Какво мислите за този учител

От: Какво мислите за този учител

Жалко..... Не може всички да са красиви като вас.. А пък оня със странния ник, който говори само за пари, също не съм сигурен дали се къпе. Че то през това време може да се изкарат пари. Що да не работя ами да се къпя.
 
От: Какво мислите за този учител

Жалко..... Не може всички да са красиви като вас.. А пък оня със странния ник, който говори само за пари, също не съм сигурен дали се къпе. Че то през това време може да се изкарат пари. Що да не работя ами да се къпя.

В бизнес форум нищо друго освен парите нямат значение. Ако ти се говорят за цветя, добро отношение към деца, идеалистични учители, не ти е тук мястото. Пък това, че ти продаваш линкове за мизерни левчета на месец не е мой проблем, разбирам те, че се дразниш, че говоря за пари, а ти нямаш, но поне слушай малко и се учи.

Ако някое дете тръгне да подражава на тоя, ще го изнасилят психически в реалния живот.
 
От: Какво мислите за този учител

Жалко..... Не може всички да са красиви като вас.. А пък оня със странния ник, който говори само за пари, също не съм сигурен дали се къпе. Че то през това време може да се изкарат пари. Що да не работя ами да се къпя.
Къде си видял някой да говори за красота? Оставям настрана дебелия гъз на Яшу и че формата на тялото му е тип "амфора", т.е. не се занимава със спорт, което е срамно за един мъж. Просто от него лъха на нечисто, с тая пършива брада и липсващи зъби.

А тоя със странния ник дали се къпе, какво значение има за тебе, да не ти учи децата?
 
От: Какво мислите за този учител

Както и да е. Не съм в настроение за спор. Всеки си има мнение и то трудно се променя
 
От: Какво мислите за този учител

Най-добре мнението ти да е базирано на факти.
 
От: Какво мислите за този учител

Ами, в клипчето - приличащ на клошар, държащ се инфантилно, говорещ несвързано, беззъб. Все неща, които изброих. Сега ми кажи, че не са верни.
 
От: Какво мислите за този учител

При цялото ми уважение, сигурно сте стигнали до заключението че и с тази брада може да са го хванали да работи за Ислямска държава.

Не съди човек по външния вид. По външния вид никога не можеш да разбереш що за човек е някой, освен да се излъжеш теб самия.
 
От: Какво мислите за този учител

О, ако тръгна да го съдя по политическите му изяви, сигурно мнението ми ще е още по-критично.
 
От: Какво мислите за този учител

Не съди човек по външния вид. По външния вид никога не можеш да разбереш що за човек е някой, освен да се излъжеш теб самия.

Ако някой няма достатъчно уважение към себе си, че да подържа поне малко хигиена, то тогава няма нужда да разбирам що за човек е въобще.
 
От: Какво мислите за този учител

Ако някой няма достатъчно уважение към себе си, че да подържа поне малко хигиена, то тогава няма нужда да разбирам що за човек е въобще.

В този случай ти сам си изградил тези ограничени убеждения.

О, ако тръгна да го съдя по политическите му изяви, сигурно мнението ми ще е още по-критично.

Човек сам избира в какво да вярва, никой не може да съди другите за това което са.

А ако теб тръгнат да те съдят по това, че подкрепяш дадена партия едва ли ще ти хареса мнението на другите.
 
От: Какво мислите за този учител

Аз не съм публична личност и не ме показват по битивито. Като почнат да ме показват, тогава хората ще ме обсъждат.

Колкото до това, че личната хигиена е ограничено убеждение - смех. Пак казвам, не може някакъв некъпан мърльо, неуспял програмист, да го величаете все едно е Господ, щото бил интересен. Такъв човек може да е интересен за петокласници, но за зрели хора....
 
От: Какво мислите за този учител

Изпедерястява се всичко, преди време такива като него са яли бой в казармата.
 
От: Какво мислите за този учител

Когато човек не може да каже добра дума, по-добре нищо да не казва.

Че тоя боклук да не е мъртвец, че не може да се каже лоша дума срещу него?
Помня го аз този олигуфрен се буташе в ранобудните там, хем не беше студент, обясняваше се по медиите как е независим, не иска бойко и така нататък.
След няколко месеца > познайте кой беше там с един плакат БОЙКО ВЪРНИ СЕ или нещо подобно, да подкрепят бойко.
пълен убитак е този
 
От: Какво мислите за този учител

Аз не съм публична личност и не ме показват по битивито. Като почнат да ме показват, тогава хората ще ме обсъждат.

Колкото до това, че личната хигиена е ограничено убеждение - смех. Пак казвам, не може някакъв некъпан мърльо, неуспял програмист, да го величаете все едно е Господ, щото бил интересен. Такъв човек може да е интересен за петокласници, но за зрели хора....

Не самата хигиена е смешното, а факта че на човек му се слагат етикети без да е имало личен контакт. Всеки си има своите виждания за света. Със здраве.

Изпедерястява се всичко, преди време такива като него са яли бой в казармата.

Уви, живеем в 2015. Тъжно е наистина, че няма кой да ги бие хората за това което са.

ReminD - няма да падна на ниво ти да раздавам минуси за щяло и не щяло. До колкото си спомням ти беше активен последовател на БСП, ако се бъркам поправи ме.
 
От: Какво мислите за този учител

И кво като живеем 2015-та? Няма глупави хора ли? Голям процент от населението по света заслужава бой. Която и година да станем, все още ще има тъпи хора, идиоти, престъпници, мръсни нехигиенични същества и т.н.
 
От: Какво мислите за този учител

И тоя е клошар, не искам да ми учи децата пък!
8361614517_9ed0a8aeca_o.jpg

Всички учители трябва да са с прическа "Уво 77", да са облечени с чисто нова парадна униформа, да стоят в стойка мирно, и да отдават чест на директора! Заги Халил!
 
От: От: Какво мислите за този учител

И тоя е клошар, не искам да ми учи децата пък!
Виж файлът 11638

Всички учители трябва да са с прическа "Уво 77", да са облечени с чисто нова парадна униформа, да стоят в стойка мирно, и да отдават чест на директора! Заги Халил!

Има ОГРОМНА разлика между инвалид и физически здрав човек, който го мързи да се къпе.
 
От: Какво мислите за този учител

Нямам нужда от контакти с някакъв мърльо. Това, че е 2015 значи, че хората отдавна не се къпят само в неделя :lol:

А етикети ще слагам, не ми дреме. Автоцензура ще търсиш другаде, темата е "Какво мислите за този учител" и се придържам към нея ;) В тоя живот, доста често истината е неприятна.

п.п. Айде, сравниха тоя мърльо с един от най-умните хора на планетата :-o Това е нещо като Нешка Робева, която сравни шестоъгълния петохуйник пред НДК с пирамидите :D
 

Горе