Предложение- Бойкот

Статус
Not open for further replies.
От: Предложение- Бойкот

За гащи има да си почакаме с Лилето, каквито сте скръндзи мъжовтете-предприемачи, обаче имам едно чудо с чупеща се глава и ултравиолетова лампа, с което ''уж'' си лекувам плексита - две вибрации, ама докато те разтресе... Буквално !:wink:

Кой маж подарява таквиз работи, няма да поискате нещо натурално ами на ток, не ва лий страх от тока
 
От: Предложение- Бойкот

Кой маж подарява таквиз работи, няма да поискате нещо натурално ами на ток, не ва лий страх от тока
Еее, Бластер и тва го обсъдихме, ама като се включваш късно губиш ритъма... Обещаха да съберат пари за китайско яйце от 20$, ама така и не уточниха дали ще е едно за всички предприемачки, та да се редуваме да го мътим. И понеже ще е китайско реших, че ще мрем от токов удар, ама като щастливи кокошки !
funny-photograph-of-love.gif
 
От: Предложение- Бойкот

... обаче имам едно чудо с чупеща се глава и ултравиолетова лампа, с което ''уж'' си лекувам плексита - две вибрации, ама докато те разтресе... Буквално !:wink:

Нещо такова май ми трябва и на мен - от известно време ми се появи една тъпа болка между врата и дясното рамо.
 
От: Предложение- Бойкот

Нещо такова май ми трябва и на мен - от известно време ми се появи една тъпа болка между врата и дясното рамо.
Точно там е и мойта болежка !!!:-o Вече имам чувството, че ми никне гърбица... Уреда помага ! За цялостен тонус може да масажираш цялото тяло. А с това може и по цигарка да изпушиш:6650aeedb9b5166ae5129c45a5ca3b3f.jpg
 
Re: От: Предложение- Бойкот

Точно там е и мойта болежка !!!:-o Вече имам чувството, че ми никне гърбица... Уреда помага ! За цялостен тонус може да масажираш цялото тяло. А с това може и по цигарка да изпушиш:Виж файлът 9911

Кро най-много обича този вибратор.
 
От: Re: От: Предложение- Бойкот

Кро най-много обича този вибратор.
Щото си дава почивка за цигарка ли /
 
От: Предложение- Бойкот

Аз предлагам да пуснете по една снимка в цял ръст, пък току виж фонда безработен вибратор се вдигне главоломно от $20 на $200 :)
 
От: Предложение- Бойкот

Аз предлагам да пуснете по една снимка в цял ръст, пък току виж фонда безработен вибратор се вдигне главоломно от $20 на $200 :)

Хич те няма в психологията, бе, ооооооооо! Ние, ако бехме убавици, побиращи се в цял ръст на фотка, щяхме ли да търсим вибриращи яйца...

Пращайте даренията на лични - от добро сърце - за закъсалите предприемачки.

Сега видях дилдото - не е за мен таквоз чудо на техниката, и без това пуша много.
 
От: Предложение- Бойкот

Хич те няма в психологията, бе, ооооооооо! Ние, ако бехме убавици, побиращи се в цял ръст на фотка, щяхме ли да търсим вибриращи яйца...

Пращайте даренията на лични - от добро сърце - за закъсалите предприемачки.

Сега видях дилдото - не е за мен таквоз чудо на техниката, и без това пуша много.

Искаш да кажеш логиката не психологията. Маркетинга ви куца на вас, трябва по някакъв начин да се рекламирате иначе дарения няма :)
 
От: Предложение- Бойкот

Искаш да кажеш логиката не психологията. Маркетинга ви куца на вас, трябва по някакъв начин да се рекламирате иначе дарения няма :)

Добре, айде да си стиснем ръцете на "психологика" :D В другата тема за разпускането постнах снимка на прелестно създание с леопардов аутфит, което може и да съм аз. Ще се рекламираме като енигма - все едно сме в "Сделка или не" - пращате даренията и после получавате снимка, демек научавате какво има в кутията.
 
От: Предложение- Бойкот

Искаш да кажеш логиката не психологията. Маркетинга ви куца на вас, трябва по някакъв начин да се рекламирате иначе дарения няма :)
Ако можехме да се рекламираме, нямаше да залагаме на милосърдието на добрите хорица - това е основната идея на даренията ! Рекламирането предполага, че в нас има потенциал, в който да инвестирате, а това не е така - нека бъдем откровени. Ако във вас е останала капка човещинка ще помогнете, другото са оправдания на скръндзави предприемачи...
 
От: Предложение- Бойкот

Ще вземе човек да ви се върже и току виж по едно яйце да тропне на вратата, даже направо Хъмпти Дъмпти :)
 
От: Предложение- Бойкот

47440015_1_800x600.jpg
 
От: Предложение- Бойкот

Ред, чудех се какво искаш да кажеш с тая снимка на мъжки гащи, ама се зачетох в надписа и го изтълкувах, като покана от страна на притежателя им да отидем у тях с думите: ''ади в нас'' - така ли е или пак не съм разбрала ?
 
От: Предложение- Бойкот

О, чудесно! Колегата предприемач redrum реши да се присъедини към тази благородна инициатива и предоставя за благотворителния търг, целящ набирането на средства за вибриращи артикули за закъсали предприемачки, своите любими боксерки.
 
От: Предложение- Бойкот

Не съм ги сменял една седмица, наддавайте дами!! :lol:
 
От: Предложение- Бойкот

Не съм ги сменял една седмица, наддавайте дами!! :lol:
Я го виж наглеца ! Ние се радваме, че помага, а той се наредил да проси от нас !!! Ако няма поне едно яйце (може и с два жълтъка) в тия гащи - хич не се надявай да наддаваме за тях !
 
От: Предложение- Бойкот

Колосани са с хоум мейд протеин от сутрешни полюции ;)
 
От: Предложение- Бойкот

Колосани са с хоум мейд протеин от сутрешни полюции ;)
Гледай го бе... и продължава да рекламира ! Обаче ме грабна с последното допълнение към продукта ! Ако успея да продам чехлите - давам 1.50лв - надявам се да не дойде Лилето и да вдигне на 1.55лв
 
От: Предложение- Бойкот

E как няма да те грабне, като е протеин от расов предприемач :lol:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе