Орешарски подаде оставка !

От: Орешарски подаде оставка !

Хахах в тая тема само бисери, баковата криза била докарана от бойко докато ядял филии на двора в банкя, а ктб била фалирала благодарение на публикации из фаце-то, уникални сте еиииии :)

само с едно мога се съглася от поста на уни, вярно сме малък, но много прост народ ...
 
От: Орешарски подаде оставка !

Според мен въпроса е дали ще има предсрочни избори или сега с мандата, който ще вземат ГЕРБ ще направят правителство + ДПС :)

Дали ще се нагледаме на поредният цирк ?
 
От: Орешарски подаде оставка !

Според мен въпроса е дали ще има предсрочни избори или сега с мандата, който ще вземат ГЕРБ ще направят правителство + ДПС :)

Дали ще се нагледаме на поредният цирк ?

това да не ти е волен, като види малко кинта и да се фаща за палците - много ясно, че се отива на избори..
 
От: Орешарски подаде оставка !

Според мен въпроса е дали ще има предсрочни избори или сега с мандата, който ще вземат ГЕРБ ще направят правителство + ДПС :)

Дали ще се нагледаме на поредният цирк ?
ДПС е желан партньор само от БСП. Жаждата за власт ги накара да продадат държавата на Доган.
Нали знаеш че Герб спечели предните избори и не се коалира с ДПС. А БСП и Атака се самоубиха...
 
От: Орешарски подаде оставка !

Твърдиш, че премиерът на България целенасочено е оставил да фалира банка, в която има стотици милион държавни пари. Включително пари на общини, държавни предприятия, агенции и др., които сега са в колапс и не могат да работят? Това как го научи? За пръв път чувам за такова нещо. Не съм видял статии по въпроса. И какъв е тоя апарат, който е атакувал КТБ? Банката си замина заради умишлено създадена в интернет истерия, която накара много хора да хукнат да теглят пари. А откъде са ти данните за това, че държавата пак е дала пари на ПИБ, за да ги спасява?
Направил е каквото трябва, когато трябва. По закон БНБ отговаря за банките, а БНБ се отчита само пред Народното събрание. Когато стана ясно, че има атака срещу банковата система правителство предотврати верижната реакция, която можеше да срине други банки, както и цялата финансова система на страната. Задействаха ДАНС и МВР и арестуваха извършителите на атаките. Чудно ми е, че питаш, тъй като по всички медии само за това се говореше. Ето я цялата схема. Това са действията на правителството. Направиха всичко възможно, че и отгоре, тъй като се оказа, че законите за защита от подобни атаки не струват и трябва да се измислят други причини за арестуване на виновниците. После ги освободиха от ареста, тъй като няма как да ги задържат, но поне атаката беше напълно спряна. Това, че министрите и премиера после не са обикаляли като цветарки да се хвалят по медиите не означава, че не са се справили със ситуацията.
или си пиян, или си наивен, или пък последния месец не си бил в България щото си брал банани в Лондон!
 
От: Орешарски подаде оставка !

Значи Борисов твърди, че ако няма 121 депутата, няма да се коалира и ще стои в опозиция.
Според мен това са партенки, само и само за да си вдигне гласовете.

Реалността е че тая тиква жадува за власт, това му е болестно състояние и втори път да е в опозиция и далеч от кинтите няма да стои.
Ако трябва и с ДПС ще се оножда, дори и с БСП заедно, само и само да е във властта.

ПС: Не виждам нищо странно ГЕРБ + БСП следващо правителство, то и двете партии са на комунистически отрочета
 
Много сте зле честно, сега от герб като спечелят изборите и ще ни ебат мамата за още 10 години напред. Пирова победа е тази оставка.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Много сте зле честно, сега от герб като спечелят изборите и ще ни ебат мамата за още 10 години напред. Пирова победа е тази оставка.

Гласувай за БСП-то тогава. Те една година ни управляваха страхотно. Чак мандатоносителя избяга в Брюксел след като се кле , че няма да ходи. Що за позор и крах е това....
 
От: Орешарски подаде оставка !

Гласувай за БСП-то тогава. Те една година ни управляваха страхотно. Чак мандатоносителя избяга в Брюксел след като се кле , че няма да ходи. Що за позор и крах е това....
За никой няма да гласувам, че както ви чета глупостите тук ми се повдига. А сте уж интелигентни хора, не ми се мисли как размишлява бай Герги от Трънково.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Къде ги видя тез интелигентни хора, тук масата са последователи, на мутри, пожарникари или на хранилка на гроб. Ама аз си казах Прост народ слаба държава.
Колкото до това, с което спекулираха сумати и време, че правителството било взело милярд лева, сега гроб от трибуната на народното събрание, казаха че искали 5-6 да вземат дълг. Обаче това никой няма да го отчете.
Нищо, да се радват сега, ама той на повечето им много лесно, оня стои в англия, и плюе като ненормален, ама що не дойде тук в бг. да си поживее, да прави бизнес, нали е ПРЕДПРИЕМАЧ. Интересно, какво ли е предприел освен бягането от България.
Айде сега, стягайте всички дупарите, и коланите, че ша ва мандръса пак мутрагена сумати и време. После, да не съм видял теми, влезнаха в офис на фирма полицията, извзеха всичките компютри, разбиха еди колко си фирми, и бизнес. ЗАСЛУЖАВАТ СИ ГО.
Иначе на този който си писал, го боли фарчилото, за това, него не му пука въобще зза България и за българите. ЧЕСТИТА В ПАК МУТРЕНСКА ДЪРЖАВА..... СЪС ЗДРАВЕ ДА ВИ ИЗКЛАТЯТ...

П.С. uphero, извинявай, че репликирам върху теб, но просто да ти изясня картинката, че се беше позагубил известно време.

За никой няма да гласувам, че както ви чета глупостите тук ми се повдига. А сте уж интелигентни хора, не ми се мисли как размишлява бай Герги от Трънково.
 
От: От: Орешарски подаде оставка !

Къде ги видя тез интелигентни хора, тук масата са последователи, на мутри, пожарникари или на хранилка на гроб. Ама аз си казах Прост народ слаба държава.
Колкото до това, с което спекулираха сумати и време, че правителството било взело милярд лева, сега гроб от трибуната на народното събрание, казаха че искали 5-6 да вземат дълг. Обаче това никой няма да го отчете.
Нищо, да се радват сега, ама той на повечето им много лесно, оня стои в англия, и плюе като ненормален, ама що не дойде тук в бг. да си поживее, да прави бизнес, нали е ПРЕДПРИЕМАЧ. Интересно, какво ли е предприел освен бягането от България.
Айде сега, стягайте всички дупарите, и коланите, че ша ва мандръса пак мутрагена сумати и време. После, да не съм видял теми, влезнаха в офис на фирма полицията, извзеха всичките компютри, разбиха еди колко си фирми, и бизнес. ЗАСЛУЖАВАТ СИ ГО.
Иначе на този който си писал, го боли фарчилото, за това, него не му пука въобще зза България и за българите. ЧЕСТИТА В ПАК МУТРЕНСКА ДЪРЖАВА..... СЪС ЗДРАВЕ ДА ВИ ИЗКЛАТЯТ...

П.С. uphero, извинявай, че репликирам върху теб, но просто да ти изясня картинката, че се беше позагубил известно време.
Аллах акбар
 
От: От: Орешарски подаде оставка !

Виж, всега какво успокоение ще има и в форума от привържениците на тиквата, ще млъкнат и няма да се обаждат никога повече :D
Аллах акбар
 
От: Орешарски подаде оставка !

За никой няма да гласувам, че както ви чета глупостите тук ми се повдига. А сте уж интелигентни хора, не ми се мисли как размишлява бай Герги от Трънково.

Не гласувай. ДПС се радват на такива интелекти като теб. Така циганите , които гласуват под строй, ти определят бъдещето.
За уни каквото и да се каже е излишно. Той като се изпусне в гащите и търси къде е Бойко, дето му е направил тая злина.
Важното днес е да се разбере - БСП и ДПС окрадоха държавата и си тръгват. Тепърва ще изплуват паричните дупките , които остават и следващите трябва да оправят. Те сами си признаха за 500 милиона по-малко приходи от предвиденото , но има още много много дето премълчават.

Ето и какво каза Орехчо за Пеевски :
"E, рано е още!". Така отговори с усмивка премиерът Пламен Орешарски на журналистически въпрос дали няма все пак няма да отговори на въпроса кой му е предложил Делян Пеевски за шеф на ДАНС.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Глупаво е да не се гласува, аз лично обаче мноого бих се учудил, ако някой от този форум открито признае, че ще гласува за БСП. То просто това няма логично обяснение.
 
От: Орешарски подаде оставка !

И ти ли проспа управлението на ГРОББББББ. Хора спомнете си какво беше, през ден изскачаха теми за фалирали фирми, за терор над бизнеса, за показни акции на тоя дето уж трябва да е в затвора с вожда ви заедно. Сума и хора от форума изпищяха с фалиран бизнес иззети техники и какво ли още не. ОТВОРЕТЕ СИ ОЧИТЕ, ЗАЩОТО СЪЩОТО ВИ ЧАКА ПАК, АКО СИ ГО ВЪРНЕТЕ ТОЯ НА ВЛАСТ. НЕ СЛУШАЙТЕ ПЛАТЕНИЯ ДРАСКАЧ ПО-ГОРЕ НЕГО ГО БОЛИ ОНАЯ РАБОТА ЗА ТОВА, КАК НЕ МОЖАХТЕ ДА ГО ОСЪЗНАЕТЕ....

С лека поправка, де Вие си го върнахте вече. И забележете, сега как ще спадне активността на някои от потребителите в форума. ;)

Глупаво е да не се гласува, аз лично обаче мноого бих се учудил, ако някой от този форум открито признае, че ще гласува за БСП. То просто това няма логично обяснение.
 
От: Орешарски подаде оставка !

И когато ГЕРБ и ДПС направят коалиция, ще го питаме бърнчо къде ще се завре от срам :lol:
 
От: Орешарски подаде оставка !

Е, те дне си се ракуваха прегръщаха докато се изнасяха гроб от залата :D
И когато ГЕРБ и ДПС направят коалиция, ще го питаме бърнчо къде ще се завре от срам :lol:
 
От: Орешарски подаде оставка !

И когато ГЕРБ и ДПС направят коалиция, ще го питаме бърнчо къде ще се завре от срам :lol:

Ти къде се завря като се целунаха Местан и Съсела ? Или мина към ББЦ ?

Уни всички помним как за една година червена хунта забави всички реформи , забатачи държавата с дългове и фалира една банка заради едно дебело прасе.
Помним и показната акция на жандармерията по селата , дето хванаха 1 крадец на картофи и друг на кокошки. Помним и че дигнаха детските за циганските майки , помним и че не отвориха 250 к работни места. Помним и Костинбродската афера , помним и новия изборен кодекс на Мая Кюстендилска , с който " Герб никога нямаше да спечелят избори" - е пак спечелиха майче. Помним и Пеевски за шеф на Данс , помним и Циганина дето сложиха за народен представител.
На 5 Октомври всичко ще си спомним и ще гласуваме.
 
От: Орешарски подаде оставка !

И ти ли проспа управлението на ГРОББББББ. Хора спомнете си какво беше, през ден изскачаха теми за фалирали фирми, за терор над бизнеса, за показни акции на тоя дето уж трябва да е в затвора с вожда ви заедно. Сума и хора от форума изпищяха с фалиран бизнес иззети техники и какво ли още не. ОТВОРЕТЕ СИ ОЧИТЕ, ЗАЩОТО СЪЩОТО ВИ ЧАКА ПАК, АКО СИ ГО ВЪРНЕТЕ ТОЯ НА ВЛАСТ. НЕ СЛУШАЙТЕ ПЛАТЕНИЯ ДРАСКАЧ ПО-ГОРЕ НЕГО ГО БОЛИ ОНАЯ РАБОТА ЗА ТОВА, КАК НЕ МОЖАХТЕ ДА ГО ОСЪЗНАЕТЕ....

С лека поправка, де Вие си го върнахте вече. И забележете, сега как ще спадне активността на някои от потребителите в форума. ;)

Браво душе - много точно казано, но не се шашкай - тиквата няма да управлява повече. Бърни, примири се - помияра от Банкя отива в историята, като едно от най-катастрофалните бедствия, сполетели България.
 

Горе