Орешарски подаде оставка !

От: Орешарски подаде оставка !

вярно сме малък, но много прост народ ...

Да за съжаление,и никога няма да се оправиме

Едно е много жалко,вие които гласувате за Боко,не виждате ли от изявите по медиите и др.че е адски прост,много ми е забавно да гледам интервюта на Боко,умирам от смях.
Разберерете Боко не е алтернатива на комунистите,не слагайте начело на България неграмотна мутра!
 
От: Орешарски подаде оставка !

Браво душе - много точно казано, но не се шашкай - тиквата няма да управлява повече. Бърни, примири се - помияра от Банкя отива в историята, като едно от най-катастрофалните бедствия, сполетели България.
Нанке в историята замина Волен лудия , че се продаде на турците. БСП ги следват в батака. Като дойде Бойко ще оправи законите и ще ти тръгне пак банкрутиралото бизнесче - не бой се. Най-големите катастрофи за България са именно по времето на БСП ((Луканов, Виденов, Орешарски) . На БСП от последните 2 управления ВИНАГИ има спрени пари по европейските програми. С една дума след тях винаги е БАТАК.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Душко, голям си оптимист, аз дори направо бледнея пред теб. :) За жалост, обаче фактите и промиването на мозъци по медиите продължават, и хората като брън, мрън и останалите им влияе като дрогичка, и не виждат истината.

Обаче, той техния лидер си го каза, АЗ СЪМ ПРОСТ, И ВИЕ СТЕ ПРОСТИ ЗНАЧИ СЕ РАЗБИРАМЕ. Пък инак брън, претендирал за интелект, работел в англия в it Конпания, недоказано, щото на-дали е работил до частник някога през живота си, особено в тази сфера някой постоянно те гледа какво правиш и работиш, а форум може да отвориш само по обяд докато ти е обедната почивка, ако през това време нямаш нужда да обядваш или нещо от рода.

Ама той нали сме ПРОСТИ, ВЕРВАЙТЕ МУ :lol:

Браво душе - много точно казано, но не се шашкай - тиквата няма да управлява повече. Бърни, примири се - помияра от Банкя отива в историята, като едно от най-катастрофалните бедствия, сполетели България.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Уни , момче просто, виж статистиката какви са гласоподавателите за различните партии. От селата и циганите - гласуват за ДПС и БСП. Във всички големи градове и най-много хора с висше образование гласуват за Герб. Ти ли си най-умния от всички в БЪлгария ?
 
От: Орешарски подаде оставка !

Ами, не не съм, но съм един от доста, но за жалост ти не си. Както знаеш и си ми го натяквал доста пъти, не съм гласувал, защото не виждам за кой.
Избегна ми въпроса, обаче? Аз си спомням като работех за белгиец (като it, програмист дизайнер и какво ли още не) и в форум можех да влезна само по обедната почивка или след работа, толкова ли е леко отношеието към служителите в фирмата в която работиш като "it специалист" или ама хайде да не продължавам....
Уни , момче просто, виж статистиката какви са гласоподавателите за различните партии. От селата и циганите - гласуват за ДПС и БСП. Във всички големи градове и най-много хора с висше образование гласуват за Герб. Ти ли си най-умния от всички в БЪлгария ?
 
От: Орешарски подаде оставка !

Не ка Бърна да коментира факта за 300 000 фалирали фирми по времето на ГЕРБ!

Или ще отрече че това е факт.

Реално мен ме притеснява говоренето за коалиция между РБ и ГЕРБ , по принцип до някъде симпатизирам на РБ, защото харесвам десните политики /ГЕРБ никога не са имали дясна политика, никога няма и да имат/ и тези говорения за евентуална такава коалиция ме отдръпват от РБ.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Аз, пък и на тях не симпатизирам братле, хората които разпродадоха и фалираха държавата им дърпат конците.
Не ка Бърна да коментира факта за 300 000 фалирали фирми по времето на ГЕРБ!

Или ще отрече че това е факт.

Реално мен ме притеснява говоренето за коалиция между РБ и ГЕРБ , по принцип до някъде симпатизирам на РБ, защото харесвам десните политики /ГЕРБ никога не са имали дясна политика, никога няма и да имат/ и тези говорения за евентуална такава коалиция ме отдръпват от РБ.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Нанке в историята замина Волен лудия , че се продаде на турците. БСП ги следват в батака. Като дойде Бойко ще оправи законите и ще ти тръгне пак банкрутиралото бизнесче - не бой се. Най-големите катастрофи за България са именно по времето на БСП ((Луканов, Виденов, Орешарски) . На БСП от последните 2 управления ВИНАГИ има спрени пари по европейските програми. С една дума след тях винаги е БАТАК.

Нанке може да викаш на майка си ако се казва така - аз се обръщам към теб, както всички и мисля, че това не те обижда - а ако да, ще ползвам официалния ти ник. Сега: спри да повтаряш за тия умни и красиви, щото разсмя и колорадския бръмбар вече. Изборите са през октомври - дотогава много неща могат да се променят, пък дай боже и мръсната гнида да пукне, та да си отдъхне народа.
 
От: Орешарски подаде оставка !

А ей туй е приказка душко :lol:
Нанке може да викаш на майка си ако се казва така - аз се обръщам към теб, както всички и мисля, че това не те обижда - а ако да, ще ползвам официалния ти ник. Сега: спри да повтаряш за тия умни и красиви, щото разсмя и колорадския бръмбар вече. Изборите са през октомври - дотогава много неща могат да се променят, пък дай боже и мръсната гнида да пукне, та да си отдъхне народа.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Нямам пищов освен тоя в гащите, ама той само убаво ще му прави, иначе да съм го гръмнал до сега :D
 
От: Орешарски подаде оставка !

Ами, не не съм, но съм един от доста, но за жалост ти не си. Както знаеш и си ми го натяквал доста пъти, не съм гласувал, защото не виждам за кой.
Избегна ми въпроса, обаче? Аз си спомням като работех за белгиец (като it, програмист дизайнер и какво ли още не) и в форум можех да влезна само по обедната почивка или след работа, толкова ли е леко отношеието към служителите в фирмата в която работиш като "it специалист" или ама хайде да не продължавам....
Не е леко отношението. Когато съм на работа се работи , когато съм в България - почивам по цял ден. Дано на 5ти съм тук , че да пусна един глас.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Нанке може да викаш на майка си ако се казва така - аз се обръщам към теб, както всички и мисля, че това не те обижда - а ако да, ще ползвам официалния ти ник. Сега: спри да повтаряш за тия умни и красиви, щото разсмя и колорадския бръмбар вече. Изборите са през октомври - дотогава много неща могат да се променят, пък дай боже и мръсната гнида да пукне, та да си отдъхне народа.

нандибанди - нанке. Бърни не ми викай никой освен ти и уни. Когато не искаш някой да се обръща по някакъв начин към теб не ми пиши Бърни. Дали ме обижда или не си е мой проблем. Умалително е и не ми е ника. БърнЕкс се произнася не Бърни.
За умни и красиви не знам , но статистиката говори , че над 40 % от хората с висше са за Герб, както и голяма част от младите. Пенсионерите , турците и циганите са по другите партии. Това са факти не твърдения. И колкото и да се напъваш , Герб пак ще бият на изборите. Вече въпроса е дали ще имат процентите да управляват сами или да се търси коалиция (дай боже с реформаторите).
 
От: Орешарски подаде оставка !

Умните и красивите гласуват за една доказано проста и смешна мутра :D
Ако тези са интелигентните хора в България,значи вече сме стигнали дъното и продължаваме да дълбаем
 
От: Орешарски подаде оставка !

Умните и красивите гласуват за една доказано проста и смешна мутра :D
Ако тези са интелигентните хора в България,значи вече сме стигнали дъното и продължаваме да дълбаем

Човече, от снощи искам и ще намеря къде да ти дам реп, пък ти ще си знаеш, че е за постовете ти в тая тема, а оня смешко, дето изгорял ли е или е изпържен даже няма да го коментирам - ще бие на изборите, ама друг път.:)
 
От: Орешарски подаде оставка !

Малко факти:

Всеки, оплют тотално направи нещо положително:

Костов - валутния борд и ни изправи от кризата
НДСВ - махнаха казармата
ГЕРБ - нови пътища и махнаха пушенето.

БСП...не се сещам нищо, ама нищо положително да са направили...Поправете ме ако греша.

Това са фактите...
 
От: Орешарски подаде оставка !

Аз, ще ти дам съотношение, на поне двама които са с "висше гласували за боко" които ми званяха постоянно близо 10 години, кое как и какво да правят на работата си, и как да си оправят осирането.
Това ли е образованието на хорта гласуващи за гроб които толкова много ги възхваляваш?
Ще ти цитирам шефа ми последния който съм имал от вече близо седем години Белгиец. Когато ме наемаше знаеш ли какво ми каза?
Ще ти споделя, дано поне това разбереш.
Не, ме интересува дипломата ти, или какво и кога си правил. Сядай тука на компа искам да ми направиш това, и това ти е интервюто за работа. После след-като се разбрахме за заплати и всичко си говорихме и на тема за дипломите издавани тук, и човека си каза ясно, през мен са минали много хора, аз не вярвам на дипломите в България, за мен те са просто хартийки.
Направи си ти сметката колко, от хората с "висше образование" работят на държавна служба, и ще разбереш кой и защо гласува за ГРОБ.

П.С. Казвам за двама, а иначе са много повече, просто не мога да водя статистика за всичко.

нандибанди - нанке. Бърни не ми викай никой освен ти и уни. Когато не искаш някой да се обръща по някакъв начин към теб не ми пиши Бърни. Дали ме обижда или не си е мой проблем. Умалително е и не ми е ника. БърнЕкс се произнася не Бърни.
За умни и красиви не знам , но статистиката говори , че над 40 % от хората с висше са за Герб, както и голяма част от младите. Пенсионерите , турците и циганите са по другите партии. Това са факти не твърдения. И колкото и да се напъваш , Герб пак ще бият на изборите. Вече въпроса е дали ще имат процентите да управляват сами или да се търси коалиция (дай боже с реформаторите).
 
От: Орешарски подаде оставка !

Не ка Бърна да коментира факта за 300 000 фалирали фирми по времето на ГЕРБ!

Или ще отрече че това е факт.

Реално мен ме притеснява говоренето за коалиция между РБ и ГЕРБ , по принцип до някъде симпатизирам на РБ, защото харесвам десните политики /ГЕРБ никога не са имали дясна политика, никога няма и да имат/ и тези говорения за евентуална такава коалиция ме отдръпват от РБ.

РБ няма да е патерица на правителство начело с ББ и ЦвЦв, затова толкова се вайка, че няма да има 121 копчета г-н бойко, Петър Москов е достатъчно категоричен за това.

я мини тоя тест/15-20 минути/ - http://www.politicalcompass.org/test

герб беше дясно-ляво-популистко правителство, по мутренския начин - като не си от нас - си против нас и те мачкаме с държавния валяк, достатъчно договори подписа за ВЕИ централи, а потребителя да го духа/дясно/, не съкрати администрация, не намали заплати/ляво/, резна бюджета на банските старци/дясно-популистко/, не намали регулацията/лицензи, разрешителни, такси/ на държавата/ляво/, общо взето не пипна нищо, което можеше да му отнеме електорат, общо взето всичко се изчерпа с вайкане покрай блатото, в което ни остави царя...
 
От: От: Орешарски подаде оставка !

За гроб си прав на 100% , но тези които ги мислиш за дясно са пак подлоги като тях. За жалост нито дясното, нито лявото е нещо в България в момента.
РБ няма да е патерица на правителство начело с ББ и ЦвЦв, затова толкова се вайка, че няма да има 121 копчета г-н бойко, Петър Москов е достатъчно категоричен за това.

я мини тоя тест/15-20 минути/ - http://www.politicalcompass.org/test

герб беше дясно-ляво-популистко правителство, по мутренския начин - като не си от нас - си против нас и те мачкаме с държавния валяк, достатъчно договори подписа за ВЕИ централи, а потребителя да го духа/дясно/, не съкрати администрация, не намали заплати/ляво/, резна бюджета на банските старци/дясно-популистко/, не намали регулацията/лицензи, разрешителни, такси/ на държавата/ляво/, общо взето не пипна нищо, което можеше да му отнеме електорат, общо взето всичко се изчерпа с вайкане покрай блатото, в което ни остави царя...
 
От: Орешарски подаде оставка !

Човече, от снощи искам и ще намеря къде да ти дам реп, пък ти ще си знаеш, че е за постовете ти в тая тема, а оня смешко, дето изгорял ли е или е изпържен даже няма да го коментирам - ще бие на изборите, ама друг път.:)
Като ти предложих да заложиш пари защо се покри като мишка ? Да повторя предложението. Аз казвам , че Герб ще победят на изборите , ти казваш , че няма. След изборите загубилия дава на другия 50 лева ? Съгласна ? Или си "гоуема" само на думи нанке ?
 

Горе