Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ще отидете ли в гостуващия сектор за да подкрепите Ливърпул и Реал?


  • Общо гласове
    34
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ако се научиш да четеш внимателно мненията, на които отговаряш, нямаше да говориш за 3 000 билета. Но то е трудно. По-лесно е да даваш напред с квалификациите, това всеки го може. От казаното от теб остава изводът, че въпросните фирми са били медиен или какъвто и да било партньор. Щеше да е чудесно, ако беше вярно.


Blinky, аз за Виваком нямам представа, изброих единствено фирми, за които имам лични, преки впечатления.

Имаш дрънци, седиш и хейтиш. Баси жалката история. От казаното от Блинки, чуторо куха, е че това са бизнес отношение между фирми, ако има такива 3000 безплатни билети някога някъде. И 3000 хиляди си ги видял лично с очите си, така ли? Ти много смотан ще дойдеш. Толкова глупости, че и почва да цитира фирми. Което е още по-изтрещяло. Бил ги видял. Ама всичките ли 3000 видя? Седи и си гледай там Левски и ЦСКА и остави някой като излиза в Европа да играе, на мира, хейтръо прост.
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ти сериозно ли? Всеки твой коментар е такъв :D

Да, и става по-зле. Явно с напредването на вечерта хапчетата губят магическите си способности. :D :D :D
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Още чакам (вече две седмици) да ми посочиш поне един мой коментар, в който има нещо против Лудогорец, някакъв хейт, дори някаква скромна забележчица към тях. И все на тоя въпрос блокираш и изненадващо се оказва, че нямаш време, не можеш сега да ровиш или бог знае какво. Дали ще си застанеш поне веднъж зад мнението?

А това не е хейт, голяма обич му удряш. Баси откачалника.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Още чакам конкретика за хейт, но такава няма. За сметка на това има нападки, чутури и други безмозъчни истории. И някакви 3 000 билета, за които типичният всичкознаец дори не знае какво говори, защото аз не съм казвал никъде нищо за 3 000 билета. Но това да не можеш да четеш, дори след като веднъж са ти обърнали внимание е тежка диагноза.
 
От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

А това не е хейт, голяма обич му удряш. Баси откачалника.

Това е хейт? Искането да се посочи някаква конкретика е хейт? И то към Лудогорец? Господи... Лека нощ от мен, телевизорът ми е значително по-адекватен събеседник :lol:

ПП Вероятно си открил дрога, за която останалата част от света дори не подозира. Пази я в тайна, че иначе светът ше свърши...
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Все едно Слави Трифонов да каже "Хайде, посочете ми кога съм говорил против политиците" :D

Още чакам цитат от мое мнение...
 
От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Все на тебе са ти неадекватни, все на тебе всички са ти тъпи, все ти си най-умния... Бегай си в дупката плъх нещастен! Такъв уруд като тебе много рядко се среща, честно...

Това е хейт? Искането да се посочи някаква конкретика е хейт? И то към Лудогорец? Господи... Лека нощ от мен, телевизорът ми е значително по-адекватен събеседник :lol:

ПП Вероятно си открил дрога, за която останалата част от света дори не подозира. Пази я в тайна, че иначе светът ше свърши...
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Я, личният ми примат се появил и тук... Това, че сте се събрали 5 неадекватника (и неграмотника, че виждам се жегваш :lol:), далеч не ви прави всички. Може би.. всички от Св. Наум...
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Я, личният ми примат се появил и тук... Това, че сте се събрали 5 неадекватника (и неграмотника, че виждам се жегваш :lol:), далеч не ви прави всички. Може би.. всички от Св. Наум...

Ти си по голям неграмотник от всички тука бе кретен. Да ти припомням ли? Започвай? :) Това какъв идиот може да го напише!? За 2 сТинки акъл нямаш в главата, само претенциите ти големи...
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Абе на тоя балък дайте да му бием игнора. Не го слуша главата яко. Всичките му мнения са в тая тема или в политиката. Еми много му здраве. Явно не е дошъл да прави бизнес. Може да е платен трол на Батков. Иначе все много мооже, все знае, все е видял. Че как му стига времето.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Добре, че са били безплатните билети, които Домисчуев е раздал на Мтел, че да се напълни с хора на стадиона срещу реал

:lol:


тоя е такава тотал щетаааа, че....


http://www.blitz.bg/sport/article/247966

гледам пуснали билетите ,обаче тпроданов имал безплатни билети още преди няколко дни, явно пак от мтел
:lol:
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Господи, колко си тъп... Не е лесна твоята, но и аз не съм прав да нападам човек в неравностойно умствено състояние....
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ти си единствения кретен тук, плямпаш всевъжмозни глупости, понеже си форумен трол - в едни форуми се правиш на неоправдан, в други на бизнесмен, тук проекти си бил печелил по ес, в други форуми спортен експерт, енергиен експерт, мачове безплатни билети, ала балистики - ти не си добре.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Прав си, прав си... Неоправдан съм, каквото и да влагаш в това. :D
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=55724&page=2&p=635524&viewfull=1#post635524 гледайте го тук как се е изложил като кифладжия и после се опитва да замазва с директХ хахаха - значи тоя и софтуерен специалист стана, досега съм го засекал като политиАНТ, енергиен експерт, спортен експерт, бизнесмен, експерт по европроекти, допълвайте ако знаете друго
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Влез в оная тема да ми разкажеш как съм се изложил. Чакам ;)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Абе на тоя балък

Блинки нещо се отказа от дискусия... :mrgreen:
 
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Блинки нещо се отказа от дискусия... :mrgreen:

Аз няма какво да кажа. :) То всеки си има позиция. Едните са прави, другите не, третите ги хранят, защото са много прави и така. :)
 

Горе