Нов заем от 8 милиарда евро!!!

От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Интересното е,че личната данъчна на Цар Киро г-жа Мента Стоянова се изявява по медиите за коментари.Предлагам гласувалите за ГЕРБ да си разпределят дълга и да го плащат до края на мандата на ТЯХНОТО правителство.Така е най справедливо. :|
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

На мен ми плащат по 35 цента/пост , кой се е прецакал на 20 :D

Сигурно ти дават надценка че си сложил за аватар снимката на вожда ви

Жмичков гледам нещо се изповядваш - Като гледам от къде си вероятно тебе са те обиждали от най ранна детска възраст - щото не се става лесно геррбарстче, ама дали миеш чинии незнам то си е твоя работа все нещо трябва да работиш само с обиди не се преживява
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Това което комунистите го направиха за 10 години като дълг между 1980-90г. масажиста на Т.Живков ще го постигне за една година
Кой за каквото и колкото учил. Тегли кредити и симулирай просперитет. После като дойде друг на власт и тези пари трябва да се връщат, болшинството ще бъдат убедени, че са виновни новите и вероятно ще си върнат Бойко и компания, които надали ще пропуснат да изтеглят още кредити за забаламосване на будалите и така докато съвсем се скапем. Само да решим да правим нещо не гайдата на шепата банкери, които предизвикват това, и следва мизерия за народа. Нужен е дългосрочен план за погасяване на дълговете, а не когато дойде моментът за плащане просто да теглим нов кредит с нови включени лихви и така да плащаме. Теглене на кредити за изплащане на досегашните не е адекватно решение, защото увеличава държавния дълг без полза за народа. Трябва сериозно да се прегледат всичките дългове и да се види кои са реални и кои са теглени криминално (със знанието на банкерите). Криминалните дългове е редно да се обявят за омразен дълг и да не се плащат.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Чудно ми е защо така някой хора действат първосигнално? Защо не видите за 2015-7 колко дълг имаме да погасим и тези 8 милиарда за какъв периода са? Другото вече е дъвкано сто пъти - трябва реформи и рязане на дефицити, дълга в момента лесно ще се управлява ако е до ниво рефинансиране, но уви...
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Блеки дефицитите по същество не са голям проблем ако са в норми

Проблема за БГ е липсата на качествени не продажни политици - липсата на нормална среда за бизнес - липсата на свободни капитали - липсата на реформи в държавно субсидираните сектори - липса на контрол на монополите
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Блеки дефицитите по същество не са голям проблем ако са в норми

Проблема за БГ е липсата на качествени не продажни политици - липсата на нормална среда за бизнес - липсата на свободни капитали - липсата на реформи в държавно субсидираните сектори - липса на контрол на монополите

+1

Просто мисълта ми беше, че не взимаме просто 8 милиарда евра, за 1 година допълнително - иначе непродажни политици това малко като виц :)
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

А, призна ли си сега най-после какво работиш??? Баси работата в адсенса дават мижави пари направо се замислям дали да не почна да минавам към вашата рекламна мрежа :-o :lol:
На мен ми плащат по 35 цента/пост , кой се е прецакал на 20 :D
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

1000 поста - $350
2000 поста - $700
10 000 поста - $3500
100 000 - $35 000
...
:) рекламата е много готина, особено тия последните двама, дето ги въртят.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Имаш в предвид себе си и оня над мен нали?
Имах в предвид и този който бях цитирал де.
1000 поста - $350
2000 поста - $700
10 000 поста - $3500
100 000 - $35 000
...
:) рекламата е много готина, особено тия последните двама, дето ги въртят.
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

А, призна ли си сега най-после какво работиш??? Баси работата в адсенса дават мижави пари направо се замислям дали да не почна да минавам към вашата рекламна мрежа :-o :lol:

Еми идвайте , ако отвориш тема дават 50 цента , на пост по 35 цента. Кой вече се занимава с адсенс , като има БойкоАдс :D
Аз съм доволен , плащат редовно всеки месец. Да живей Бойко !
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Имаш в предвид себе си и оня над мен нали?
Имах в предвид и този който бях цитирал де.

Сега с този нов огромен заем остава да назначат още драскачи,и гледай как изникнали физички,биоложки,химички,астигманички и тем подобни да спамят всяка тема,която съдържа някоя от ключовите им думи...И гледай как се губи битката за Средната земя. :lol::lol:
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Сега с този нов огромен заем остава да назначат още драскачи,и гледай как изникнали физички,биоложки,химички,астигманички и тем подобни да спамят всяка тема,която съдържа някоя от ключовите им думи...И гледай как се губи битката за Средната земя. :lol::lol:
Важно е орките на БСП да не намаляват като численост , че БСП да има някакво присъствие в парламента. Че червените бабички гинат поголовно всяка година и БСП губи гласове така , но орките поне имат прираст.
ПС: айде още 35 цента за днеска. Доволно :D
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Важно е орките на БСП да не намаляват като численост , че БСП да има някакво присъствие в парламента. Че червените бабички гинат поголовно всяка година и БСП губи гласове така , но орките поне имат прираст.
ПС: айде още 35 цента за днеска. Доволно :D

Ясно е за какво се борят орките и троловете.Проблемът е,че ние-белите хора,намаляваме с всеки изминал ден... :(
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ясно е за какво се борят орките и троловете.Проблемът е,че ние-белите хора,намаляваме с всеки изминал ден... :(

Еми как няма намаляваме , като всички млади имат макс 1 дете ? Щото нямат пари да отглеждат повече.... а черните братя все многодетни фамилии. Идва ни края това е ясно. Тенденцията е такава и трябват мерки за да се обърне. Ама не мерките на БСПто да увеличим майчинските на циганите :D
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Имаш в предвид себе си и оня над мен нали?
Имах в предвид и този който бях цитирал де.
Не, бе. Имах предвид рекламата на кредисимо. Ей тия двамата:
[video=youtube;w1PgVY556KY]https://www.youtube.com/watch?v=w1PgVY556KY[/video]
[video=youtube;wXf6VfLV2Jk]https://www.youtube.com/watch?v=wXf6VfLV2Jk[/video]
Тва е! Пари до минути :)!
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Влади зарежи ги герберастчетата те даже ако ги питаш с две ръце биха върнали БСП на власт - Когато мутрите са в опозиция мизата е двойна 1 доларче за отваряне на тема - 70 цената за пост - 100 долара за лежане на жълти павета - 200 долара ако са ранобудни и красиви и окупират нещо дето може да се дава по телевизията в такива моменти чичко сорос не жали парички е виж в украйна налял 5 милиарда
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Знам,знам...Естествен подбор,бате. Лошо наследство,лоши гени,лош матр'ял и...Резултата е стадния ефект. Интересно,дали родителите им се гордеят с тях и дали децата им биха се гордели с тях....:oops:
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Влади зарежи ги герберастчетата те даже ако ги питаш с две ръце биха върнали БСП на власт - Когато мутрите са в опозиция мизата е двойна 1 доларче за отваряне на тема - 70 цената за пост - 100 долара за лежане на жълти павета - 200 долара ако са ранобудни и красиви и окупират нещо дето може да се дава по телевизията в такива моменти чичко сорос не жали парички е виж в украйна налял 5 милиарда

Баси яките цени. Аз съм на по- малко ама пак се изкарват по 500 евро на месец - да има за ядене :D
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Баси яките цени. Аз съм на по- малко ама пак се изкарват по 500 евро на месец - да има за ядене :D

То не е било трудно - полежиш малко на паветата преспиш няколко нощи в университета и си готов с хилядарката - Ама ги нема вече тия времена - Сега лапаницата е само за тесен кръг прасенца, вие на пости - 35 цента постче и едвам избуташ до заплата.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

То не е било трудно - полежиш малко на паветата преспиш няколко нощи в университета и си готов с хилядарката - Ама ги нема вече тия времена - Сега лапаницата е само за тесен кръг прасенца, вие на пости - 35 цента постче и едвам избуташ до заплата.

Не се оплаквам , плаща се по-добре от адсенсе :)
 

Горе