Нов заем от 8 милиарда евро!!!

От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Не се оплаквам , плаща се по-добре от адсенсе :)

Бърни,ама ти тук по има няма 15-20 поста на ден правиш,не са ли малко стинките?Или тъчеш на 2 и повече стана? :wink:
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Бърни,ама ти тук по има няма 15-20 поста на ден правиш,не са ли малко стинките?Или тъчеш на 2 и повече стана? :wink:

хахаха да де , защото стотинките са малко , сега съм в Ирландия да поработвам допълнително :D
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Със 16 милиарда ще ни загроби гроб!!!
16 000 000 000 нов външен заем за БЪЛГАРИЯ ! с 10% лихва за 30 години
Няма по-нагли крадливи долни и прости от герберските мърши!
 
Последно редактирано:
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Добре, бе Боби и т.н. що не чете не мога разбера това е рефинансиращ дълг и няма да е 10% лихва, че и до 30 - всеки матуритет е с различна лихва колкото по краткосрочен толкова по-ниска и обратно а и 10% трябва нещо доста сериозно да стане, че да ни дадът просто защото над 7+% при дългoсрочните държавата е на прага на фалит. Прав си за крадливостта, защото не могат направя балансиран, че и излишък в бюджета - не че не могат, а не иска, и не че не искат, а просто си е политически край - край на популизма, никой не иска да приключи веселбата и това е така от 2005 на сам - всечи раздуват разходите и обещанията.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Абе стига глупости бе човек, 16 милиарда за рефинансиране, а мналата година оревахте орталъка зареди един милиард точно за рефинансиране при орешарски. Чак ми е смешно как се излагате като кифладжиии :lol:
Добре, бе Боби и т.н. що не чете не мога разбера това е рефинансиращ дълг и няма да е 10% лихва, че и до 30 - всеки матуритет е с различна лихва колкото по краткосрочен толкова по-ниска и обратно а и 10% трябва нещо доста сериозно да стане, че да ни дадът просто защото над 7+% при дългoсрочните държавата е на прага на фалит. Прав си за крадливостта, защото не могат направя балансиран, че и излишък в бюджета - не че не могат, а не иска, и не че не искат, а просто си е политически край - край на популизма, никой не иска да приключи веселбата и това е така от 2005 на сам - всечи раздуват разходите и обещанията.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Даже той няма да е рефинансиране на дълга, а рефинансиране на медийните пропаганди на великия вожд, дето проглошиха ушите на всички хора, че току виж бил пукнал. Ех как щях да се радвам наистина да беше паднал тъпашкия самолет и да се свърши един път за винаги всичко.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Абе стига глупости бе човек, 16 милиарда за рефинансиране, а мналата година оревахте орталъка зареди един милиард точно за рефинансиране при орешарски. Чак ми е смешно как се излагате като кифладжиии :lol:

как може да сравняваш герб с бсп? вторите живеят (работят) ден за ден, точно както циганите
един път докопали се до властта знаят, че това ще е - колкото може да откраднат, толкова - друг път скоро няма да има (за разлика от герб които имат президент, кметове на (почти всички големи градове), печелят всички парламентарни избори - и искат не искат, трябва да мислят поне за няколко год напред ако желаят да запазят позициите си (а при бсп няма такова нещо, нито позиции, нито нещо да губят - бабичките ще ги поддържат в парламента с 5-10% и това е)

БСП нямат амбиции да ПЕЧЕЛЯТ, те живеят за да ГУБИ герб
и последно доказателство са думите на СЪСЕЛА: бил е в Бургас и казал: "следващия кмет ще е от герб ако ние позволим"
от тези думи може да изведен два извода:
- те нямат цели. Не искат да печелят, но искат герб да загуби.
- ако кмет стане отново от ГЕРБ, то значи БСП са позволили и не знам как ще се чувстват червените боклуци
 
Последно редактирано:
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Не сравнявам бсп с гроб, гроб ги сравнявам с турският геноцид над народа на България, както и всички останали седесари реаниматори и боклуци които окрадаха всичко създадено с много труд от народа дето лидера ти сега го нарича лош матрял.
как може да сравняваш герб с бсп? вторите живеят (работят) ден за ден, точно както циганите
един път докопали се до властта знаят, че това ще е - колкото може да откраднат, толкова - друг път скоро няма да има (за разлика от герб които имат президент, кметове на (почти всички големи градове), печелят всички парламентарни избори - и искат не искат, трябва да мислят поне за няколко год напред ако желаят да запазят позициите си (а при бсп няма такова нещо, нито позиции, нито нещо да губят - бабичките ще ги поддържат в парламента с 5-10% и това е)

БСП нямат амбиции да ПЕЧЕЛЯТ, те живеят за да ГУБИ герб
и последно доказателство са думите на СЪСЕЛА: бил е в Бургас и казал: "следващия кмет ще е от герб ако ние позволим"
от тези думи може да изведен два извода:
- те нямат цели. Не искат да печелят, но искат герб да загуби.
- ако кмет стане отново от ГЕРБ, то значи БСП са позволили и не знам как ще се чувстват червените боклуци
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

исках да кажа "приравняваш"
то и аз ги сравнявам - като двете най-големи партии, нормално
лошото е, че бсп не печели никакви точки (а и НЯМА желание за това както разбираме от изплютото от съсела)
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

как може да сравняваш герб с бсп? вторите живеят (работят) ден за ден, точно както циганите

Норти ти си отчайващ случай - Точно ГРОБ са като циганите ти да си видял циганин да спестява - Идват на власт опоскват фискалният резерв и почват а теглят заеми.


Искам да ми кажеш три причини защо мразиш БСП и три причини да харесваш ГРОБ - Освен кинтите на Сорос
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

От както Герб са на власт държавата процъфтява-че и връзва,ама примка,да видим кой ще и бутне стола,ама те с тяхния акъл,сами ще си го бутнат....
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ето защо са паричките за лизачите на черни задници:

Правителството окървави България – от Бургас към Украйна пътува кораб с НАТО-вски боеприпаси


2,2 милиарда евро даваме за танкове и самолети “Made in USA”

Хайде сега герберастите да ми разяснят, що е толкова наложително това??? Хората бедстват, и повярвайте ми, скоро срещу шопия ще полетят много хора!!!
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ето защо са паричките за лизачите на черни задници:

Правителството окървави България – от Бургас към Украйна пътува кораб с НАТО-вски боеприпаси


2,2 милиарда евро даваме за танкове и самолети “Made in USA”

Хайде сега герберастите да ми разяснят, що е толкова наложително това??? Хората бедстват, и повярвайте ми, скоро срещу шопия ще полетят много хора!!!

Ами те трябва и нов правителствен самолет да си купят, предполагам ще е Банкя Форс 1 с подсигурени колесници. Няма как да се ухиля обаче,понеже положението е трагично.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ето защо са паричките за лизачите на черни задници:

Правителството окървави България – от Бургас към Украйна пътува кораб с НАТО-вски боеприпаси


2,2 милиарда евро даваме за танкове и самолети “Made in USA”

Хайде сега герберастите да ми разяснят, що е толкова наложително това??? Хората бедстват, и повярвайте ми, скоро срещу шопия ще полетят много хора!!!

Защо при всяко управление на БСП банковата система се срутва ? Кои хора ще полетят - тия дето искат Доган и Пеевски пак да управляват България , че да ограбят още една банка ли ?
Стига сънища уни. Една година "експертно управление" ни дойде достатъчно. Никой нормален човек в тая държава не може да иска БСП и ДПС да се върнат на власт. Всяка друга партия , различна от тези (и сателитите им Атака и ББЦ) е по-добре да управлява.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Абе уни тия от Фактора лъжата за спорт я нямат - били им гласували 20 000 човека и 80% щели да воюват срещу Русия - то бива бива соросоидни кинти ама едно време го правеха някак си с повече мярка
 

Горе