Предложение- Бойкот

Статус
Not open for further replies.
От: Предложение- Бойкот

Бе, да ти кажа, с вибриращи гащи животът сигурно изглежда една идея по-розов. Пък те нека си се смеят :)
Ами щом толкова ме навиваш, ще взема да склоня, пък ако се получи ще популяризираме метода и дупе да им е яко на психоаналитиците, тогава !
 
На мен ми хареса идеята
да си купиш нещо и да го изплатиш после пшоказвайки как го ползваш на хора от интернет...
garnet така ще може да си купува всеки ден по кило тиквички и патладжани, за страстната седмица...

а аз мога да си купя яхта баси...
 
От: Предложение- Бойкот

Ами щом толкова ме навиваш, ще взема да склоня, пък ако се получи ще популяризираме метода и дупе да им е яко на психоаналитиците, тогава !

Понеже съм социално ориентирана, ако има и някоя друга кандидатка за весели гащи, нека се присъедини. Където 2 чифта, там и 3. Следващата пряка цел ни е да сложим донейшън бутон на темата.
 
От: Предложение- Бойкот

Айде, народе, на даренията!

Да не оставим нито една незадоволена жена (че и мъж) във форума! Всяка задоволена женка - вибрираща крепост срещу агресорите!
 
От: Предложение- Бойкот

Сори, ама едва ли някой от присъстващите има интерес от това жените тъдява да са задоволени и в хармония със себе си.
Не че перспективите са за някакви кой знае какви облаги, ама просто не забавно.
 
От: Предложение- Бойкот

Забелязах аз, че не са се изтрепали да пращат дарения...
Ама и ние не сме показали как носим вибро гащите, все още... Може би чакат да видят ефекта и тогава да даряват ?!
 
От: Предложение- Бойкот

Ама и ние не сме показали как носим вибро гащите, все още... Може би чакат да видят ефекта и тогава да даряват ?!

Само да ги купим гащите и ще направим кадри в близък план :) То какво ли не се е показвало тук, че едни гащи да не покажем :) Но все пак, за да ги купим, трябват пари :)
 
От: Предложение- Бойкот

Само да ги купим гащите и ще направим кадри в близък план :) То какво ли не се е показвало тук, че едни гащи да не покажем :) Но все пак, за да ги купим, трябват пари :)
То проблема не е в липсата на гащи - имаме си, а в липсата на вибро яйце, което прави гащите така вълнуващи. И понеже и без това ни нарекоха кокошки преди време, призоваваме за дарение: по 1бр вибро яйце на всяка кокошка ! Така ще променим директивата на ЕС на: вълнуващи яйца= щастливи кокошки !
 
От: Предложение- Бойкот

То проблема не е в липсата на гащи - имаме си, а в липсата на вибро яйце, което прави гащите така вълнуващи. И понеже и без това ни нарекоха кокошки преди време, призоваваме за дарение: по 1бр вибро яйце на всяка кокошка ! Така ще променим директивата на ЕС на: вълнуващи яйца= щастливи кокошки !

Точно така - да обявим бойкот на нещастните кокошки! Явно, че от предприемачите яйца няма да видим, но да напишем един проект, че да ни субсидират с вълнуващи яйца от ЕС :(

Брех, и спаменето е много уморително, ако не го правиш на доброволчески начала - спамя в един форум (друг, не този) - сама си пиша и сама си отговарям и вече се обърках. Поне някой да ми отговаряше, че да се амбицирам да троля качествено :(
 
От: Предложение- Бойкот

Точно така - да обявим бойкот на нещастните кокошки! Явно, че от предприемачите яйца няма да видим, но да напишем един проект, че да ни субсидират с вълнуващи яйца от ЕС :(

Брех, и спаменето е много уморително, ако не го правиш на доброволчески начала - спамя в един форум (друг, не този) - сама си пиша и сама си отговарям и вече се обърках. Поне някой да ми отговаряше, че да се амбицирам да троля качествено :(
Точно затова се бях замислил че би свършила чудесна работа, понеже не се сетих за нищо по-възвишено.
Някой ме изпреварил като гледам.
 
От: Предложение- Бойкот

Точно така - да обявим бойкот на нещастните кокошки! Явно, че от предприемачите яйца няма да видим, но да напишем един проект, че да ни субсидират с вълнуващи яйца от ЕС :(
Номера е да се пишем дискриминирани и да заплашим със съд. Тогава към нас ще завалят всички артикули на секс индустрията - гарантирано. Може да включим и Редрума, той отдавна има зъб на ЕС !
Брех, и спаменето е много уморително, ако не го правиш на доброволчески начала - спамя в един форум (друг, не този) - сама си пиша и сама си отговарям и вече се обърках. Поне някой да ми отговаряше, че да се амбицирам да троля качествено
Всичко омръзва бързо, ако не го правиш доброволно ! Но пък така ще придобиеш представа какво им е на шизофрениците - все има ползи някакви, освен парите..
 
От: Предложение- Бойкот

Аре давайте сметките, все ще сберем $20 за едни яйца от Китай
 
От: Предложение- Бойкот

Аре давайте сметките, все ще сберем $20 за едни яйца от Китай
То верно, че ако не е китайско, значи е менте, ама щом се налага и китайски ще ползваме. И без това все някога ще мрем, поне да умрем, като щастливи кокошки... от токов удар !:-o
 
От: Предложение- Бойкот

Нищо няма да ви стане от няколко волта ток, дори може да ви хареса :)
 
От: Предложение- Бойкот

Ъъх, само да попитам - 20 долара едното яйце ли е? Ако само едно яйце ни купите на всичките предприемачки и се налага да го ползваме общо, на какъв принцип ще е временното притежание на яйцето? По степен на незадоволеност?
 
От: Предложение- Бойкот

Ъъх, само да попитам - 20 долара едното яйце ли е? Ако само едно яйце ни купите на всичките предприемачки и се налага да го ползваме общо, на какъв принцип ще е временното притежание на яйцето? По степен на незадоволеност?
Надявам се да развържат кесиите предприемачите, че ние и сега се хващаме за косите, а ако трябва и кеф да делим, ще се вадят ножове...
 
От: Предложение- Бойкот

Надявам се да развържат кесиите предприемачите, че ние и сега се хващаме за косите, а ако трябва и кеф да делим, ще се вадят ножове...

Да, най-много ме притеснява, че може да не се добера първа до яйцето (малко съм гнуслива). Дано индивидуално да ни спонсорират :D
 
От: Предложение- Бойкот

Да, най-много ме притеснява, че може да не се добера първа до яйцето (малко съм гнуслива). Дано индивидуално да ни спонсорират :D
Нека не бъдем неблагодарни, все пак ! И аз съм гнуслива, но към повечето артикули има и препарат за дезинфекция, така че всичко ще бъде стерилно. И все пак не е добра идея да се караме коя квачка кога да мъти яйцето...
 
От: Предложение- Бойкот

Не трябваше ли за да има яйце пъво да се мине през петела.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе