, за това няма никакво, но никакво оправдание.
 
От: От: Какво мислите за този учител

Брей! Да не си им чел медицинските досиета и на двамата? Разликата е че, единия знаеш кой е а другия не.

Много обичате да се правите на луди, като не сте прави.

Въпроса е че съдите за уменията на човек по външния му вид. Дадох ви пример, ти увърташ и намираш разлики за които НЕ ЗНАЕШ, а редрума се прави на духовит...
Ти си много прост бе. Единият е инвалидизиран и в количка, но въпреки това добре изглеждащ за човек в състоянието му. Но дори и да му капе лигата, то е защото е болен и има здравословен проблем.

Другият е просто хипарясал мърльо.

Нешке, нешке :lol:

В училищата има едни много по-страшни хора от Яшу. Добре, че не ги виждате. Това са едни супер депресирани, нещастни, мрачни и подтиснати, недоволни от живота и заплатата си личности, които ви обучават децата.
Има и такива лекари, шофьори на рейсове и таксита, работници в предприятия за хранителни стоки, минерална вода, козметика. Тези хора са много по-опасни за децата ви.
Аха, само че ти не можеш да схванеш с чугунената си главица, че едната опасност не изключва другата. Както не искам децата ми да се обучават от някакви депресирани психари, така и не искам да се обучават от клошари. Не може ли просто да приемем, че има нормални хора?
 
От: От: Какво мислите за този учител

Ти си много прост бе. Единият е инвалидизиран и в количка, но въпреки това добре изглеждащ за човек в състоянието му. Но дори и да му капе лигата, то е защото е болен и има здравословен проблем.

Другият е просто хипарясал мърльо.

Нешке, нешке :lol:


Аха, само че ти не можеш да схванеш с чугунената си главица, че едната опасност не изключва другата. Както не искам децата ми да се обучават от някакви депресирани психари, така и не искам да се обучават от клошари. Не може ли просто да приемем, че има нормални хора?
Не. Почти няма такива хора. Основното и средното училища доста са се променили от времето, когато си ги посещавал.
 
От: От: От: Какво мислите за този учител

Не. Почти няма такива хора. Основното и средното училища доста са се променили от времето, когато си ги посещавал.
Чесно да ти кажа, имам пресни наблюдения от детски градини и нещата поне там не стоят така ;) Тъй че, зависи. Ако си родител, твоята роля е да помогнеш на детето си да попадне в подходяща среда.
 
От: Какво мислите за този учител

Няма как да опазиш детето си от заобикалящия свят, по пътя си ще среща всякакви изроди, по никакъв начин не можеш да го стерилизираш, а може да постигнеш и негативен ефект.
Голям праз учителя бил с мръсна коса, а сигурно и мирише, а съучениците сигурно и те не са от най-възпитаните и къркат бира в междучасието, ако са недоволни от него репорт на директора и вън, не всеки може да си позволи по-висок стандарт и да запише детето си в квалитетно даскало.

Аз пък като бях ученик имахме една учителка която обичаше да се почесва так където я сърби, но винаги забравяше, че преди това е използвала тебешира:lol:
Но пък беше добър преподавател, въпреки, че можеше я определиш като мърла.
 
От: Какво мислите за този учител

Не може да опазиш детето си, но може да му помогнеш. Да ще среща всякакви изроди, но за кво доброволно да го даваш в ръцете на такъв?

Как така голям праз, това че някой къркат бира не дава извинение на учителя да не се къпе. Дай ся щото едните не са кадърни, никой да не е кадърен. Те къркат бира, защото няма авторитетен учител, затова.
 
От: Какво мислите за този учител

Мога да го опазя, като не го давам на либерални олигофрени (или поне да го огранича колкото мога), които не признават никаква йерархия. Имам такива познати, на които децата им им викат на малки имена, същата простотия като тоя Яшу (ебати инфантила). И много ясно, че тоя нечистоплътник би ме спрял да си запиша детето там, където преподава.
 
От: От: Какво мислите за този учител

Ти си много прост бе.
Аха, само че ти не можеш да схванеш с чугунената си главица...

Нещо взе да обиждаш от безсилие лумпенизирана потомствена фуражка такава.

Давам ти ясен пример, че човек не е това, което изглежда на външен вид, ама тъпата ти нацио чутура не може да схване.
Ама това е от възпитанието по устав, така че ти е простено.

Ако не знаеше, че този на снимката е Стивън Хокинг какво щеше да кажеш а? Какви епитети щеше да употребиш?

Нито го знам тоя Яшо, нито го познавам, ама само само заради крайните ти изказвания се обадих.
 
От: Какво мислите за този учител

Стивън Хокинг е болен бе, келеш. Що сравняваш човек, чиито състояние не зависи от него с човек, който е явно мърляч по душа? Не схващаш ли, че едното състояние на човека НЕ ЗАВИСИ от него, а другото си е по негово желание? Ти кво си мислиш, че Хокинг е в инвалидния стол и така изкривен щото му е кеф?
 
От: Какво мислите за този учител

Стивън Хокинг е болен бе, келеш. Що сравняваш човек, чиито състояние не зависи от него с човек, който е явно мърляч по душа? Не схващаш ли, че едното състояние на човека НЕ ЗАВИСИ от него, а другото си е по негово желание? Ти кво си мислиш, че Хокинг е в инвалидния стол и така изкривен щото му е кеф?

Ако не знаеше, че този на снимката е Стивън Хокинг какво щеше да кажеш а? Какви епитети щеше да употребиш?

Тъп но упорит....
 
От: От: Какво мислите за този учител

А тъпия Ремайнд, чак репутации ми раздава с надпис "gerber".....


Нема такива лумпенизирани изроди като вас, честно.... дейба и форума....

Ми мога да ви кажа само още нещо, ще цитирам един анимационен герой:

Болима падката за вас боклици!
 
От: Какво мислите за този учител

Що му се вързваш. Не го ли виждаш, че умира да се заяжда.
И ако не си каже последната дума, когато спори, ще се спука от яд. Задължително ще ти репликира, независимо от доводите ти. Може да си повтори 200 000 пъти тезата, но никога няма да се замисли за твоята.
Пича се е самообожествил :).
 
От: Какво мислите за този учител

Дори да не е Хокинг, няма как да не забележиш инвалидната количка. Всеки инвалид е извинен, несамо известните инвалиди. Но и всеки нехигиеничен, е обиждан, не само учителя.
 
От: От: Какво мислите за този учител

Тъп но упорит....
Ясно си личи кога един човек е инвалидизиран и кога НЕ Е. Ако не съм бил знаел, ми да беше пуснал някой, който не знам, че е инвалидизиран та да видиш как ще реагирам.

А лумпена си ти. Вероятно си същия некъпаняк :lol:
 

Горе