Милиционер във форума!

Статус
Not open for further replies.
От: Милиционер във форума!

Аз го фиксирах в деня, в който се беше регнал, няколко часа по-късно бе баннат, тогава се вихреше поредната сапунка с гошо кръчмето, може и той да се е правил на интересен и да е регнал тоя ник ей така.
 
От: От: Милиционер във форума!

Наскоро гледах новорегистрирани users тука и в полезрението ми попадна един с много странен псевдоним МВР-POLICE. И най интересното е че само се е регистрирал и не е влизал, и не е пуснал нито една тема, нито един пост. Тоя нещо ме съмнява. Това е форум за предприемачи, не би трябвало ровят куки тука.

Да бе :mrgreen: за всякакви е.
Като гледам много от "предприемачите" се оплакват на всякакви теми и искат да бягат от България - това да търсиш по-лесното, да се оплакваш от политиците (искаш да не крадат, и ако може да не взимат заплати - да дават парите на нас ако може да не работим)
мисля, че не го прави предприемача... той би трябвало да се приспособява към всякакви ситуации и да успява, а не да мрънка.
 
не е баш nortrant така нали уж последните 4 правителства все изтъкват че имаме ниски данъци и евтина квалифицирана работна ръка.... ако това което си написал е на 100% вярно това значи че тези фирми който са се махнали от страните си и са дошли тук не са никакви предприемачи :)

Иначе факта е че е изгодно да си преместиш бизнеса от Англия изцяло в България ако правиш над 200 000 - 300 000 паунда на година,

тук сме повечето предприемачи са С малки бизнеси и микро ентерпрайз бизнеси и за такива бизнес климата е доста суров

http://en.wikipedia.org/wiki/Micro-enterprise

http://en.wikipedia.org/wiki/Small_business

А държавата глези Клас А и Б инвеститорите с над 20 милиона и 10 милиона инвестиции
 
От: Милиционер във форума!

това горе го написах заради един друг коментар, няма да казвай точно кой но ме подразни малко..
я да питам: има ли разлика между предприемач и бизнесмен ? :lol:

ако няма разлика: всеки който има два магазина - предприемач ли е?
 
От: Милиционер във форума!

Аз го фиксирах в деня, в който се беше регнал, няколко часа по-късно бе баннат, тогава се вихреше поредната сапунка с гошо кръчмето, може и той да се е правил на интересен и да е регнал тоя ник ей така.

Ама той бамнат вече ? Супер:beer: Такива да ги няма тука. Браво на Coolice и на Blinky - момчета на място. Имат почерпка от мен. :) И аз се чудех какъв е тоя, регнал се е, нито пост в някоя тема, нито той е пуснал тема, викам абе какъв чеп дири тоя псевдоним тука... Ами нищо чудно и някой да иска да ни плаши, но аз знам че вече форума е докладван в един милиционерски форум. Четох коментарите там на ченгетата, ама като гледам не са го взели на сериозно.
 
От: Милиционер във форума!

Че българските служби бяха разбити и сегашната генерация е зле, ОК, ама няма ченге, което да влезе във форум по работа с ник "ченге". Колкото и да са зле обаче, България е член на НАТО, имат инструктажи, командировки, обмяна на опит и т.н. Онлайн-средата се приема доста насериозно от спецслужбите не само чрез задействане на системи тип "Ешелон", но и чрез непосредствено участие ( а понякога и манипулиране) в дискусиите.

Най-често се по форумите ползват два варианта:

1. Женски ник. Подценява се, мъжете почват да се пъчат и понякога изпускат неща, които не биха споделили в нормално онлайн-общуване. Да не задълбавам, ама принципът е същият, както когато 36% (2011г.) от дамите ползват мъжки никове, само че с диаметрално противоположна цел - да не ги гледат пренебрежително.
2. Умалителен ник. Сифончо, Галфончо, Пънчо, Зрънчо...

Задължително по постовете се пъхат много смайлита. Подсъзнателно, когато се чете пост, в който авторът премига, намига, пляска с ръце и си показва кътниците, той се възприема за по-естествен и по-тъп. Демек, пак се подценява и може по-лесно да получи нужната му информация.
 
От: Re: Милиционер във форума!

ако това което си написал е на 100% вярно това значи че тези фирми който са се махнали от страните си и са дошли тук не са никакви предприемачи :)

Аз братле съм съгласен това дето идва тук е отпадъка от другите държави, хората които не могат да успеят там идват тук и се държат като простаци с работниците в бг., а те щото няма как плаща се търпят.

Преди години работих точно за такъв боклук, който си позволяваше даже да си замерва работниците с обувки.

Няма да си забравя приключвам работа, гася пц. и да си тръгвам излизам той говори по тел махам му с ръка за чао, работниците от цеха излизат и щото си говорили към единия полита обувка през прозорец, като счупва и прозореца. Направо останах като вцепенен дали не му стана нещо на човека.

Това са "Предприемачите" които идват от другите държави да инвестират в бг.

Некадърни пе..ли които идват да правят нещо тук защото там не могат да направят нищо!
 
От: От: Милиционер във форума!

Че българските служби бяха разбити и сегашната генерация е зле, ОК, ама няма ченге, което да влезе във форум по работа с ник "ченге". Колкото и да са зле обаче, България е член на НАТО, имат инструктажи, командировки, обмяна на опит и т.н. Онлайн-средата се приема доста насериозно от спецслужбите не само чрез задействане на системи тип "Ешелон", но и чрез непосредствено участие ( а понякога и манипулиране) в дискусиите.

Най-често се по форумите ползват два варианта:

1. Женски ник. Подценява се, мъжете почват да се пъчат и понякога изпускат неща, които не биха споделили в нормално онлайн-общуване. Да не задълбавам, ама принципът е същият, както когато 36% (2011г.) от дамите ползват мъжки никове, само че с диаметрално противоположна цел - да не ги гледат пренебрежително.
2. Умалителен ник. Сифончо, Галфончо, Пънчо, Зрънчо...

Задължително по постовете се пъхат много смайлита. Подсъзнателно, когато се чете пост, в който авторът премига, намига, пляска с ръце и си показва кътниците, той се възприема за по-естествен и по-тъп. Демек, пак се подценява и може по-лесно да получи нужната му информация.
Звучи забавно.
Зема си регна и аз един милиционерски профил тия дни...
 
От: От: Милиционер във форума!

Звучи забавно.
Зема си регна и аз един милиционерски профил тия дни...

Или земи се дегизирай:

ruso-noke.png


:lol:
 
От: От: Милиционер във форума!

Звучи забавно.
Зема си регна и аз един милиционерски профил тия дни...

Най много да изядеш банана от Coolice и Blinky - те такива милиционерски никове ги бамват по дефоулт, още до като ги фиксират и автоматично им се задейства защитната стена :)
 
От: Милиционер във форума!

ужас и аз си пердаша смайлове навсякаде във всеки форум, сега или ме мислят за ченге или за тъп :(

На мен ми се струва че търсиш внимание, опитваш се да станеш мъченик.
Ника ти е умалителен, "пердашиш" икони яко, определено се представяш за по малък отколкото си и куп други...

В твоя защита ? :) (икона и от мен "колега")
 
От: Re: Милиционер във форума!

Аз братле съм съгласен това дето идва тук е отпадъка от другите държави, хората които не могат да успеят там идват тук и се държат като простаци с работниците в бг., а те щото няма как плаща се търпят.

не разбрах - този предприемач ли е или не?
защото според coolice са.
 
От: Re: Милиционер във форума!

не разбрах - този предприемач ли е или не?
защото според coolice са.

За мен не е, за мен е просто цървул който като не може да прави бизнес в собствената си страна отива там дето хората са гладни и може да си прави каквото иска.
 
От: Re: Милиционер във форума!

За мен не е, за мен е просто цървул който като не може да прави бизнес в собствената си страна отива там дето хората са гладни и може да си прави каквото иска.

Значи аз съм прав, ако и coolice се съгласи с теб.. но ме съмнява: горе каза, че всички са предприемачи
това значи, че само той е прав, а аз и ти - не... :lol:

но нещо не се връзва..горе казваш, че си съгласен с coolice а сега казваш, че не си...
 
От: Re: Милиционер във форума!

Значи аз съм прав, ако и coolice се съгласи с теб.. но ме съмнява: горе каза, че всички са предприемачи
това значи, че само той е прав, а аз и ти - не... :lol:

но нещо не се връзва..горе казваш, че си съгласен с coolice а сега казваш, че не си...

Грешка на мастиката снощи. :)
 
От: Милиционер във форума!

Аз се съмнявам в един новак тук, регнат някъде в края на миналата година. Не съм параноик, просто от известно време този ми е попаднал в полезрението, и му следя всяка дума до точката и запетаята, и си личи че въпросното лице доста е навътре в правните и юридически въпроси, дори взима страна... - страната на корумпираната съдебна система, което доста ме подразни :!: Проследих му внимателно всички постове от както е регнат тук, и никъде не пише че се занимава с нещо каквото и да е от всичките много неща, за което е предназначен форума. Нито веднъж не е задал въпрос за някакъв афилейт, и нито веднъж не е влязъл в дискусия за някоя разплащателна система. Много внимателно му чета постовете, като пресмятам всяка думичка. Усещам нещо гнило, че е доносник и се е регнал във форума да следи и доносничи за предприемачите. За сега няма да споменавам псевдонима му публично тук, ще продължавам да го следя, и ще отговоря само на лични на модераторите.

Бъдете внимателни кой какво споделя, кой колко пари изкарвал и от къде идвали печалбите му. Имаше няколко такива теми пуснати от Даласа. Гледайте да бъдете по дискретни. Да - това е форум за помощ и обмяна на опит за предприемачи, но това не значи че трябва да си разкриваме лична и конфиденциална информация.
 
От: Милиционер във форума!

На мен ми се струва че търсиш внимание, опитваш се да станеш мъченик.
Ника ти е умалителен, "пердашиш" икони яко, определено се представяш за по малък отколкото си и куп други...

В твоя защита ? :) (икона и от мен "колега")

Относно работата търся внимание, относно простотията не особенно , ако някой върже върже, ако не здраве да е :)
 
От: Милиционер във форума!

На мен ми се струва че търсиш внимание, опитваш се да станеш мъченик.
Ника ти е умалителен, "пердашиш" икони яко, определено се представяш за по малък отколкото си и куп други...

В твоя защита ? :) (икона и от мен "колега")
Ти пък пишеш покровителствано, определено искаш да се представиш по-умен, отколкото си:mrgreen:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе