Нов заем от 8 милиарда евро!!!

От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ако руснаците убият родителите ти и приятелката ти, ще хванеш ли оръжието срещу тях?
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Поставяш въпроса по друг начин братле, иначе естествено ще скоча. Обаче точно това целят тъпите американци и подлогите им, но не искам да става така и да се налага да воювам с тях, а това зависи от всеки трезвомислещ българин. Нищо не пречи да се запази неутралитет и да не се бутаме между шамарите, иначе признавам си по мила ми е Русия от колкото САЩ!
Ако руснаците убият родителите ти и приятелката ти, ще хванеш ли оръжието срещу тях?
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Не ти определено си на зплатка до боко тиквата... Пълен предател на България!!!
Защо при всяко управление на БСП банковата система се срутва ? Кои хора ще полетят - тия дето искат Доган и Пеевски пак да управляват България , че да ограбят още една банка ли ?
Стига сънища уни. Една година "експертно управление" ни дойде достатъчно. Никой нормален човек в тая държава не може да иска БСП и ДПС да се върнат на власт. Всяка друга партия , различна от тези (и сателитите им Атака и ББЦ) е по-добре да управлява.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ако руснаците убият родителите ти и приятелката ти, ще хванеш ли оръжието срещу тях?

Вие сте малоумници и тая държава не отива на добре

Първо кажи ми една причина България да бъде нападната от Русия ако не е член на Нато и после ме питай малоумни въпроси ако някой посегне на мой близък дали бих го защитил
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ами имам вече скрипт с гласуване, ако го запусна до няколко часа ще изкривя поне 200 000 обратно + нормално гласувалите, ама нека се излагат келешите.
Абе уни тия от Фактора лъжата за спорт я нямат - били им гласували 20 000 човека и 80% щели да воюват срещу Русия - то бива бива соросоидни кинти ама едно време го правеха някак си с повече мярка
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Първо кажи ми една причина България да бъде нападната от Русия ако не е член на Нато и после ме питай малоумни въпроси ако някой посегне на мой близък дали бих го защитил
Украйна не е член на НАТО, но това не спира Адолф Путин да води братоубиствена война. Тоя можеше да намери някоя държава на изток, да трепе мюсюлмани, или будисти, или някакви други, а не да трепе хора, които говорят един език, имат една вяра и живеят заедно от векове. Тоя е невероятен боклук! И както ни е бесен, че не стана далавера с Белене, ЮП и от бяс, че сме в ЕС, като нищо ще нахлуе тука, да поизтрпе малко българи. Колко му е.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Между другото един контра въпрос към реда, аз си го уважавам много, обаче да си го питам и аз.

Би ли въстанал срещу страната която се е застъпила и е за освобождението ни? Знам, че си си патриот, но патриотично е и това да гледаш на хората които са ти помагали с добро, а не да се биеш със тях.

Иначе реално не мисля, че имаме какъвто и да е шанс да водим война дори и с наша бивша територия Македония или някоя друга, пък какво да говорим за война срещу Русия!
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Между другото един контра въпрос към реда, аз си го уважавам много, обаче да си го питам и аз.
Би ли въстанал срещу страната която се е застъпила и е за освобождението ни? Знам, че си си патриот, но патриотично е и това да гледаш на хората които са ти помагали с добро, а не да се биеш със тях.
Иначе реално не мисля, че имаме какъвто и да е шанс да водим война дори и с наша бивша територия Македония или някоя друга, пък какво да говорим за война срещу Русия!
Щом трепе българи, какво ми пука, че преди 100 години ни бил освобождавал. То освобождаването от тия пиявици си е повече заробване.
Ти па кво ги защитаваш тия пияни боклуци?
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Щом трепе българи, какво ми пука, че преди 100 години ни бил освобождавал. То освобождаването от тия пиявици си е повече заробване.
Ти па кво ги защитаваш тия пияни боклуци?

Абе хохъл малоумен - както авторитетно се изказа по нагоре що Путин да не трепе хохли след като те нападат руснаци - Когато Българите започнат да трепат руснаци тогава може да се притесняваш за това дали Руснаците ще почнат да ни сипват бомби по главите.

А това може много скоро да се случи допускаме ли американски бази на своя територия и педалчето президент и министърчетата герберастчета да ходят и да разправят как Русия ни била враг.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Хващал ли си калашник някога?
Щом трепе българи, какво ми пука, че преди 100 години ни бил освобождавал. То освобождаването от тия пиявици си е повече заробване.
Ти па кво ги защитаваш тия пияни боклуци?
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Между другото, песен в тубата за Донбаск с вирус от два дни се боря с нея. Дали там имат ресурса за да го направят??? :lol:
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Абе стига глупости бе човек, 16 милиарда за рефинансиране, а мналата година оревахте орталъка зареди един милиард точно за рефинансиране при орешарски. Чак ми е смешно как се излагате като кифладжиии :lol:

Бъркаш беше дефицитен, както виждаш и тук имам абсолютно същият аргумент както преди - върни се и виж. Не бъркай рефинансиране с дефицитно покриване :)
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ако излезе вярна новината,че ще купуват танкове и самолети за 2,2 млрд. евро, ще лъсне истината за "рефинансирането" на дълга. :)
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ако излезе вярна новината,че ще купуват танкове и самолети за 2,2 млрд. евро, ще лъсне истината за "рефинансирането" на дълга. :)

Ако я разкрие Мая Манолова помисли пак дали е истина. Че едно време и за бюлетините лъсна истината , ама после се оказа , че Мая поизлъгала :D
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Бърни,НЕруски танкове и самолети(щото ние само руски имаме и сме имали до сега) няма как да ги скрият нито кюстендилската слива,нито банкянската тиква.Скоро ще разберем...
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Да поизлъгала е Мая - Те и за апартаментите на Цветанов ни лъжат че има няколко незаконно придобити - И за Мишо Бирата ни излъгаха че всичко е наред - И за амфетамините и криминалното досие на Боко ни лъжат - И за имотните далавери на педала ви президент ни лъжат и за Чората дето го взривиха ни лъжат - И за 50-те поръчкови убийства по времето на Боко ни лъжат сега ще се окаже че ни лъжат и за 2.2-та милиарда ще се окаже че всъщност са 2.19

Въобще всички са се наговорили да лъжат против ГРОБ
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Норти ти си отчайващ случай - Точно ГРОБ са като циганите ти да си видял циганин да спестява - Идват на власт опоскват фискалният резерв и почват а теглят заеми.


Искам да ми кажеш три причини защо мразиш БСП и три причини да харесваш ГРОБ - Освен кинтите на Сорос

Не мразя бсп, просто не ги харесвам :)
но най-много ме дразни лицемерието на съсела, който дори няма мъжеството да излезе и да каже - "Промених си решението!"
винаги се крият зад Партията и въпросът #КОЙ? не случайно се отнася до тях, защото при тях няма човек който да може да носи отговорност. Щом не са се научили на това, как очакват да печелят...

Относно анкетата към която е публикуван линк на предната страница - малоумна работа. малоумен въпрос като за малоумен таргет..жалко, че получиха линк и от този форум (обикновено блиц обират овациите на червените боклуци).
Нито България, нито Русия ще обявява война на другата в близко бъдеще. Най-малкото защото нито една от двете страни не е засегната от другата.
 

Горе