Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ще отидете ли в гостуващия сектор за да подкрепите Ливърпул и Реал?


  • Общо гласове
    34
Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Влез в оная тема да ми разкажеш как съм се изложил. Чакам ;)

ОО, тоя пак ли е тук. Този пък с какво ще ни полее. Нещо пресно и гъстно, нали? Клоун тайм както се вика.

Я сега кажи за Базил....кои фирми ще ходят, колко хиляди ще се дадат безплатно и защо няма да отиде на мача, сякаш ни пука. :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ъ? Чудно ми е, какво ли е усещането да си толкова зле, че дори да не си прочел разговора, в който се намесваш, но да влизаш така остро в него... Не е лесно... Успех ти желая, не ти е лесно.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ъ? Чудно ми е, какво ли е усещането да си толкова зле, че дори да не си прочел разговора, в който се намесваш, но да влизаш така остро в него... Не е лесно... Успех ти желая, не ти е лесно.
Не се мъчи бате няма да те разберат
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Утре е срещата Лудогорец - Базел.

Прогнози, мнения?
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Мача ще бъде равен, за съжаление ще загубим с 1:1, но ми се иска да ги бием с гол разлика, независимо от резултата.
 
От: Re: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

2:0 за Лудогорец. Да не кажа нашите, че ще се започне пак. :D

Ами че нашите са... Швейцарците не са ми по нищо по близки, а и не съм хейтър така че... 2:1 за НАШИТЕ! :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

6:0 за наще момци!!! :-o :beer:
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Леле, до 35 минути - Байерн -Рома - 5:0 - тотално унижение за Рома
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Леле, до 35 минути - Байерн -Рома - 5:0 - тотално унижение за Рома

Утре да се получи същото развитие на мача само че 5:0 :D
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Крайно време беше добрата игра да получи точково изражение. Да не говорим, че по-голям успех във футбола България не е имала от колко време? 10-15 години май. Нека продължават така и занапред, че ми омръзна българските отбори да отпадат все в първите кръгове на европейските турнири. Добре че напоследък тази традиция се промени. Дано успехите на Лудогорец да вдъхновят засилването на поне още един български отбор.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Изчакай включването на проданов, че според него е различно :D
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ей сега проданов ще се включи да каже, че картон не е имало и тона е било единственото положение на лудогорец и топката някакси е влязла. Ама да влезе в сокърнет, да види какъв е процента на владеене на топката и колко са изстрелите към вратата на НАШИТЕ. Едно голямо браво на Лудогорец!
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ей сега проданов ще се включи да каже, че картон не е имало и тона е било единственото положение на лудогорец и топката някакси е влязла. Ама да влезе в сокърнет, да види какъв е процента на владеене на топката и колко са изстрелите към вратата на НАШИТЕ. Едно голямо браво на Лудогорец!

100% червен картон си беше... Такова влизане напред с бутоните, че и го натисна накрая. Въобще никаква подкрепа нямаше от страна на съдията, според мен си отсъждаше това което виждаше реално. Толкова хейт не съм виждал никога по който и да е Български отбор. Днеска в спортните сайтове почти нямаше полужителен коментар "Кренвирши" "дано да паднете" "Лудогорец - Базел 0:7" "Ако раздават бонус 2 филийки хляб ще има повече публика" "Домус ага" "Домус Ефенди" И спирам до тук че мога да пиша глупостите които са измисляни до сега за лудогорец 10 дена :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

То си беше, ама с онзи хейтър не можеш да изледеш на глава... Иначе да... Хейта както винаги е на макс. Ама иначе сме патриоти. Айде на бас, че ако обявят премиите коино получават играчите на Лудогорец за теци мачове ще мотивират вного деца да почнат да тренират и родителите им да ги насърчат, ако имат данни.
 

Горе