Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ще отидете ли в гостуващия сектор за да подкрепите Ливърпул и Реал?


  • Общо гласове
    34
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

"ние да бием базел в швейцария и тук ако можем хикс или победа срещу ливърпул"

Лудогорец да бият Базел там е почти невъзможно, но всичко се случва. Но да бият сегашния Ливърпул, който предния кръг едвам би последния в класирането с гол в продълженията и два автогола на КПР е напълно възможно. В момента Базел са по-добри от Ливърпул. Ливърпул в момента е толкова слаб, колкото никога не е бил, няма кой да вкарва голове, а защитата е трагична. Малшанс за Лудогарец, че първото домакинство не беше срещу тях, а беше срещу Реал, щяха да ги бият. До домакинството им с Ливърпул много е вероятно да се върне в игра Даниел Стъридж и нещата в нападение да са малко по-добре за отбора, което е лоша новина за Лудогорец. Относно Реал това е последен мач и те отдавна ще са взели първото място в групата и ще се разходят по терена (може би с резервите), но не съм сигурен дали това ще е достатъчно на Лудогорец да направят равен.

Най-общо в групата всеки от последните три отбора има шанс да продължи напред, силите са изравнени, като моя фаворит от трите отбора е Базел (въпреки, че съм фен на Ливърпул). Всичко ще се реши в последния кръг на 9 декември, когато и формата на отборите ще е различна от сегашната.
 
От: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

"ние да бием базел в швейцария и тук ако можем хикс или победа срещу ливърпул"

Лудогорец да бият Базел там е почти невъзможно, но всичко се случва. Но да бият сегашния Ливърпул, който предния кръг едвам би последния в класирането с гол в продълженията и два автогола на КПР е напълно възможно. В момента Базел са по-добри от Ливърпул. Ливърпул в момента е толкова слаб, колкото никога не е бил, няма кой да вкарва голове, а защитата е трагична. Малшанс за Лудогарец, че първото домакинство не беше срещу тях, а беше срещу Реал, щяха да ги бият. До домакинството им с Ливърпул много е вероятно да се върне в игра Даниел Стъридж и нещата в нападение да са малко по-добре за отбора, което е лоша новина за Лудогорец. Относно Реал това е последен мач и те отдавна ще са взели първото място в групата и ще се разходят по терена (може би с резервите), но не съм сигурен дали това ще е достатъчно на Лудогорец да направят равен.

Най-общо в групата всеки от последните три отбора има шанс да продължи напред, силите са изравнени, като моя фаворит от трите отбора е Базел (въпреки, че съм фен на Ливърпул). Всичко ще се реши в последния кръг на 9 декември, когато и формата на отборите ще е различна от сегашната.

От целия ти анализ май само не анализира отбора на Лудогорец? Смятам че нашия отбор има голяма възможност да вземе точки от Базел и от Ливърпул, даже и от Реал Мадрид. Очаквам 2-ро или 3-то място. Ако не ни режат съдиите няма да сме на последното място ;). И незнам какво говориш "Ако реал били излезли с резерви и се разходждат, може да вземем точка..." Те с титулярите играха в София и едвам се измъкнаха с 1000 съдийски подпирания. Ае недей ми говори, по начина по който говориш имам чувството че не си гледал първите 2 мача :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

РЕАЛ ЕДВА ВЗЕ ПОБЕДАТА В СОФИЯ!?!?! ХАХАХАХАХА, ХАХАХА, ХАХАХА... моля ви се, слезте на Земята.. Реал подцениха нашите, играха ПО ЗАДЪЛЖЕНИЕ и ако не бяха изпуснали сигурно 3-4 чисти голови положения, сега щяхме да си говорим съвсем други работи и да оправдаваме нашите! Отмениха чист гол на Роналдо, Минев изчисти от голлнията, Чичарито се спъна в топката, Крос пропиля страхотна възможност, която обикновено вкарва 10 от 10! Така че да си говорим реално! Реал дойде, игра колкото му беше необходимо, за да спечели и си тръгна!

Колкото до Базел - равностоен мач, който разградчани измъкнаха по невероятен начин за пореден път. В Швейцария ще е много трудно, но не и невъзможно. Срещу Ливърпул имаме шансове, но мисля, че дотогава мърсисайдци ще се върнат във форма и не бива да имаме големите очаквания към Лудогорец! За гостуването в Мадрид - забравете за точки! На Бернабеу, Реал няма да допусне издънка! Там всеки отбор от нашата черга си тръгва с поне 3 гола в кошницата, без значение дали играе Роналдо или Хесе, а и не забравяйте, че португалеца гони рекорда на Раул за най-много голове в Шампионска лига и ще играе във всеки един мач от турнира!
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

За Реал съм съгласен напълно - моля ви, не ги хейтвайте, реал са си реал :) - след 3:1 над барса, за мен са в много добра форма, бих искал да гледам финал реал срещу байер мюнхен на финал на шл. Инак за Роналдо - явно не гледате мачове - Роналдо си е такъв - голям е техничар, страшни дрибли прави, играе, отиграва страшни положения, но - винаги пада, иска фалове, дузпи - Роналдо си е такъв и винаги е бил така. Иначе ще видим, аз си мисля, че няма да излязат с резервите в Испания, ще играят пак с титулярния състав, но там вече ще ни бият 5:0 или 4:0.
 
Бате, аз като ги гледах как играха тук, зарежи да са великия отбор. Някой като ми каже Реал Мадрид това, Реал Мадрид онова и го питам какво се случи тук у Софето с К.Р. и другите дръвцета за по няколко милиона. Пълна скръб. И те и съдиите им са смотани. Аз от тогава гледам ШЛ само ако играе някой бг отбор, иначе нещо като като кукления театър мога си гледам и в тубата. Там поне имат и Голямото пиле. ;)
 
От: Re: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Бате, аз като ги гледах как играха тук, зарежи да са великия отбор. Някой като ми каже Реал Мадрид това, Реал Мадрид онова и го питам какво се случи тук у Софето с К.Р. и другите дръвцета за по няколко милиона. Пълна скръб. И те и съдиите им са смотани. Аз от тогава гледам ШЛ само ако играе някой бг отбор, иначе нещо като като кукления театър мога си гледам и в тубата. Там поне имат и Голямото пиле. ;)

Запомни! Всеки отбор играещ срещу Лудогорец е слаб и в слаба форма който няма мотивация и просто се разхождат по терена, а Лудогорец дават всичко от себе си! Когато играха миналата година имаше следните коментари. Лудогорец - Партизан: Оооо ей ся ще ви.... След това срещу ПСВ и Динамо Загреб, тия два гранда пък бяха в слаба форма ии не се раздаваха на терена като загубиха по 2 пъти от Лудогорец. След това дойде Лацио и пак се почна с колко гола ще паднем с 5 с 10 незнам си какво.

Хора разберете че вече европейските отбори не излизат срещу Лудогорец с мисълта че ще се разхождат и че не са мотивирани.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Започва мача на Лудогорец срещу Базел. Да пожелаем победа на нашите нуждаят се от нея, за да стигнат финала на Шампионската лига!

В чест на победата на Лудогрец над Базел, ще сваля цената и ще направя промоция в офертата ми за платени статии: Пакетна поръчка от 10 статии на цената от 50 лева.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Не ми харесва как играят нашите, няма голяма идея в атака, жалко за 0:1 , ще видим дано да се променят нещата второто полувреме


пс: ех, тъкмо написах и стана 0:2 .... лошо
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Много кофти, много. Дано поне да не е много тежък резултата.... ама за чий.. ни е головата разлика. Ама ако можем да сме трети. Запсига Пуул падат от Реал
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Слабо или силно, реалността ги удари точно когато не трябва, 4:0 вмомента ( 73та минута ). Има какво да се учи, никаква идея в атака, в защита също, лошо.
С реал не ми се мисли
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Бре-е-й, пребиха ни.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Къде са сега оптимистите :p
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Къде са сега оптимистите :p

Как къде - тука сме. Това просто е една загуба, която ще се превърне в победа. Все пак за да стигнат до финала, трябва да знаят как да губят! :)
 
От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Как в лига европа? Нали играят в шампионската лига?
На мача с Ливърпул. Еее, на лято с песен в лига Европа. :)
 
Re: От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Ре

Как в лига европа? Нали играят в шампионската лига?

Нали като отпаднат отиват в лига Европа. Така бяха и преди миналата година. ;)
 
От: Re: От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул

Баси и далаверата е това
Нали като отпаднат отиват в лига Европа. Така бяха и преди миналата година. ;)
 

Горе