Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ще отидете ли в гостуващия сектор за да подкрепите Ливърпул и Реал?


  • Общо гласове
    34
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

То като всичко в България. Аз мисля, че ако съм трнер на националите за нула време ще ги вкарам в правия път, ама ей-на всичко е с връзкиФТ за обувкиФТ.
И пак тоя нещастник на вратата. Е хайде да пускаме Влади. Доказано по-добър е. Поне си е титуляр в клуба. О да , баща му не е шеф на БФС.
 
И пак тоя нещастник на вратата. Е хайде да пускаме Влади. Доказано по-добър е. Поне си е титуляр в клуба. О да , баща му не е шеф на БФС.

Убава игра. Поне е 1:1. Тук няма да храня....респект. Няма да омаловажа равенството. Иначе кой пазеше? Малката коса ли, тоя освен да стиска силикон за нищо друго не става. :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Перучката пази. За какво негодувам...
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Минаха го едно на едно... и още един току що. Този път защитата заспа...
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Минаха го едно на едно... и още един току що. Този път защитата заспа...

Абе то продължавало с унижението, викаш. :)

Така е. Като са ни фолк-тъпкачи всичките, и оня с маската, тоя го видях за малко като превключвах, това Кен ли е? :) Колко остава, по мои изчисления някъде окло 20 мин. А може и повече, не знам. :)

И сега малко по-сериозно, доколкото мога да съм серозен, какво става ако паднем (което ще е най-вероятния развой) и какво ако не паднем - равен или победа. Извинявам се за тъпия въпрос, но следя отбори, които са малко по-добре от този. :) Ако има има такова ниво като термин. :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Тотално загубих надежда в тея дървета. Тъкмо мислех, че Любо ги е постегнал, ама явно не... И тях ще бойкотирам, като волейболистчетата...
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Абе тея освен да се друсат и да пият друго могат ли??? Тъпаци няма да ги гледам повече....
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Тотално загубих надежда в тея дървета. Тъкмо мислех, че Любо ги е постегнал, ама явно не... И тях ще бойкотирам, като волейболистчетата...

Ама вие и надежда ли сте крепяли още. От поколението на Стоичков и малко след това, нямам никаква надежда тия пияници и фолко-чукачи да стигнат по-далеч от някакви мижави квалификационни групи, които им се полагат на практика.

Той Любо нищо не може д анаправи, те не стават човек. Замисли се, едно време - Стоичков - Барса, Балъков - Хамбургер, Лечков - Щутгард. Трифон Иванов - Рапид, Борислав Михайлов - ФК Мюлуз. Звезди от които Пенев направи екип и видяхме резултати. Тия смешки дори не знам кой къде се влачи по терена. Това са някакви нещастници, които са силни само на буретата в чалготеките. Никакъв режим, никаква дисциплина, едни палячи, които само гледат да си покажат новата кола и циците на жена си, абсолютни неудачници.

Ти си пресдтави какво ще ни направи Германия ако ни хване. Ще изтъркат терена с тях. Глупаците му, които иска да ходи да ги гледа, но това са позорища.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Следва най-вероятно четвърто място в групата и пак четвърта урна и пак трудна група и така...
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Следва най-вероятно четвърто място в групата и пак четвърта урна и пак трудна група и така...

Аха, значи вс еще играем някъде пак? Демек, някъде ще ходим да правим по 3 точки на другите. :) Супер. Нещастия смотани.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Следва най-вероятно четвърто място в групата и пак четвърта урна и пак трудна група и така...

Стига сега малта да не ни изненада че и те като ги гледам играят по-добре от миналата година. Италия цял мач с човек повече ги бие с гол разлика :)
 
Леле, дорева ми се от сега. :) :) :)

И вчера коментарота го слушам "Не успяхем да устоим на отбор от класата на Хърватска". И си викам, тоя кой му е пикал у устата, ако тия са класни какво реално ще трябва да използва като определение а Англия, Германия, Франция, Италия, Испания?
 
От: Re: От: Re: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Ре

Само да кажа, че България не се представлява в момента от тия 11 мързела на терена. За нищо не стават. Ако някой свръзва България и този футбол, значи е пълен идиот. ;) Играчите са българи да, но толкова си могат милите. Не ми се ходи по мачове, за да съжалявам някой. ;)

Мда. Представлява се от Безяк и Марселиньо, но само когато има безплатни билети и сандвичи..
 
Re: От: Re: От: Re: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул

Мда. Представлява се от Безяк и Марселиньо, но само когато има безплатни билети и сандвичи..

И от тях не се представляват. :) Безплатни билети за мачове на Лудгорец в ШЛ, Имаш чувство за хумор. :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Имам и чувство за хумор и безплатни билети. Що, искаш ли?
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Имам. За всичките им мачове досега съм имал. Обикновено ги хвърлям, тоя за Реал го подарих на фенче на Кристиано. Ако ме убедиш, че си ми достатъчно симпатичен, печелиш за Базел. Важно е да знам, аз какво ще спечеля?
ПП Това с патриотизма в каква връзка, или ти прескача плочата?
 

Горе